Sari la conținut

Miine Stam Acasa


pompiliu
 Share

Postări Recomandate

hai la Dambovicioara Pompi :cheers:

 

 

om bun drumul pina la pestera e varza pe oriunde am luao si daca ploua e jale ce zici deo mare sau propune altceva Pompi

 

daca ma ajuta cineva sa scot gogshika din garajul blocat vin si je

 

 

te ajutam sa scoti trotineta daca vrei cu adevarat sa mergi o seara buna Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am facut mare sapt trecuta prin Ostrov si alt traseu spre undeva nu prea imi vine in minte...

 

zii unde e garajul :cheers:

 

 

 

 

poate mergi asa buc galati macin dobrogea buc cam 600km 0722809989 dami un bib si te sun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!! cati sumteti voi??? eu as vrea sa merg!!! si cred ca mergi si pompi ca acum am inchis telefonul cu el si mi-a zis ca mergem oriunde!!! hai nabii sa stabilim ceva sa ne plimbam si noi maine!!! astept raspuns

 

salut cati sunteti!!????! cred ca mai gasim doritori!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata frate suntem 3 motoare pana acum!! plecare de ma mc donald's din militari la maxim 6 si un sfert!!! care mai vrea sa vina ii asteptam acolo!!!!

 

vine si baiatul!!! honda cbr f 4 99!!! acum am inchis telefonul cu pompi

 

Ma cica sutn vreo 400 dus si 400 intors!!! asa mi-a zis pompi!!! si viteza 120-130 pe autostrada si dupa mai catinel asa!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sunt multi km pt mine si nu ma bag la drum asa lung. Daca nu gasesc sa plec pe undeva ma duc pana la bunici undeva dupa Alexandria. Nu ma bag la drumuri asa lungi deocamdata. Asfalt uscat si numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploua

http://www.weather.com/outlook/travel/busi...LocalUndeclared

 

pe pompi l-a mancat undeva si a plecat singur pe transfagarasan pe ploaie. a luat niste gropi si a indoit roata aproape de varf. e cu roata in brate, intreaba daca e vreun loc in pitesti unde poate indrepta roata ca pierde aer mult, nu mai poate merge.

daca il puteti ajuta sunati-l la 0722 809 989.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar putea sa puna o camera(daca gaseste pe dimensiune) provizoriu pana indreapta roata.

 

 

zi grea fratilor transfagarasan am vrut aia am gasit plecat la 7din buc ajuns acasa 23 multumesc prietenului meu care sia stricat duminica pentru mine rar asa baieti a facut omul cu masina cam 500km buc curtea de arges buc curtea de arges am venit cu roata la buc am facuto sinapoi cu asa drumuri ne mindrim 12km mai aveam pina la bilea sia venit cosmarul nu cunosteam eu ce drum este ceam cautat am gasit baieti cu care trebuia sa mergem sau speriat si au clacat motivul vremea asa ca mincinduma am plecat de nebun siam puso mai sint si din astea invatam va salut Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zi grea fratilor transfagarasan am vrut aia am gasit plecat la 7din buc ajuns acasa 23 multumesc prietenului meu care sia stricat duminica pentru mine rar asa baieti a facut omul cu masina cam 500km buc curtea de arges buc curtea de arges am venit cu roata la buc am facuto sinapoi cu asa drumuri ne mindrim 12km mai aveam pina la bilea sia venit cosmarul nu cunosteam eu ce drum este ceam cautat am gasit baieti cu care trebuia sa mergem sau speriat si au clacat motivul vremea asa ca mincinduma am plecat de nebun siam puso mai sint si din astea invatam va salut Pompi

 

salut,

inteleg ca Transf e deschis? cu ce motor ai fost?

tks,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...