Sari la conținut

Care este viteza dvs. de croaziera?


ADMIN
 Share

Care este viteza dvs. de croaziera?  

1.951 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 585
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

honda cbr 1000f

media este de 130km/h,dar merg pe un traseu pe care l-am facut de mii de ori(pentru cine cunoaste,Bucuresti-Alexandria)...restul traseelor...si cu 50km/h daca este cazul...sau si mai putin,cum am patit in aceasta vara pe Tansfagarasan(coborarea de la Balea Lac spre Vidraru)

post-13808-1162413013_thumb.jpg

post-13808-1162413027_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multi care postati aici sunteti fani campaniilor antiaccidente.se vede clar ce ati declarat si de ce... dar nu protejati pe nimeni,fiecare cand se urca tot ii da cat ii cere motoru.. de ce sa-l chinuie?

 

sa revenim la viteza de croaziera: _ pai sincer e greu sa ai o viteza de croaziera pe drumurile noastre cu 2 benzi si super aglomerate.daca as circula numai afara pe autostrazi, as merge linistit 250 km/h__ mai mult e periculos, mai putin iarasi e periculos:)

 

in Romania insa , eu nu pot spune ca am vre-o viteza de croaziera.. adica constanta: merg intre 120 si 250 km/h.

 

adevarul este ca daca as circula cu 120 ar fi mai simplu.. as putea s-o tin constant.. dar cine merge cu 120 si are peste 600 cc chiar minte cu nerusinare .

 

honda cbr 1000f

media este de 130km/h,dar merg pe un traseu pe care l-am facut de mii de ori(pentru cine cunoaste,Bucuresti-Alexandria)...restul traseelor...si cu 50km/h daca este cazul...sau si mai putin,cum am patit in aceasta vara pe Tansfagarasan(coborarea de la Balea Lac spre Vidraru)

 

domnu' alien.. acum 2-3 saptamani spre Turnu.. ai trecut pe langa mine..mda cred ca stateam pe loc si tu aveai cam 120.. ......pe dreq .... mergeam tare si ai trecut ca migu'... sau incercai doar varfuri..stiu, tu nu mergi asa de obicei:))) :cheers:

 

asfalt uscat ... si imi cer scuze , acum mi-am data seama ca se vorbeste in mile aici :)

Editat de vitezist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- autostrada - nu stiu ca n-am fost

- afara din localitate - 100-120

- in localitate - 50-80

P.S.1 - eu nu am inca permis :drink: :cheers: :blink:

P.S.2 - motoru nu are inca numere. :what: :D :eek:

P.S.3 - cred ca dupa ce vom avea amandoi acte datele se vor schimba. (probabil + 10km/h) :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU QUOTE(Dan POPESCU)

 

 

dragutzule...ia zi tu la mine in ce sens esti tu super "membru" ca ma facushi curioasa :drink: :cheers: ...caci chiar de ai poseda unul ...sigur el este saracu' ascuns si sufocat chiar si pe temperaturile astea.

...esti maretz intr.adevar in noroaie achizitonate(fara rost - judecand dupa pozitiile clasamentelor intermediare - nu si finale ??????) si in afirmatii si talk show.uri savante (de fiecare data lipsite de continut si autenticitate) cu care speri si crezi matale ca si impresionezi...mai bine ti.ai zice SUPER PINGUINU !!!

Ca shica pi la spati asa tzi sa zishi tu !!!!!

Voi admira din nou la urmatorul concurs abilitatea (?!? )de a "transforma" infrangerea.n VICTORIEEEEEEE !!!!

Te voi contacta loco si pe fatza pentru a.ti vedea mai de aproape rotofeiul chip rozat de efort si "succes" !

:friends:

am sa te las sa.mi dai un pupic !!!!

Editat de Kyrra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU QUOTE(Dan POPESCU)

dragutzule...ia zi tu la mine in ce sens esti tu super "membru" ca ma facushi curioasa :banana: :crack: ...caci chiar de ai poseda unul ...sigur el este saracu' ascuns si sufocat chiar si pe temperaturile astea.

...esti maretz intr.adevar in noroaie achizitonate(fara rost - judecand dupa pozitiile clasamentelor intermediare - nu si finale ??????) si in afirmatii si talk show.uri savante (de fiecare data lipsite de continut si autenticitate) cu care speri si crezi matale ca si impresionezi...mai bine ti.ai zice SUPER PINGUINU !!!

Ca shica pi la spati asa tzi sa zishi tu !!!!!

Voi admira din nou la urmatorul concurs abilitatea (?!? )de a "transforma" infrangerea.n VICTORIEEEEEEE !!!!

Te voi contacta loco si pe fatza pentru a.ti vedea mai de aproape rotofeiul chip rozat de efort si "succes" !

;)

am sa te las sa.mi dai un pupic !!!!

 

 

WOW :lol:

Nu esti prea vorbareata - 1 singur post - nu pot spune ca ai inceput-o cu dreptul pe forum :banana:

Editat de tuningboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW :lol:

Nu esti prea vorbareata - 1 singur post - nu pot spune ca ai inceput-o cu dreptul pe forum ;)

 

 

Rusinica...whyyyyy???

What do i say wrong dear???

TuningBoy...nu cred ca esti medium sau posezi calitati paranormale asa ca comentariul tau referitor la modul de abordare al meu ar putea fi lovit de nulitate dragutzule...no offence insa oamenii chiar de nu participa pe acest forum de "dinaintea erei noastre" nu inseamna ca nu se si cunosc...huh ...ce zici ?!?mai ca am dreptate nu?

altfel numa de bine !

kiss u hun !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

viteza mea de croaizera pana acum a fost de ~90km/h, adevarul e ca nu am mers prea mult cu rsu, ca daca as fi facut un drum mai lung as fi tinut-o pe la 80km/h ca sa fie mai linistit motorul, cu pasager cred ca va va fi undeva la 70-75km/h ca sa nu-l turez prea tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...