Sari la conținut

La Multi Ani ...mie :d


pantera
 Share

Postări Recomandate

Sub titlul : " Evita mahmureala...ramai beat :D " , va asteptam la cea mai dementiala petrecere care poate exista pe lumea asta. :)

Plan de desfasurare:

1. PLIMBARE : este nevoie de aprox. 0,33 l de benzina , avand in vedere ca de la Arc pana la Apasu la carciuma sunt...uh...2 km ?! :lol: Asadar si prin urmare, VINERI 27 IUNIE, ORA 20:00, ne intalnim la Arcul de Triumf, destinatie Apasu Bar, str. Economu Cezarescu, nr. 43,( langa Pui de Urs).Acolo, va urma a doua etapa ce ne va garanta o petrecere reusita (si ne va demonstra inca o data ca nu suntem sanatosi la cap) :hurt: , si-anume: :)

2. MONTAREA CORTURILOR: da, ati inteles bine! Fiecare va trebui sa-si aduca de-acasa cortul si sacii de dormit, deoarece se va campa in curte la Apasu peste noapte. :D Incercam sa facem rost si de-o piscina...sa vedem

3. BEUTE :fara numar, in functie de capacitate., plus fripturile, pulpele si carnatii pe gratar aferenti. :lol: :P :bier:

4.REVENITE : dimineata va asteptam la un castron de ciobra de potroace ca la mama acasa, abia facuta in cazanul ce-l vom instala in curte. :)

5.IAR BAUTE : daca s-au terminat banii, ne asteapta caietul, in limita bunului simt :)

 

Daca nu mergem noi in Vama, vine Vama la noi :D

 

Asteptam confirmare aici. :D

 

 

Intrarea pe baza de cadou :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,tot ce iti doresti si mult noroc cu motoarele :P

PS:Nici la nunta nu se serveste ca la aceasta aniversare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,tot ce iti doresti si mult noroc cu motoarele :)

PS:Nici la nunta nu se serveste ca la aceasta aniversare :P

Sar'mana si te asteptam. :)

 

Si ca orice chef care se respecta, am gasit si sigla :)post-4366-1214349890_thumb.jpg

 

 

 

Si AICI aveti mai multe detalii despre locatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) WOW ! :) suna demential, La Multi Ani !, :) cel mai frumos cadou e petrecerea ! :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iese karaoke-le si faza cu piscina gonflabila... :) si spritz la greu.... nu vreau sa ma gandesc la rezultate :P

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, tot ce-ti doresti..sanatate maxima.. :P

 

Distractie placuta :) :) ....nu pot sa vin, sunt plecat din buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sub titlul : " Evita mahmureala...ramai beat :D " , va asteptam la cea mai dementiala petrecere care poate exista pe lumea asta. :)

Plan de desfasurare:

1. PLIMBARE : este nevoie de aprox. 0,33 l de benzina , avand in vedere ca de la Arc pana la Apasu la carciuma sunt...uh...2 km ?! :D Asadar si prin urmare, VINERI 27 IUNIE, ORA 20:00, ne intalnim la Arcul de Triumf, destinatie Apasu Bar, str. Economu Cezarescu, nr. 43,( langa Pui de Urs).Acolo, va urma a doua etapa ce ne va garanta o petrecere reusita (si ne va demonstra inca o data ca nu suntem sanatosi la cap) :) , si-anume: :)

2. MONTAREA CORTURILOR: da, ati inteles bine! Fiecare va trebui sa-si aduca de-acasa cortul si sacii de dormit, deoarece se va campa in curte la Apasu peste noapte. :) Incercam sa facem rost si de-o piscina...sa vedem

3. BEUTE :fara numar, in functie de capacitate., plus fripturile, pulpele si carnatii pe gratar aferenti.

4.REVENITE : dimineata va asteptam la un castron de ciobra de potroace ca la mama acasa, abia facuta in cazanul ce-l vom instala in curte. :)

5.IAR BAUTE : daca s-au terminat bani.

 

fuck ce patetic...... Dar ce mai oferi? Doar bautura si mancare? Altceva nu? Banuiesc ca pot veni si fara cadou :D) si imi pot invita si prietenii din ferentexas. Lma si fi iubita si mai ales bagata in seama forever!

 

 

Intrarea pe baza de cadou :P :)

Editat de stefanx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru urari! :P

eu te las pana vineri cu urarea :)

 

pregateste butoiu cu bere ca daca vin eu, dai faliment :) :)

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu te las pana vineri cu urarea :)

 

pregateste butoiu cu bere ca daca vin eu, dai faliment :) :)

Mai mult de-o bere nu vezi tu :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :)

 

te tii de prostii, huh? :)

 

vezi ca redactia Motociclismo e la mai putin de 100 m de carciuma, asa ca nu arunca vorbe-n vant. daca vineri mai suntem prin capitala, te onoram cu prezenta dupa ora 6, dupa ce terminam cu munca.

 

ah, era sa uit, LMA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fi iubita fah draga, si sa ai bani atat de multi, incat sa imi dai si mie.

:)

Editat de madcox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau atat de multi incat sa-si mai plateasca si din datorii. La multi ani, tot ce-ti doresti, si te astept sa-mi faci mie cadou 13 milioane cat mai curand, ca o sa sarbatorim si noi un an cat de curand :)

Editat de Judas Iscariot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau atat de multi incat sa-si mai plateasca si din datorii. La multi ani, tot ce-ti doresti, si te astept sa-mi faci mie cadou 13 milioane cat mai curand, ca o sa sarbatorim si noi un an cat de curand :)

 

 

:) Ohoo! domnu mai traieste! NU ti-am mai vazut pielea de pe 2 mai.

 

:) :P :)

 

La multzi ani, Gilda! Sa-ti traiasca vitzelu! Noh, nici un tatuaj cu ocazia evenimentului??? ma mir :)

Editat de Advrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru urari si va asteptam! Si da, se accepta si umorul negru. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...