Sari la conținut

Snowmobile


andreigin
 Share

Postări Recomandate

acum? mai asteapta vreo 6luni si iti arat eu poze.........

 

de ce nu ?

mie deja imi e dor de zapada !!!!

uite cateva cu mine

post-311-1212744627_thumb.jpg

post-311-1212745003_thumb.jpg

post-311-1212745015_thumb.jpg

post-311-1212745024_thumb.jpg

post-311-1212745034_thumb.jpg

post-311-1212745043_thumb.jpg

post-311-1212745058_thumb.jpg

post-311-1212745067_thumb.jpg

post-311-1212745077_thumb.jpg

post-311-1212745267_thumb.jpg

post-311-1212745274_thumb.jpg

post-311-1212745283_thumb.jpg

post-311-1212745294_thumb.jpg

Editat de andreigin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Salut,

Foarte faine pozele.

Cred ca ar fi interesant.

De unde se poate lua asa o sculă si la ce preturi?

firme/modele recomandate?

 

sunt importator ski-doo si recomand aceasta firma !!!!!!

pt lamuriri si eventual drive test astept sa ma contactati la 0724 220088

 

www.ski-doo.ro

Editat de andreigin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
sunt importator ski-doo si recomand aceasta firma !!!!!!

pt lamuriri si eventual drive test astept sa ma contactati la 0724 220088

 

www.ski-doo.ro

ce importator esti tu?dealer vrei sa zici, importator pt BRP e doar Euronautica..faptul ca le cumperi de la vreun dealer din Germania sau alta tara de pe langa noi nu te face importator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
ce importator esti tu?dealer vrei sa zici, importator pt BRP e doar Euronautica..faptul ca le cumperi de la vreun dealer din Germania sau alta tara de pe langa noi nu te face importator

 

te inseli amarnic....sunt si chiar oficial !!! ....

sunt paralel cu euronautica..... dar numai pe sanii nu ma intereseaza atv sau alte chestii....

in concluzie documenteaza-te cum se cade si apoi iesi pe piata cu presupuneri...

numai bine

 

Vine zapada baieti chiar pe aici pe forumul asta nu e nimeni care merge cu snowmobilul ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut,

 

eu merg ocazional, imi e mai usor sa inchiriez unul pentru cateva ore pe an atat finaniciar cat si logistic.

 

iarna trecuta am iesit doar de 2 ori dar moderat, cand nu e lucrul tau nu prea poti sa tragi de el, oricum mai am pana o sa trag de unul.

 

la inceputuri mergem ca dementu fara sa realizez ca poate face buba foarte usor.

 

daca esti dispus sa inchiriezi o sanie intr-un weekend si garantezi si un traseu pe cinste sunt omul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

eu merg ocazional, imi e mai usor sa inchiriez unul pentru cateva ore pe an atat finaniciar cat si logistic.

 

iarna trecuta am iesit doar de 2 ori dar moderat, cand nu e lucrul tau nu prea poti sa tragi de el, oricum mai am pana o sa trag de unul.

 

la inceputuri mergem ca dementu fara sa realizez ca poate face buba foarte usor.

 

daca esti dispus sa inchiriezi o sanie intr-un weekend si garantezi si un traseu pe cinste sunt omul tau.

 

eu cred ca iti trebuie sania ta ca sa inveti sa mergi calumea.... asa ocazional nu vad cum... in plus eu merg pe zapada adanca unde fara experienta si o sanie performanta nu ai ce cauta....

parerea mea este sa-ti iei una si sa mergi cat mai des o sa te virusezi !!! Iti promit !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam intre ce sume variaza preturile la niste "jucarii"dinastea?

 

Pe mine mar atrage,is un impatimit al sporturilor de iarna,:laugh:

 

Cam intre ce sume variaza preturile la niste "jucarii"dinastea?

 

Pe mine mar atrage,is un impatimit al sporturilor de iarna,desi nam avut ocazia sa testez un snowmobile,sper sa o am in curand:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam intre ce sume variaza preturile la niste "jucarii"dinastea?

 

Pe mine mar atrage,is un impatimit al sporturilor de iarna,:laugh:

 

Cam intre ce sume variaza preturile la niste "jucarii"dinastea?

 

Pe mine mar atrage,is un impatimit al sporturilor de iarna,desi nam avut ocazia sa testez un snowmobile,sper sa o am in curand:D

 

pot sa-ti ofer cam de la 6000 ( nu vand gunoaie ) de euro in sus depinde de tine acum ce vrei... suna-ma si iti fac o oferta...

Editat de andreigin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca iti trebuie sania ta ca sa inveti sa mergi calumea.... asa ocazional nu vad cum... in plus eu merg pe zapada adanca unde fara experienta si o sanie performanta nu ai ce cauta....

parerea mea este sa-ti iei una si sa mergi cat mai des o sa te virusezi !!! Iti promit !!!!

 

ai dreptate, nu stiu imi e greu cu depozitarea, transportul si nu in ultimul rand cu banii.

una e sa stai sub padure, si alta e intre betoane la capitala.

 

nu ma tine sa bag atatia bani pentru cateva iesiri pe an.

maine ma duc sa iau un exc 300 six days asa ca bugetul pentru nebunii s-a epuizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate, nu stiu imi e greu cu depozitarea, transportul si nu in ultimul rand cu banii.

una e sa stai sub padure, si alta e intre betoane la capitala.

 

nu ma tine sa bag atatia bani pentru cateva iesiri pe an.

maine ma duc sa iau un exc 300 six days asa ca bugetul pentru nebunii s-a epuizat.

 

pacat daca tot vroiai motor iti recomandam o scorpa....

si apoi ce faci cu 300 intre betoanele din capitala ?

Editat de andreigin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat daca tot vroiai motor iti recomandam o scorpa....

si apoi ce faci cu 300 intre betoanele din capitala ?

 

scorpa chiar e foarte tare, cum si un 300 stie mersul, depinde de ce ai nevoie.

 

e mai usor sa car de colo-colo o mobra decat o sanie, plus ca o folosesc 9-10 luni pe an.

o sanie cum ai noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scorpa chiar e foarte tare, cum si un 300 stie mersul, depinde de ce ai nevoie.

 

e mai usor sa car de colo-colo o mobra decat o sanie, plus ca o folosesc 9-10 luni pe an.

o sanie cum ai noroc.

 

poi sa-ti spun eu:

cam 6 luni pe an merge treaba cu sania anu asata m-am dat prima oara in noiembrie si de obicei ne dam pana la sfarasitul lui aprilie... ( asa a fost anul trecut)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca iti trebuie sania ta ca sa inveti sa mergi calumea.... asa ocazional nu vad cum... in plus eu merg pe zapada adanca unde fara experienta si o sanie performanta nu ai ce cauta....

parerea mea este sa-ti iei una si sa mergi cat mai des o sa te virusezi !!! Iti promit !!!!

Sau cu un Buran:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
"andreigin"

 

ma herr, da-ne ceva informatii legate de concursul de snowmobile din sibiu, din perioada 30-1 februarie

 

poi ce sa zic o sa fie TARE ca intodeauna la noi la sibiu.... o sa vina rideri din toata europa si america.... numai vremea sa tina cu noi sa nu se faca ceata ca anu trecut :o

 

ceva poze de ieri :(

post-311-1232349610_thumb.jpg

post-311-1232349626_thumb.jpg

post-311-1232349646_thumb.jpg

post-311-1232349676_thumb.jpg

post-311-1232349701_thumb.jpg

post-311-1232349753_thumb.jpg

post-311-1232349769_thumb.jpg

post-311-1232349784_thumb.jpg

post-311-1232349804_thumb.jpg

post-311-1232349837_thumb.jpg

post-311-1232349875_thumb.jpg

post-311-1232349892_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal' ma dau si eu de anul trecut. am un ski doo renegate de 800. ma dau mai ales prin muntii de pe langa Timisoara. cum e cu zapada pe la voi pe la Sibiu?

 

anu asta e cam mica... sa inteleg ca te dai pe la tarcu muntele mic ??? Faina zona aia am mers mult pe acaolo.. primele poze din topicu asta sunt de acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anu asta e cam mica... sa inteleg ca te dai pe la tarcu muntele mic ??? Faina zona aia am mers mult pe acaolo.. primele poze din topicu asta sunt de acolo...

 

 

da exact. pe acolo ma dau cel mai mult. dar ma dau doar din iarna asta. deabea in octombrie mi-a venit sania. dar si prin muntii Semenic si imprejurimi e f tare. si mai ales multa zapada. powder.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...