Sari la conținut

Vreau Si Eu...sa Imi Repar Motocicleta


SAT
 Share

Postări Recomandate

Am o defectiune la Suzi a mea, la cutia de viteze, in viteza a intai smuceste.Cutia inca nu am deschis-o, dar asteptarile ar fi sa aiba ceva pe la pinion, furca...Nu as vrea sa deschid cutia de viteze pana nu ma asigur ca pot face rost de piese.

Asa ca va rog...daca aveti din dezmembrare...

Model:SK42B104932

Tip:SK42B DR 350

An Fabricatie:1993(desi imi amintesc ca pe Certif de Omolog RAR era trecut 1994)

 

Multumesc mult,

C.

 

Tel.:0722.303.384

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna pe dan pasteanu la sb--tatal dr-urilor din romania..vezi daca are el pe stoc second..sau mai bine faci un drum si repara el motorul..e super de treaba,doar sa il gasesti in oras ca are ture cu strainii prin munti..0744866296

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna pe dan pasteanu la sb--tatal dr-urilor din romania..vezi daca are el pe stoc second..sau mai bine faci un drum si repara el motorul..e super de treaba,doar sa il gasesti in oras ca are ture cu strainii prin munti..0744866296

 

Merci, de sfat, l-am contactat pe Dan, are piese...sper ca totul sa se rezolve cu bine si sa ajung pe munte cat mai repede.

Owe you a beer,

C.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Am o defectiune la Suzi a mea, la cutia de viteze, in viteza a intai smuceste.Cutia inca nu am deschis-o, dar asteptarile ar fi sa aiba ceva pe la pinion, furca...Nu as vrea sa deschid cutia de viteze pana nu ma asigur ca pot face rost de piese.

Asa ca va rog...daca aveti din dezmembrare...

Model:SK42B104932

Tip:SK42B DR 350

An Fabricatie:1993(desi imi amintesc ca pe Certif de Omolog RAR era trecut 1994)

 

Multumesc mult,

C.

 

Tel.:0722.303.384

 

 

Suna-l pe Dragonu', are service in Bucuresti si repara DR-uri cap-coada. Este tatic in ceea ce priveste Dr-ul....gasesti piese, sfaturi, poate ai o defectiune minora pe care o poti rezolva singur cu un sfat bine intetionat,etc. Sper sa-ti fie de ajutor.

 

Telefonul lui ;) : 0722695618

 

Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...