Sari la conținut

A Ajuns !


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

felicitari! stiu si eu acum ce-nseamna sa astepti mobra sa vina :) sau sa umbli toata ziua dupa acte cu speranta ca poate pe seara reusesti sa te dai cu ea prima data...

 

e foarte frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos ! Ai mare grija cu gumele alea cand sunt neincalzite sau pe ploaie,in rest sunt exceptionale.

 

Bafta

 

 

Doar am traversat o strada udata proaspat la o intersectie, eream in accelerare ca plecasem de la semafor si sa si dus poponetul putin :D in rest pe asfalt uscat sunt super.

Multam tuturor si sa aveti si voi grija.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o motocicleta superba din punct de vedere vizual si tehnic. marele dezavantaj al ei, ca la orice naked e ca te bate vantul. dar parbrizul ala e prea urat sa merite compromisul :) . sunt si altele mai frumoase, daca nu vrei sa renunti la protectia la vant. eu inca mai sper sa inventeze astia mai destepti un camp de forta care sa protejeze de vant pe naked-uri.

 

de fapt, parbrizul e extrem de urat: ia o cheie, pleaca din fata calculatorului si schimba-l ! ACUM !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o motocicleta superba din punct de vedere vizual si tehnic. marele dezavantaj al ei, ca la orice naked e ca te bate vantul. dar parbrizul ala e prea urat sa merite compromisul :) . sunt si altele mai frumoase, daca nu vrei sa renunti la protectia la vant. eu inca mai sper sa inventeze astia mai destepti un camp de forta care sa protejeze de vant pe naked-uri.

 

de fapt, parbrizul e extrem de urat: ia o cheie, pleaca din fata calculatorului si schimba-l ! ACUM !

 

Nu am imbus :( :cheers: Mai uita-te odata din profil si spune-mi daca seamana cu asta de mai jos ?

 

 

 

100_5214.jpg

100_5212.jpg

Lifesize-Alien-Prop.jpg

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
A venit ieri, gata inmatriculata pregatita de drum.... plimbare aseara de la 20,00 la 02,00.......serviciul il incep la 10,00 dar azi dimineata la 07,00 am plecat de acasa :friends: :cheers: :lol: :) :)

100_5214.jpg

100_5216.jpg

100_5213.jpg

100_5212.jpg

Salut.Apelez la voi deorece nu pot sa imi dau seama ce tip de parbriz are motorul meu...m-ar interesa sa cumpar numai sticla second hand si nu stiu cam ce mi s-ar potrivi.Atasez o poza cu suportul.....astept parerea voastra....numai bine:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...