Sari la conținut

Accident Mortal La Tzeghes(domnesti)


Fan333
 Share

Postări Recomandate

Daca din ce se intampla pe soselele noastre nu poate invata nimeni nimic asta este,nici nu poate nimeni sa-i oblige sa poatre echipament,sau macar casca care este cel mai important element de protectie,ce sa-i faci mergem mai departe si ne vedem de ale noastre,va dati seama daca omul care avea 45-50 de ani nu a constientizat ca,casca este o protectie principala,ce sa mai spunem despre copii astia de 12-13-14 etc.ani,ei ce sa mai zica,invata si ei de la ce vad la altii mai batrani,oricum R.I.P. :lol: :lol:

 

Referitor la insistentele sfatuitorilor care indruma lumea la echipament corespunzator este in continuare o treaba buna,dar totusi inca se moare pe tema asta in procentaj destul de mare.Si sa-mi fie cu iertare,dar daca un om matur nu constientizeaza treaba asta atunci ce sa te mai astepti de la un pusti.Casca este cel mai esential component de protectie deoarece partea sensibila este capul clar.Si mai existat un fenomen banal si anume acela de a purta casca pe mana pentru evidentiere.Multi pustani procedeaza asa pt a iesi in evidenta,dar sincer va spun ca celor din jur li se rupe. :D

:D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conserva31 nu era nici un om in varsta cel care a murit,era un baiat,nu avea mai mult de 30 de ani si din ce zicea lumea era baiat de bani gata!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca cel care zice ,e chiar el un pusti :P si nu prea are obiceiul sa citeasca posturile pana la capat.

uh,ce tare esti.batrane,idole,care e problema ta ca sunt eu pusti?pana una alta eu merg echipat,niciodata fara minimul de protectie(casca).asa ca fuckyourself,si lasa comentariile aiurea.si am citit postul pana la capat.eu am zis din ce am auzit,nu din ce am citit pe forum.

 

pa.bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu sunt mutat acolo,stau in dr-taberei si nu am inca motor,ma apuc de sc sapt viitoare si sper vara asta sa apuc sa-mi iau si io:D:D:Dacum merg pe un runner si sunt destul de multumit calare pe el:Dpoate ne vdm la un suc o bere ceva prin teghes,id-u meu e stefan_lomu_90 si mai vb daca e!!!!salut si asfalt uscat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Nici eu nu sunt mutat inca in Tzeghes, ma apuc sa construiesc pe un teren care da taman in curba cu pricina; deocamdata, in drumul teberei si eu ...

gata cu off-topicul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma rog...eu una nu stau sa citesc descrierile personajelor care posteaza una alta..asta mai lipsea. in loc sa citesc ce zice sa mai ma uit si cine e ala, si cati ani are etc...etc..

:P :D

Nu te supara, dar ai fi fost un bun ziarist.! Ai fi fost o celebritate, vezi gaina care fata puii vii, sau articolul cu batrana din care au iesit 300 de draci : 100 betivi ,100 curvari si 100 drogati. Asta asa... sa ne mai distram.

Editat de fast_arrow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara, dar ai fi fost un bun ziarist.! Ai fi fost o celebritate, vezi gaina care fata puii vii, sau articolul cu batrana din care au iesit 300 de draci ,100 betivi ,100 curvari si 100 drogati.

 

 

ce mah?!?!

hai ca am incercat sa-mi dau seama ce anume ai vrut sa spui..dar... :D

 

poate trebuie sa mai explic inca o data..

imi atrasese cineva atentia ca cel de care ma legasem era un pusti care nu citea pana la capat mesajele si de asta incurcase borcanele. si eu am explicat in felul urmator: nu stau sa vad daca ala care a scris e pusti sau nu..ca nu am timp toata ziua sa mai ma uit si la profile..sa fim seriosi!!

acum de ce tu te legi de mine ..si ma faci buna de ziarista pt chestia mai sus mentionata..beats the hell out of me!! :P :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puisor stai calma, nu am vrut sa te supar si daca tot ma injuri... fa-o pe romaneste, ce dracu... suna mai bine. Ideea a fost, ca trebuie sa citesti tot inainte de as te pronunta si chiar sa vezi cui te adresezi pentru ca diferitilor indivizi, te adresezi diferit. Arta este, sa cobori si sa te ridici in dialogul cu ceilalti.Si daca mai e si un pic de umor,cui strica? Hai, pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puisor stai calma, nu am vrut sa te supar si daca tot ma injuri... fa-o pe romaneste, ce dracu... suna mai bine. Ideea a fost, ca trebuie sa citesti tot inainte de as te pronunta si chiar sa vezi cui te adresezi pentru ca diferitilor indivizi, te adresezi diferit. Arta este, sa cobori si sa te ridici in dialogul cu ceilalti.Si daca mai e si un pic de umor,cui strica? Hai, pa!

 

 

haide mai ca nu te-am injurat!!! nu mai zgandarii si tu :crack:

eu tocmai asta ziceam..ca astia se baga ca o musca in...si isi dau toti tembelii cu presupusul.sa stea naibii sa citeasca cum trebuie. eu atat am zis, ca nu stau sa vad daca ala de care am zis ( si apropos eu nu zisesem de cineva anume, citeste sa vezi exact,ok? ) are 15 ani sau 45..atata timp cat a luat-o prin balarii pentru mine tot aia e si tot ii atrag atentia.

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...