Sari la conținut

Intalnirea De La Bacau 2008


Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Faina intrunirea! :angryfire: Imi pare rau ca am lipsit! Felicitari organizatorilor si seniorilor care au venit! Mare onoare! :P k:

 

Alte poze de la intalnire http://www.honda-cb750.org/blog/2008/06/08...party-in-bacau/

 

La sfarsit un link catre alte 170 de poze... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

din spusele voaste respectiv din foto mi-am dat seama ca a fost o intrunire f frumoasa!imi pare rau ca in per aia nu am putut f prezent,dar din cate imi amintesc ...abia puteam merge(dupa ce un individ cu masina mi-a taiat calea intorcandu-si conserva chiar pe dubla linie continua)cat despre motoreta....s-a dus naibii!(dar e alta poveste)

am vazut si pe acolo un ducati 1098S :agree: :kiss: :) :) :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Intalnirea mi se pare una dintre cele mai reusite pe anul asta. Din simplu motiv ca este organizata in oras si nu esti conditionat de cazare si alte chestii de genul asta care nasc polemici. Cu sigurantza (daca se mai tzine) la anu' o sa fiu prezent.

 

Bravo Organizatorilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
na k vin si eu cu ceva pozne...nu am facut multe.. deoarece am fost plecat multa vreme si acumulatorii au rezistat ei. .dar.. la intrunire si-au dat ultima farama d curent......

deci poze.....

 

ps care mai are sa mai puna...

 

salutari tuturor si mai ales oamenilor cu care am venit.. .. gasca din bucuresti.. super oameni... demult n-am mai petrecut asa d bine..:laugh: sa ne mai vdm p asfalt.. :laugh:

 

bai si dak intrati p mess ia un id k sa dam mai usor unii d altii.. .oricum nu stau asa mult p mess dar na...

 

" eddy_neversleep "

 

 

moooama bilute, ce fatza are teroristu nostru, manca-l-ar tata, noapte grea a ? :-)) :-))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea mi se pare una dintre cele mai reusite pe anul asta. Din simplu motiv ca este organizata in oras si nu esti conditionat de cazare si alte chestii de genul asta care nasc polemici. Cu sigurantza (daca se mai tzine) la anu' o sa fiu prezent.

 

Bravo Organizatorilor!

 

Din cate stiu eu o sa se tina si anul asta si anii viitori sper. Te asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...