Sari la conținut

Lichidul Care Scade Temperatura Motorului Cu 20 C


Postări Recomandate

hmm io zis ce am vazut acum nusht cum e la acelelate la toate moto ce al avut au fost direct pe ax!!!!la ktm e direct pe ax la atv am 2 chinezarii e tot asa !!!si toate au cam acelasi principiu oricum nu de cutie sau afirmatia facuta de el cum ca pompa nu se invarte cand motorul sta pe loc e o tampenie!!si inca ceva nusht care avea 14 ani de experienta in mecanica a fost prima data in viata mea cand am auzit de antigel 100%!deci mecanic sa fi dar sa pui antigel 100% chear e varza oricine stie k nu se dect concentrat in functie de caum cere si ct scrie si pe bidon!!dar 1 la 1 in general!!!si treaba ca in miscare se raceste ma ibine e ceva normal ca in timpul deplasarii radaitoarele sunt racite si de aerul care trece!!!

clar, dar la ce poate da ala din el, la ce sa te astepti, mah?

huh? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 331
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator lznicu

Iata si link-ul unde declari ca esti bisexual. Cautati cu google "bogdanawo" si o sa va duca pe sentimente.ro exact pe contul bogdanawo. Bleah....

 

post-29915-1219214014_thumb.jpg

 

Pe contul aveti in stanga date personale iar in dreapta dati click pe "ce cauta", m-am stricat de ras, sa vedem ce zice si @bascan.

 

:P :makeout: :makeout: :unsure: :crack:

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata si link-ul unde declari ca esti bisexual. Cautati cu google "bogdanawo" si o sa va duca pe sentimente.ro exact pe contul bogdanawo. Bleah....

 

post-29915-1219214014_thumb.jpg

 

Pe contul aveti in stanga date personale iar in dreapta dati click pe "ce cauta", m-am stricat de ras, sa vedem ce zice si @bascan.

 

:makeout: :makeout: :unsure: :crack: :laugh:

:P

cred ca d'aia ti se incinge tie lichidu cand stai pe loc

on top: atat timp cat nu-ti fierbe cazanu sub coor(adica arunca lichidul afara), care e problema? e clar ca sistemul de racire isi face treaba, cat despre lichidul minune, imi permit sa fiu rezervat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata si link-ul unde declari ca esti bisexual. Cautati cu google "bogdanawo" si o sa va duca pe sentimente.ro exact pe contul bogdanawo. Bleah....

 

post-29915-1219214014_thumb.jpg

 

Pe contul aveti in stanga date personale iar in dreapta dati click pe "ce cauta", m-am stricat de ras, sa vedem ce zice si @bascan.

 

:makeout: :makeout: :unsure: :crack: :laugh:

tare, iar faci afirmatii nefondate....unde scrie bisexual in link si unde scrie bogdanawo in printscreen-ul tau?

ok, am inteles, esti prost, nu-mi mai demonstra, am inteles, ok?

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata si link-ul unde declari ca esti bisexual. Cautati cu google "bogdanawo" si o sa va duca pe sentimente.ro exact pe contul bogdanawo. Bleah....

 

post-29915-1219214014_thumb.jpg

 

Pe contul aveti in stanga date personale iar in dreapta dati click pe "ce cauta", m-am stricat de ras, sa vedem ce zice si @bascan.

 

:makeout: :makeout: :unsure: :crack: :laugh:

cine vorbea ba retardule ... ca sa iti arate aia tre sa ai cont, altfel iti apare imaginea oarecum mai intunecata, te legi de bogdan ca are cont, da tu mah lepro, tu nu ai cont ???

 

tare, iar faci afirmatii nefondate....unde scrie bisexual in link si unde scrie bogdanawo in printscreen-ul tau?

ok, am inteles, esti prost, nu-mi mai demonstra, am inteles, ok?

:P

cred ca asta e de la contul lui mah, da a incurcat borcanele iznicu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
cine vorbea ba retardule ... ca sa iti arate aia tre sa ai cont, altfel iti apare imaginea oarecum mai intunecata, te legi de bogdan ca are cont, da tu mah lepro, tu nu ai cont ???

 

da-n poola mea cautare pe google la bogdanawo si o sa vezi ca intri fara cont bai hamalule, te duce direct pe contul lui

 

tare, iar faci afirmatii nefondate....unde scrie bisexual in link si unde scrie bogdanawo in printscreen-ul tau?

ok, am inteles, esti prost, nu-mi mai demonstra, am inteles, ok?

:P

 

Ca sa scrie bogdanawo in printscreen ar fi trebuit sa ma loghez cu user-ul tau dar fiind contul tau n-am cum sa intru eu pe el ca sa apara bogdanawo in printscreen, dar poate ne ajuti tu cu un printscreen inainte sa-ti modifici profilul. :makeout: :makeout: :unsure:

 

Cine o intoarce ca la Poiesti?

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vorbea ba retardule ... ca sa iti arate aia tre sa ai cont, altfel iti apare imaginea oarecum mai intunecata, te legi de bogdan ca are cont, da tu mah lepro, tu nu ai cont ???

 

da-n poola mea cautare pe google la bogdanawo si o sa vezi ca intri fara cont bai hamalule, te duce direct pe contul lui

Bah prostu pwlii mele ... ai dat link ca iote domle ce face @bogdanawo, si poola ... daca spuneai sa caut pe google poate era alta treaba da tu ai dat link ca boul ... daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... imbecilule

 

Later Edit:

Si am verificat si treaba cu google-ul adineauri, si tot nu merge, deci nu te mai da tu rotund ca si tu ai cont ma :P ce esti ...

 

Uite ba pwla cum tre sa arate pentru unu fara cont ... si daca poti observa se vede acolo pe fundal mic scris la preferinte sexulala : NORMAL ... deci raman la afirmatia ca ai incurcat conturile si ne-ai dat printscreen de la contul tau :makeout:

post-18053-1219218837_thumb.jpg

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
Later Edit:

Si am verificat si treaba cu google-ul adineauri, si tot nu merge, deci nu te mai da tu rotund ca si tu ai cont ma :P ce esti ...

 

Ba lacche uite numarul de ID: viewprofil&idprof=8100004, deci google nu s-a dus pe un cont oarecare.

 

Go fuck yourself!

 

PS: o sa-mi fac cont ( Iarta-ma Doamne) ca asa poate imi apare in printscreen user-ul lui :makeout:

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba lacche uite numarul de ID: viewprofil&idprof=8100004, deci google nu s-a dus pe un cont oarecare.

 

Go fuck yourself!

 

Hopa ... un dobitot ce pare a sti ceva engleza ... well that's something you don't see every day ... ar trebui sa te impaiem si sa te punem la muzeu la "ciudatenii ale naturii"

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba lacche uite numarul de ID: viewprofil&idprof=8100004, deci google nu s-a dus pe un cont oarecare.

 

Go fuck yourself!

 

PS: o sa-mi fac cont ( Iarta-ma Doamne) ca asa poate imi apare in printscreen user-ul lui :makeout:

 

nicule, schimba dracu semnatura aia ca te faci de cacao, bogdan imi este prieten si iti garantez eu ca nu e poponaut, dar poate iti face o reducere si imi schimba parerea.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu

Ciudat prieten mai ai... Take a good fucking look:

 

post-29915-1219219832_thumb.jpg

 

Ce sa zic acum asa scrie acolo, negru pe alb iar user este bogdanawo :makeout: :makeout: :unsure: , auzi la el, castiga 150.000 $ pe an :P

 

Iarta-ma Doamne ca mi-am facut cont pe sentimente.ro ca sa demasc un poponaut infiltrat printre noi. :crack: :laugh: :kiss:

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat prieten mai ai... Take a good fucking look:

 

post-29915-1219219832_thumb.jpg

 

Ce sa zic acum asa scrie acolo, negru pe alb iar user este bogdanawo :makeout: :makeout: :unsure: , auzi la el, castiga 150.000 $ pe an :P

 

Iarta-ma Doamne ca mi-am facut cont pe sentimente.ro ca sa demasc un poponaut infiltrat printre noi. :crack: :laugh: :kiss:

panarama care esti, nici nu stii sa interpretezi ce vezi cu ochii.

singur ai spus ca ala e tab'ul cu "ce cauta". Deci ce vezi tu acolo e ceea ce cauta awo, asta daca nu ar fi la caterinca. iar daca cauta bisexual, se referea la lesbi, deoarece mai sus la sex scrie: femeie.

o lesbi cu 125kg si malai >150k/an? ce zici? :hug:

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat prieten mai ai... Take a good fucking look:

 

post-29915-1219219832_thumb.jpg

 

Ce sa zic acum asa scrie acolo, negru pe alb iar user este bogdanawo :makeout: :makeout: :unsure: , auzi la el, castiga 150.000 $ pe an :P

 

Iarta-ma Doamne ca mi-am facut cont pe sentimente.ro ca sa demasc un poponaut infiltrat printre noi. :crack: :laugh: :kiss:

Cred ca aveai deja contul de mult ani, cred ca inca de la aparitia site-ului.

Ba dobitocule tu ne faci asa fraieri pe fatza ??? se vede clar ca ce e acolo e la "ce cauta"(adica ce fel de persoane cauta Bogdan), unde scrie clar :

- sex: feminin( adica cauta persoana de sex feminin )

- presupun ca varsa e 23-30

- preferintele sexuale ale femeii mah dobi(prescurtare de la dobitoc), adica pe Bogdan nu l-ar deranja sa si-o traga cu o tipa normala dar nici daca ar fi bisexuala(adica lezbi) nu l-ar deranja

- inaltime si toate alea in jos ...

 

daca tot nu ai inteles o sa fac un sacrificiu sa iti fac si un desen

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu

Acum cine o intoarce ca la Ploiesti lacheilor???????????????????????

 

Ia faceti si voi un cont acolo (dureaza 2 minute) si intrati pe profilul lui, e negru pe alb asa ca n-o mai sugeti, daca era sa caute o femeie era bisexualA nu bisexual adica mascul.

 

Deci cand afirm eu ceva o sugeti sus si tare ca uite domne ce-ai zis, dar cand aveti dovada clara ca labaru' de bogdanawo e homalau o intoarceti ca la Ploiesti sa traiesti.

 

Ai sictir!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: ...

stai asa, ca scrie laba nicushor....ia sa vedeti minune!

:makeout:

 

Acum cine o intoarce ca la Ploiesti lacheilor???????????????????????

 

Ia faceti si voi un cont acolo (dureaza 2 minute) si intrati pe profilul lui, e negru pe alb asa ca n-o mai sugeti, daca era sa caute o femeie era bisexualA nu bisexual adica mascul.

 

Deci cand afirm eu ceva o sugeti sus si tare ca uite domne ce-ai zis, dar cand aveti dovada clara ca labaru' de bogdanawo e homalau o intoarceti ca la Ploiesti sa traiesti.

 

Ai sictir!

pai de ce o sugi, ma, nicushor, ma?

ii buna papica calda?

laptisor de matca? plin de vitamine?

tu esti fan lords of the jungle? :makeout:

:unsure:

auzi, ia fa tu o lista cu toti lacheii de aici care o sug :crack:

ai sange in puula? :P

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca exista un lichid special care se pune in radiator peste lichidul de racire si ar scadea temperatura motorului in regim de functionare cu 20 de grade. Ce stiti despre asta? Exista? Chiar face chestia asta? Unde se gaseste? Nu are niciun efect advers? Am cbr din 2002 injectie si cand e f cald si aglomerat imi mai ajunge temp pe la 108 grade si intra electroventilatorul. ma gandeam ca as putea evita chestia asta.

 

imposibil sa existe ceva care sa scada tmp cu 20grade ... stai linistit. Ventilatorul isi face treaba. La mine sub 105 grade nu scade niciodata in aglomeratie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...macar nu negi ca esti homalau, macar atata decenta ai.

ba, neg, dar, daca tii neparat, cred ca-mi fac o pomana si ti-o dau sa mi-o sugi, vrei? :makeout:

ce, numai bascan sa o dea la supt? :makeout:

ma papagal prost, inveti si tu sa dai un citat cum trebuie? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum cine o intoarce ca la Ploiesti lacheilor???????????????????????

 

Ia faceti si voi un cont acolo (dureaza 2 minute) si intrati pe profilul lui, e negru pe alb asa ca n-o mai sugeti, daca era sa caute o femeie era bisexualA nu bisexual adica mascul.

 

Deci cand afirm eu ceva o sugeti sus si tare ca uite domne ce-ai zis, dar cand aveti dovada clara ca labaru' de bogdanawo e homalau o intoarceti ca la Ploiesti sa traiesti.

 

Ai sictir!

panarama care esti, nu exista bisexualA in optiuni! :P

post-3288-1219228293_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
panarama care esti, nu exista bisexualA in optiuni! :P

 

Lasa cardeala, ca nu ar bifa nimeni bisexual daca de fapt cauta bisexuala, mai bine nu mai bifezi asa ca n-o mai aburi si accepta-l asa cum e adica popo, eventual fa-i cadou un dildo sa si-l monteze pe sa :makeout: :unsure: :crack:

Doaaamne de cand n-am mai ras asa.

 

 

ba, neg, dar, daca tii neparat, cred ca-mi fac o pomana si ti-o dau sa mi-o sugi, vrei? :kiss:

ce, numai bascan sa o dea la supt? :laugh:

ma papagal prost, inveti si tu sa dai un citat cum trebuie? :makeout:

 

 

Nu multumesc, nu ma bag, te las pe tine sa o sugi in continuare. Bai lache, eu nu te judec, fiecare face ce vrea dar macar recunoaste.

 

Ba dobitocule tu ne faci asa fraieri pe fatza ???

 

Fraier oricum esti.

 

se vede clar ca ce e acolo e la "ce cauta"(adica ce fel de persoane cauta Bogdan), unde scrie clar :

 

acolo scrie clar ca el cauta bisexual adicatelea cauta pe cineva sa-i sparga ochiul maro, asta a scris asta inseamna, ce facem acum umblam cu doua masuri

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Lazar Nicu, tu nu iti dai seama cit esti de penibil cu insistenta asta a ta stupida?

Io nu ma pricep la mecanica deloc si de asta nu ma pronunt asupra temei discutate dar am vazut ca in aceasta discutie mai multi useri ti-au spus ca esti prost si ca habar n-ai despre subiectul topicului.

Tu ai adus niste contraargumente de ordin tehnic. Io nu stiu daca sint viabile sau nu ca nu ma pricep dar tind sa cred ca daca mai multi oameni ti-au zis ca nu te pricepi inseamna ca asa e.

Tu ce incerci sa demonstrezi pina la urma? Ca astia toti sint prosti si tu esti singurul destept de pe forum? Din atitudinea pe care o ai aici n-ar putea nimeni sa creada lucrul asta.

Probabil crezi ca esti amuzant. Iti spun ca nici pe departe nu reusesti sa fii.

Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Lazar Nicu, tu nu iti dai seama cit esti de penibil cu insistenta asta a ta stupida?

Io nu ma pricep la mecanica deloc si de asta nu ma pronunt asupra temei discutate dar am vazut ca in aceasta discutie mai multi useri ti-au spus ca esti prost si ca habar n-ai despre subiectul topicului.

Tu ai adus niste contraargumente. Io nu stiu daca sint viabile sau nu ca nu ma pricep dar tind sa cred ca daca mai multi oameni ti-au zis ca nu te pricepi inseamna ca asa e.

Tu ce incerci sa demonstrezi pina la urma? Ca astia toti sint prosti si tu esti singurul destept de pe forum? Din atitudinea pe care o ai aici n-ar putea nimeni sa creada lucrul asta.

Probabil crezi ca esti amuzant. Iti spun ca nici pe departe nu reusesti sa fii.

 

 

Nu cred ca il convingi fara un link din care sa reiasa ca e prost :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...