Sari la conținut

Accident Bd Constructorilor - 12.06.2008


alexutzzzg
 Share

Postări Recomandate

iti zic eu.

nu cred ca avea mai mult de 50 ca era cumpatat si stia sa-si stapaneasca nivelul de testosteron. :cheers:

 

 

daca era cumpatat nu se urca pe un gpz la 16 ani, si dupa cum zice lumea si fara casca ... mai iei si pasager la fel de "echipat" ca tine, mai si depasesti pe dreapta o masina care circula tot pe banda din dreapta ... numai cumpatare si stapanire nu e asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dorin da,eu merg cu masina cu peste 200km/h la cei 19ani ai mei. si din cate stiam eu gsx-srad e sport, gpz este sport-touring,deci e o mare diferenta intre ele. maxx ,in postul sau saint cred ca era ironic si nu vorbea serios.am spus-o si o repet,si-a facut-o cu mana lui :cheers: a primit ce merita si spun asta chiar daca imi este prieten.in schimb,pasagera nu avea nici o vina,decat ca s-a urcat cu el pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

 

Dedicatie ptr baietzasii "dupe" blocuri, fara carnet care se dau pe drumuri publice si care "le are" cu motociclismul:fara numar, fara numar fara numar ( si la propriu, ca ce mi-e motocicleta neimatriculata, ce mi-e fara permis).

Va recomand Dealul Negru dupa ploaie,Cheia pe polei, sa n-aveti ambitie daca n-o faceti.Sa dea banga in voi daca

n-aveti coraj. Nu va mai luati dupa toti fraierii -inclusiv subsemnatul- scoala si canetul sunt ptr papagali fratie, nu

ptr baietasii care conduc da la paispe ani motoare adevarate. Sa nu folositi niciodata frana fata, decat in curbe, inclinat - cine zice lowside e prost si fricos. In rest fara maini, si fara sa atingeti frana fata.Ce n-aveti voi sange sa dovediti ca se poate ? O viata ai !

Ai condus prin poligon si printre blocuri si n-ai calcat nici o baba si nici un copilas ? Pai stii sa conduci, ce sa mai. Toti frustratii astia de pe forum, se ia de voi ca ei au vazut motor adevarat pe la opspe ani, nu ca voi. Si nici nu au condus scuter ca pe vreme lor nu erau.

Legislatie ? ha-ha-ha, ma lesi ? o prostie, aia e , o prostie ptr tocilarii aia cu cosuri.

Casca si echipamentul? Sunt ptr prosti, fricosi,lasi - ptr aia asa de fraieri incat se

asteapta sa cada.Adica nu au ajuns la nivelul vostru de experienta - la gradinitia scuter + Cagiva Mito, la scoala primara gixer, la liceu Buse, + wheelie, stoppie, trecut pe rosu( ce prosti sunt aia care stau la semafor, mama, ce ura am pe ei !!!!).

Cat despre gagicile pasager, la dracu' imi mai pui casca si echipament ? Ce pana mea, tre sa se vada. Daca va cere vreodata echipament -flit automat - cand si-o lua ea motor. Eventual ia-o pe prietena ei la o plimbare in locul ei, sa vezi cum se inmoaie si data viitoare te implora sa merga doar in bikini pe motor. Ce dracu' ma copii, tot eu sa va invat ? :cheers:

 

Ptr prietenii lor - daca se intampla "acidente" cu "pretenii" vostri, 100% de vina e conservarii - mai ales cei cu carnet.

O sa imi ard carnetul si de azi inainte merg fara nici un fel de echipament.

Ce naiba, cand eram la gradinita faceam stoppie si wheelie cu Nepra - cu atas cu tot ( wheelie pe roata atasului, v-ati dat seama. Pe vremea mea nu erau frumusetile de azi, da' tot aveam sange). Il stiti pe fraieru' de Pfeifer ?De la mine a invatat tot ce stie, sunt cel mai tare.

 

Acu' pe bune:

Pe drum public fara carnet, auzi, cu experienta mai multa decat majoritatea fraierilor cu carnet?!?!?!?!?!...'ra-ti ai dreacului de

jigodii ordinare si de fufe in calduri.Mars la scoala paduchioshilor si analfabetilor social, ca mi-e sila de voi. Sa va dati pe drumuri publice cand v-o lua tacto drum public, pana atunci cicocu' mic si joc de glezna. Se aude ? Zilnic dau de scuteristi si de motociclisti handicapati in trafic- scuterist/motorist

handicapat= in tricou, panataloni scurti, eventual slapi, motorul e zdrelit(dovada a barbatiei evident), pleaca primu' de la semafor, pe o roata, uneori nici nu se mai sta la semafor (mai ales scuteristi cu casu' la gura si ata nerupta)

Nu mai avem loc pe strazi de voi si ne arata lumea cu degetul. Ba boilor, scoala moto e un minim-minimorum - ca e de kko- da' poate aflati si voi cum e cu cedeaza trecerea, cu stop, cu semafoarele, cu trecerile de pietoni (da baieti, si motociclistii trebuie sa acorde prioritate pietonilor in trecere). Ca faci scoala nu inseamna nimic, ca iei examenul insemna ceva- macar ai tocit si tu acolo niste chestii legate de reguli de circulatie, de semne.Ca mergi cu scuteru' e fix frectie, de cele mai multe aveti noroc ca va feresc ceilalti, nu ca sunteti meseriasi. Dupa ce faci scoala, o iei catinel-catinel prin trafic, sa vezi si tu cum e- nu, nu e ca-n filmele cu James Bond, Pokemonu' de Aur, ..si mergi asa cateva sezoane. Daca dupa primul sezon ( media e 5000-10000 km) nu ai nici un incident, mai vorbim.

Macar noi astia, prostii cu carnet, ne-am asumat responsabilitatea de a circula legal si ne-am abtinut. Noi am avut taria de caracter sa ne uitam la motor in garaj sa salivam in fiecare zi, SI SA NU IESIM CU EL PE DRUMURILE PUBLICE FARA SA AVEM PERMIS. Noi ne-am castigat DREPTUL DE A FI IN TRAFIC - DA, am luptat, ne-am zbatut, am alergat, am facut-o prin forte proprii.NOI AM REUSIT. VOI NU. Voi existati in trafic ptr ca va insinuati prin USA DIN DOS, ilegal, ptr ca sunteti NEPUTINCIOSI SI SLABI. Si in prostia voastra va mai si masturbati mental inchipuindu-va ca ne-ati fi egali ?????Ptr ca stiti sa calariti o mobra ?? Baieti, nu va cunosc, si nu vreau sa am de-a face cu voi, va doresc cat mai multe incidente d-alea cu RIP, ca poate se mai curata strazile.

 

Inchideti topicul asta de 2 unde scriu toti pokremonii arierati.

Nici macar nu e despre motociclisti.

 

Na-i cu cine ba, na-i cu cine. Nisteee tarani !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt forumistii dragi care posteaza doar de dragul acumularii de posturi. chiar atat de inconstienti ne credeti ca noi in calitate de prieteni apropiati ai lui sa nu ii spunem nimic ???????AM SPUS SI INTR-UN POST ANTERIOR NU ASCULTA DE NIMENI!! nici de noi,nici de parinti,nici de nimeni!Cat despre postul lui iceman care ne zice noua ca nu mai putem ........ daca nu avem motor,afla ca fata aia era o fosta colega de clasa de-a lui, nu avea nici o treaba cu el,deci ce treaba are sula cu prefectura ?SI-A FACUT-O CU MANA LUI nu zice nimeni ca nu e vinovat sau ca nu trebuie tras la raspundere,dar va mai intreb o data,daca era unul dintre voi,cu permis si 2333435 de ani de experiente pe Fireblade-uri,Hayabuse si alte vitezane d`astea mari mai faceati atata tam-tam pe tema asta ? nu cred,imi imaginez ca ziceati doar ca nu a fost atent,sau ca a fost vina conducatorului auto ca nu a semnalizat sau ca nu s-a asigurat.

 

Cu respect, Bodo

Problema se pune altfel: om biker cu experienta NU ar fi facut asa ceva. Nu mai da in sf-uri cu varsta. NU are experienta. Greseala facuta de el e puerila si de toata jena.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: :laugh: :cheers: chiar nu m-am putut abtine

CE EXPERIENTA AVEA ?! CARE EXPERIENTA?

cunosc motociclisti care au avut 4-5-6 motociclete inca mai considera ca au de invatat.

:) ii doresc insanatosire grabnica, sper ca a invatat o lectie la cei aproape 18 ani.

pe viitor ii doresc sa se suie echipat si fara pasager la inceput.

nu o fac pe lupul moralist, nu e cazul.

dar fara carnet? o fi scoala moto o tampenie dar totusi, absolvind-o capeti dreptul legal de a merge, macar(pentru unii), cu motociclete de maxim 25kw in primii doi ani.

detest expresia: "avea experienta", in cazul in care a trecut de la scooter la rs la o mie, vezi cazul alin vtr!

Editat de Blade Of Soul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ma desteptilor daca nu va place sctisul meu na ca va scriu normal sa nu mai ziceti ca sunt analfabeta din cate stiu am ceva in capu ala mai bine de 3 neuroni :cheers: dar sa las asta ... vorba lui bodo daca era vreu batranel gen ( profesoru balamuc gonzo papuc pinochio sau mai stiu eo ce alti motociclisti ) nu va mai sarea mustaru dar pt ca pe el nul cunoasteti nu o arde in turma asa ca nu mai am ce sa ma mai agit aiurea puteti sa ziceti ce vreti ca ma duc pe centura ca sunt o copila cu 3 neuroni si multe altele ... daca nu cunosti un om nul critica :) va pupa asta KOOL cum ziceti voi :bigstar: asta generatia pokemon care va da lectii batranilor pe motor;) chiar si daca e fata :laugh: respect !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OBSERV CA PE AICI SE FACE LUMEA TARE INTELEASA PE 2 ROTII AMARATE NU INTELEG DE CE VA TOT AGITATI VOI SA CARACTERIZATI PERSOANELE RESPECTIVE SINCER IL STIU SI PE TIPUL CARE ERA PE MOTO SI PE FATA RESPECTIVA CARE TAMAN ERA SORA MEA ...

CHIAR NU VA INTELEG SUNTETZI MOTOCICLISTI PE MAMA MEA K POTI SA AI EXPERIENTA 10000 DE ANI DACA ESTI UN INCULT CARE NU STI SA ITI REDRESEZI MOTO SAU CUM E DANSUL CEL CU MASINA CARE ESTE UN OM FARA NICI U NEURON...CUM SA DAI SEMNAL STANGA SIS A TRAGI DREAPTA DECI E CEVA ABERANT PE CE A LUAT ACEL CARNET PE OCHI FRUMOSI SAU PE CE....MERG SI EU CU MASINA CU MOTO DAR NUS ASA INCULT PRECUM ALTII SI NU IMI PERMIT SA CARACTERIZEZ EU NISTE PERSOANE PE CARE NU LE CUNOSC SI NU STIU DE CE SUNT CAPABIL....ASA CA NU MAI JIGNITI VOI LUMEA AIUREA

 

NU VA DORESC CEEA CE SA INTAMPLAT NIMANIU !!!!! MAI ALES CUIVA DIN FAMILIA VOASTRA !!!

 

RESPECT PENTRU TOTI CARE AU CARNET SI SUNT COCOSEI PE STRADA CU MOTO NISTE TARANI TOTI SUNTETZI SINCER VA DATZI MARI OAMENI SI GATA!!!

 

 

SI PENTRU ALA CARE A ZIS CA FATA ACEEA E " FUFA " PAI SA STII K FUFE SUNT LA TINE IN FAMILIE MA LESINATURA MICA !!!!

 

RESPECT BODHO

Editat de Dulce4u
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Dulce4u -> scurt pe doi: prietenul tau pe care-l pupati atata-n c_u_r ca e atat de bun NU ARE VOIE SA CIRCULE PE STRAZI. Simplu. Vreti sa pricepeti ideea asta si sa intelegeti ca DACA NU CIRCULA NU SE INTAMPLA ACCIDENTUL, bine. Daca nu, ajutati-va toti prietenii fara permise sa-si cumpere motoare si sa le conduca. Asa mai ajung si service-urile sa mai castige o paine sa le repare, etc.

Prietenul tau trebuia sa stea gingas pe treaba lui si sa se plimbe cu sora ta de manuta prin parc. Ca erau mai fericiti si intregi. Acum el e cu o gaura-n plus si fac pariu ca nu a priceput decat ca soferul a fost de vina, nicidecum ca el NU AVEA CE SA CAUTE PE STRAZI CU O MOTOCICLETA.

 

Daca vreti sa va preamariti prietenii si tovaraÂşii ca ce buni sunt, ce bazati, ce tari si ce coiosi in ale motoarelor(cand ei nu au permise, abia s-au dat jos de pe scutere si se suie pe motoare, etc), ar fi cazul sa va ganditi si de ce sunt atatea accidente cu de-alde ei. Ca sunt deja dese aceste cazuri si doar unele (mai mediatizate sau care-s relatate de persoane ce s-au aflat la fata locului) apar pe forumuri.

Dupa cum se vede, degeaba te dai bazat cand, repet, te lipesti ca musca de parbriz. Si apoi mai si faci gura de prost. Ca vorba aceea "Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate thomas in mare parte !! deci hai sa incheiem tipicu asta si gata nu are rost sa criticati persoane p care nu le cunoasteti si p deasupra sa si jigniti eu zis sa se termine totul aici deja sa ajuns prea departe ... El e un mare BOU dar nu o sa se invete minte niciodata pt ca el nu asculta ce zice lumea el face exact invers :cheers: nu ai cu cine vorbii asa ca lasatil in lumea lui chiar si astia mai mari pica si rosi a picat si multi altii asta e daca i sa urat cu binele lasatil sa isi faca rau si gata ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ma desteptilor daca nu va place sctisul meu na ca va scriu normal sa nu mai ziceti ca sunt analfabeta din cate stiu am ceva in capu ala mai bine de 3 neuroni :) dar sa las asta ... vorba lui bodo daca era vreu batranel gen ( profesoru balamuc gonzo papuc pinochio sau mai stiu eo ce alti motociclisti ) nu va mai sarea mustaru dar pt ca pe el nul cunoasteti nu o arde in turma asa ca nu mai am ce sa ma mai agit aiurea puteti sa ziceti ce vreti ca ma duc pe centura ca sunt o copila cu 3 neuroni si multe altele ... daca nu cunosti un om nul critica :bigstar: va pupa asta KOOL cum ziceti voi :laugh: asta generatia pokemon care va da lectii batranilor pe motor;) chiar si daca e fata :clap: respect !!

 

 

incredibil !!!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau bodho ca iti spun . dar nu esti departe de amicul tau. daca te lauzi ca la experienta ta de 19ani te dai cu masina cu 200 la ora si tu crezi ca o stapinesti, esti dus copile . sincer esti dus. nu are rost, iar tu domnisoara. nu ai trei neuroni buni, se pare ca nu ai nici unul. in loc sa lasi capul in jos si sa asculti la ce spun unii mai in virsta ca tine si mai stiutori in ale condusului pe 2 roti, faci gat. stii, e o vorba ramaneasca. prostul nu e prost destul daca nu e si fudul.

LA GARLA CU POCHEMON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...daca era unul dintre voi,cu permis si 2333435 de ani de experiente pe Fireblade-uri,Hayabuse si alte vitezane d`astea mari mai faceati atata tam-tam pe tema asta ? nu cred,imi imaginez ca ziceati doar ca nu a fost atent,sau ca a fost vina conducatorului auto ca nu a semnalizat sau ca nu s-a asigurat.

 

 

Unul din cei la care te referi tu are simtul de conservare, si nu va incerca sa depaseasca cu viteza pe dreapta, va sti sa franeze mai bine, etc...

Ah, si ar avea permis.

Deci tot nu intelegi de ce se face atata "tam-tam"? Mai citeste odata atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg de ce nu pot si prietenii astia ai lui sa traga linie si sa adune. Copilul e la spital, putea fi paralizat sau mort, numai si numai din vina lui. Nu vad de ce se simt datori sa-l apere. Bine ca nu a fost mai rau. Invatati ceva din toata treaba asta! A....d'soara care ai postat mai sus..care sunt sansele sa te gasesc pe www.pitzipoanca.org ? :cheers:

Editat de DariusB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...

din poze este un GPZ-500_S

V-a fii o decizie grea pentru politie...fara gasca si sub 18 ani ....!!!! ...???

Sa scape ei sanatosi .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

 

Dedicatie ptr baietzasii "dupe" blocuri, fara carnet care se dau pe drumuri publice si care "le are" cu motociclismul:fara numar, fara numar fara numar ( si la propriu, ca ce mi-e motocicleta neimatriculata, ce mi-e fara permis).

Va recomand Dealul Negru dupa ploaie,Cheia pe polei, sa n-aveti ambitie daca n-o faceti.Sa dea banga in voi daca

n-aveti coraj. Nu va mai luati dupa toti fraierii -inclusiv subsemnatul- scoala si canetul sunt ptr papagali fratie, nu

ptr baietasii care conduc da la paispe ani motoare adevarate. Sa nu folositi niciodata frana fata, decat in curbe, inclinat - cine zice lowside e prost si fricos. In rest fara maini, si fara sa atingeti frana fata.Ce n-aveti voi sange sa dovediti ca se poate ? O viata ai !

Ai condus prin poligon si printre blocuri si n-ai calcat nici o baba si nici un copilas ? Pai stii sa conduci, ce sa mai. Toti frustratii astia de pe forum, se ia de voi ca ei au vazut motor adevarat pe la opspe ani, nu ca voi. Si nici nu au condus scuter ca pe vreme lor nu erau.

Legislatie ? ha-ha-ha, ma lesi ? o prostie, aia e , o prostie ptr tocilarii aia cu cosuri.

Casca si echipamentul? Sunt ptr prosti, fricosi,lasi - ptr aia asa de fraieri incat se

asteapta sa cada.Adica nu au ajuns la nivelul vostru de experienta - la gradinitia scuter + Cagiva Mito, la scoala primara gixer, la liceu Buse, + wheelie, stoppie, trecut pe rosu( ce prosti sunt aia care stau la semafor, mama, ce ura am pe ei !!!!).

Cat despre gagicile pasager, la dracu' imi mai pui casca si echipament ? Ce pana mea, tre sa se vada. Daca va cere vreodata echipament -flit automat - cand si-o lua ea motor. Eventual ia-o pe prietena ei la o plimbare in locul ei, sa vezi cum se inmoaie si data viitoare te implora sa merga doar in bikini pe motor. Ce dracu' ma copii, tot eu sa va invat ? :)

 

Ptr prietenii lor - daca se intampla "acidente" cu "pretenii" vostri, 100% de vina e conservarii - mai ales cei cu carnet.

O sa imi ard carnetul si de azi inainte merg fara nici un fel de echipament.

Ce naiba, cand eram la gradinita faceam stoppie si wheelie cu Nepra - cu atas cu tot ( wheelie pe roata atasului, v-ati dat seama. Pe vremea mea nu erau frumusetile de azi, da' tot aveam sange). Il stiti pe fraieru' de Pfeifer ?De la mine a invatat tot ce stie, sunt cel mai tare.

 

Acu' pe bune:

Pe drum public fara carnet, auzi, cu experienta mai multa decat majoritatea fraierilor cu carnet?!?!?!?!?!...'ra-ti ai dreacului de

jigodii ordinare si de fufe in calduri.Mars la scoala paduchioshilor si analfabetilor social, ca mi-e sila de voi. Sa va dati pe drumuri publice cand v-o lua tacto drum public, pana atunci cicocu' mic si joc de glezna. Se aude ? Zilnic dau de scuteristi si de motociclisti handicapati in trafic- scuterist/motorist

handicapat= in tricou, panataloni scurti, eventual slapi, motorul e zdrelit(dovada a barbatiei evident), pleaca primu' de la semafor, pe o roata, uneori nici nu se mai sta la semafor (mai ales scuteristi cu casu' la gura si ata nerupta)

Nu mai avem loc pe strazi de voi si ne arata lumea cu degetul. Ba boilor, scoala moto e un minim-minimorum - ca e de kko- da' poate aflati si voi cum e cu cedeaza trecerea, cu stop, cu semafoarele, cu trecerile de pietoni (da baieti, si motociclistii trebuie sa acorde prioritate pietonilor in trecere). Ca faci scoala nu inseamna nimic, ca iei examenul insemna ceva- macar ai tocit si tu acolo niste chestii legate de reguli de circulatie, de semne.Ca mergi cu scuteru' e fix frectie, de cele mai multe aveti noroc ca va feresc ceilalti, nu ca sunteti meseriasi. Dupa ce faci scoala, o iei catinel-catinel prin trafic, sa vezi si tu cum e- nu, nu e ca-n filmele cu James Bond, Pokemonu' de Aur, ..si mergi asa cateva sezoane. Daca dupa primul sezon ( media e 5000-10000 km) nu ai nici un incident, mai vorbim.

Macar noi astia, prostii cu carnet, ne-am asumat responsabilitatea de a circula legal si ne-am abtinut. Noi am avut taria de caracter sa ne uitam la motor in garaj sa salivam in fiecare zi, SI SA NU IESIM CU EL PE DRUMURILE PUBLICE FARA SA AVEM PERMIS. Noi ne-am castigat DREPTUL DE A FI IN TRAFIC - DA, am luptat, ne-am zbatut, am alergat, am facut-o prin forte proprii.NOI AM REUSIT. VOI NU. Voi existati in trafic ptr ca va insinuati prin USA DIN DOS, ilegal, ptr ca sunteti NEPUTINCIOSI SI SLABI. Si in prostia voastra va mai si masturbati mental inchipuindu-va ca ne-ati fi egali ?????Ptr ca stiti sa calariti o mobra ?? Baieti, nu va cunosc, si nu vreau sa am de-a face cu voi, va doresc cat mai multe incidente d-alea cu RIP, ca poate se mai curata strazile.

 

Inchideti topicul asta de 2 unde scriu toti pokremonii arierati.

Nici macar nu e despre motociclisti.

 

Na-i cu cine ba, na-i cu cine. Nisteee tarani !

 

 

Foarte tare postul, frate!! :cheers: Nici eu nu as fi putut zice mai bine. Bravo!!! Sincer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot respectul pt post DDMKRO.

 

Mai acum cateva zile un cocalares merjea in jlapi pe un scuter si sarea pe el de zici ca il manca in coor si nu putea sa se scarpine ca deh trebuia sa tina drept ghidonu'

 

Lasa-i frate ca fiecare pe limba lui ajunge la deces :)

 

 

PS: azi vreau sa ies pe ploie in jlapi si bermude fara casca sa capat raceala d-aia data dreaq :cheers:

Editat de R1der
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt forumistii dragi care posteaza doar de dragul acumularii de posturi. chiar atat de inconstienti ne credeti ca noi in calitate de prieteni apropiati ai lui sa nu ii spunem nimic ???????AM SPUS SI INTR-UN POST ANTERIOR NU ASCULTA DE NIMENI!! nici de noi,nici de parinti,nici de nimeni!Cat despre postul lui iceman care ne zice noua ca nu mai putem ........ daca nu avem motor,afla ca fata aia era o fosta colega de clasa de-a lui, nu avea nici o treaba cu el,deci ce treaba are sula cu prefectura ?SI-A FACUT-O CU MANA LUI nu zice nimeni ca nu e vinovat sau ca nu trebuie tras la raspundere,dar va mai intreb o data,daca era unul dintre voi,cu permis si 2333435 de ani de experiente pe Fireblade-uri,Hayabuse si alte vitezane d`astea mari mai faceati atata tam-tam pe tema asta ? nu cred,imi imaginez ca ziceati doar ca nu a fost atent,sau ca a fost vina conducatorului auto ca nu a semnalizat sau ca nu s-a asigurat.

 

Cu respect, Bodo

Bai tu esti handicapat daca repeti asta obsesiv!Daca era unul cu experienta si cu motor asa mare,da i se lua apararea.Pentru ca avea permis de conducere,poate nu era (cuvant urat) sa se bage prin dreapta,poate era echipat complet,poate nu bloca franele ca un mielusel,poate stia sa evite,si ascult-o pe asta....POATE NICI NU POSTA AICI!

p.s.

ASA SILA IMI ESTE DE POKEMONII SI MIRCARII OBOSTI CA SPUN SINCER, MI-AS DORI SA RAMAN FARA VOI!!! :cheers:

Editat de R3Kin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai tu esti handicapat daca repeti asta obsesiv!Daca era unul cu experienta si cu motor asa mare,da i se lua apararea.Pentru ca avea permis de conducere,poate nu era (cuvant urat) sa se bage prin dreapta,poate era echipat complet,poate nu bloca franele ca un mielusel,poate stia sa evite,si ascult-o pe asta....POATE NICI NU POSTA AICI!

p.s.

ASA SILA IMI ESTE DE POKEMONII SI MIRCARII OBOSTI CA SPUN SINCER, MI-AS DORI SA RAMAN FARA VOI!!! :cheers:

 

 

 

in primul rand handicapat esti tu.v-am spus clar ca nu mai inghit multe injurii aduse.si daca vreti va dau si eu pana va sare experienta aia a voastra pe c**. POATE POATE POATE POATE cam multe variabile nu crezi ???oricine se pierde,poti sa fii tu dreq :) cat despre afirmatia ta de la p.s sa stii ca e valabila si pt unii dintre voi

 

FARA RESPECT pt toti expertii astia de 2lei , Bodo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...