Sari la conținut

Accident Scarabeo 50


IonutNFS
 Share

Postări Recomandate

Nici nu am fost pe el macar , eram in magazin , sunt foarte suparat , :)( am venit si am lasat scuterul in spatelel unui microbuz care a aadus paine si knd am iesit am vazut scuterul meu jumatate bagat sub microbuzul lu ala , cel care a dat peste el nici nu m-a ajutat sa il ridic , knd eu l-a ridicat el deja a plecat , chestia e k ala era unul de la mine de pe aici si s-a dus direct la maicasa :)) . Chestia e k eu am ramas cu scuteru zgariat si fara aripa def ata si imi pare foarte rau !!! scz k am zis toate astea dar simteam nevoiea sa ma descarc!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu am fost pe el macar , eram in magazin , sunt foarte suparat , :)( am venit si am lasat scuterul in spatelel unui microbuz care a aadus paine si knd am iesit am vazut scuterul meu jumatate bagat sub microbuzul lu ala , cel care a dat peste el nici nu m-a ajutat sa il ridic , knd eu l-a ridicat el deja a plecat , chestia e k ala era unul de la mine de pe aici si s-a dus direct la maicasa :)) . Chestia e k eu am ramas cu scuteru zgariat si fara aripa def ata si imi pare foarte rau !!! scz k am zis toate astea dar simteam nevoiea sa ma descarc!!

 

nu ai chemat politia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata rautate pe unii , a simtit nevoia sa se descarce , s`a descarcat ... nu cred ca a gresit cu nimic , dar uni se trezesc sa critice orice , plina romania de filozofi . Mai lasati ura si rautatea deoparte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Relatarea asta nu are nimic de-a face cu sectiunea accidente ...

 

Pentru tine " sectiunea accidente ... " trebuie sa contina doar morti si raniti ? Sau insinuezi ca i-a calcat scuterul intentionat ? Daca nu a fost intentionat se cheama accidental ...

Oricum nenea scuteristule pari deja resemnat, il cunosti pe baiat, i-ai luat asigurarea ... Bafta la reparatii ! Si cred ca ai si tu o vina ca nu l-ai parcat vizibil. PS Sa nu intelegi ca il absolv pe el de vina !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Relatarea asta nu are nimic de-a face cu sectiunea accidente ...

 

Mai bine vezi-ti de treaba ta , nu-ti convine , nu citi .

 

multi mi-au zis asa dar eu nu prea jtiu ce sa fac :|

 

Se refera ca ai scris gresit cuvantul

Editat de Jock3r69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erai cumva in trafic? Pur si simplu ti-ai gasit scuterul parcat rasturnat. Si vii si scrii aici ca sa fii bagat in seama.

 

 

ba ce va luati asa de copil mai ? .... parca voi nu ati fost mucosi ! true, off-topic, dar a cerut scuze pentru ca a vrut doar sa se descarce, e greu de inteles nu ? ..

Editat de anndreii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru tine " sectiunea accidente ... " trebuie sa contina doar morti si raniti ? Sau insinuezi ca i-a calcat scuterul intentionat ? Daca nu a fost intentionat se cheama accidental ...

Oricum nenea scuteristule pari deja resemnat, il cunosti pe baiat, i-ai luat asigurarea ... Bafta la reparatii ! Si cred ca ai si tu o vina ca nu l-ai parcat vizibil. PS Sa nu intelegi ca il absolv pe el de vina !

jtiu k e si vina mea , dar knd dai in spate trebuie sa te uitii dak in loc de scuteru meu era un copil ce facea il omora? nu prea cred eu k am sa pot sa il repar lam dus la asigurari si mi-au zis sa le aduc piese k sa imi dea banii dar trbuie cu factura pe nujh ce firma si alte dastea , in romania nu am gaist k cica e prea nou modelul si alte dastea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu am fost pe el macar , eram in magazin , sunt foarte suparat , :P( am venit si am lasat scuterul in spatelel unui microbuz care a aadus paine si knd am iesit am vazut scuterul meu jumatate bagat sub microbuzul lu ala , cel care a dat peste el nici nu m-a ajutat sa il ridic , knd eu l-a ridicat el deja a plecat , chestia e k ala era unul de la mine de pe aici si s-a dus direct la maicasa :D) . Chestia e k eu am ramas cu scuteru zgariat si fara aripa def ata si imi pare foarte rau !!! scz k am zis toate astea dar simteam nevoiea sa ma descarc!!

 

Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat . Sper sa o rezolvi cu bine. Nu te mai supara ...ca toate se rezolva pana la urma. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam naspa treaba cu bagareti,sau cu cei care sar sa critice asa tinerei sunt de parere ca trebuie sa le dam o sansa.Daca sarim intr-una cu gura pe ei si in loc de sfaturi utile sa le dam contre si ironi clar ca nu se ajunge nicaieri(scuze pt partea offtopic).Referitor la tine cel in cauza sa fi mai atent cu parcarile mai ales ca vezi si tu un motor,sau scoter se parcheaza destul de usor si cu posibilitati mai accesibile decat conserva.Bafta si atentie in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil din cauza ca ai scuter sare lumea pe-aici. sa stiti ca am patit-o si eu. am oprit pentru 5 minute la un bancomat si in timp ce eram la bancomat am auzit o busitura puternica. m-am uitat spre motor si era pe jos. am alergat dupa idioata care mi l-a dat pe jos pentru ca plecase de acolo, am prins-o la cedeaza trecerea. am oprit-o si mi-a spus ca nu a vazut, nu a simtit si nu a auzit nimic. o nesimtita. motorul era parcat foarte vizibil, in parcare. idioata a vrut sa parcheze cu spatele si mi-a rasturnat motorul. oglinda, semnal, suport scarita sofer si mai multe zgarieturi. de atunci nu mai parchez niciodata in parcare, ci numai pe trotuar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ink odata imi cer scz k am postat aici , dar nu jtiam unde sa postez si sa primesc si eu un sfat , ptr mine scuteru insemna totu am facut cu greu rost de bani facusem rost de 17 bani mei si mi-au mai trebuit 5 milioane si m-am rugat foarte mult de ai mei k sa imi dea si pana la urma mi-au dat dupa ce am avut scuteru eram cel mai fericit , numai k acuma nu mai jtiu ce sa fac , nici nu jtiu de unde sa fac rost de bani k sa il repar... ink odata imi cer scz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...