Sari la conținut

Ture pe Amckart - Bucuresti


Kata San
 Share

Postări Recomandate

Pe principiul in "gashka e mai fun", propun sa anuntam din timp cand ne ducem, ca sa fim mai multi pe pista + sa ne cunoastem, sa ne sfatuim, sa ne perfectionam, sa ne distram mai bine, etc, etc, etc....

Va rog, nu bateti campii aici cu tot felul de opinii despre Amckart, nu este scopul acestui topic. Este doar un "orar".

 

Si incep eu. Duminica aceasta in jur de 10.00 voi fi acolo cu sotia, copilul si ceva prieteni. Eu ma dau cu moto, ei se relaxeaza si mai tarziu se dau cu kart-urile.

M-as plictisi singur pe pista.............

Bafta tuturor! La multe ture!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe principiul in "gashka e mai fun", propun sa anuntam din timp cand ne ducem, ca sa fim mai multi pe pista + sa ne cunoastem, sa ne sfatuim, sa ne perfectionam, sa ne distram mai bine, etc, etc, etc....

Va rog, nu bateti campii aici cu tot felul de opinii despre Amckart, nu este scopul acestui topic. Este doar un "orar".

 

Si incep eu. Duminica aceasta in jur de 10.00 voi fi acolo cu sotia, copilul si ceva prieteni. Eu ma dau cu moto, ei se relaxeaza si mai tarziu se dau cu kart-urile.

M-as plictisi singur pe pista.............

Bafta tuturor! La multe ture!

 

 

 

As veni si eu .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca incep sa numar minutele , pana vede acest topic, maestru sef de pe Amckart. Ala care va da la muci la toti. Sau cel putin.. asa zice el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca incep sa numar minutele , pana vede acest topic, maestru sef de pe Amckart. Ala care va da la muci la toti. Sau cel putin.. asa zice el.

 

Mucii mi-i suflu linistit pe jos, moment din care nu ma mai intereseaza soarta lor. Sa dea "la ei" cine si ce vrea... :) Oricum, acest topic se adreseaza mai degraba celor care vor sa se dea de placere si de antrenament si nu in primul rand racerilor care "joaca" in esalonul superior si se dau "la timp". Nu este vorba aici despre vreo competitie.

Bafta maxima si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca incep sa numar minutele , pana vede acest topic, maestru sef de pe Amckart. Ala care va da la muci la toti. Sau cel putin.. asa zice el.

 

:) sunt cu ochii pe el

:) :)

poate ne strangem multi, si reusim sa inchiriem pista... sper sa fie posibil... de obicei stai mai mult la terasa decat pe pista

 

 

sunt curios cand apare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WTF ?!?!?!?

e greu de stat on topic, nu-i asa?

sa rog adminu sa stearga topicul inainte sa se umple de balarii?????

sa va dati, ca altfel sa umple amckartu de balarii fara moto pe el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca incep sa numar minutele , pana vede acest topic, maestru sef de pe Amckart. Ala care va da la muci la toti. Sau cel putin.. asa zice el.

 

386 de minute? a parut o vesnicie :kali:

 

WTF ?!?!?!?

e greu de stat on topic, nu-i asa?

sa rog adminu sa stearga topicul inainte sa se umple de balarii?????

 

FFFoarte greu. Scuze. Nu ma puteam abtine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e asa departe AMC, poate postati ceva concret!

:kali:

 

Man, esti totusi departe. Ar fi de cacao sa vii pana aici si sa te trezesti ca ploua, nu-i asa? Sau sa gasesti circuitul plin de kartisti de agrement. Sansele cele mai mari sa fie liber sunt la ora 10.00. Ar trebui sa pleci cu noaptea in cap..... De la Constanta cred ca ti-e mai aproape Pleven-ul bulgaresc dar nu stiu cum e cu track-days pe acolo. AK Raptor stie mai mult ca sigur.

Oricum, daca vii, drum bun incoace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As avea si eu de invatat ceva .. dar nu mai am cauciuce .. probabil vin sa vizitez si sa vad pe AK cum se da :kali:) (raspuns la un topic in care i-am raspuns in contradictoriu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spuneti-mi si mie care e treaba cu amkartul asta, am nevoie de carene de curse? vin cu cele de strada,acoper farul cu scotch, scot oglinzile, semnalizarile?

referitor la echipament am geaca textila, pantaloni textili care nu se pot prinde cu geaca pt ca nu are geaca fermoar, am cisme si manusi ma primesc asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spuneti-mi si mie care e treaba cu amkartul asta, am nevoie de carene de curse? vin cu cele de strada,acoper farul cu scotch, scot oglinzile, semnalizarile?

referitor la echipament am geaca textila, pantaloni textili care nu se pot prinde cu geaca pt ca nu are geaca fermoar, am cisme si manusi ma primesc asa?

 

Vii cu motoreta stock fara probleme. Daca vrei scoti oglinzile, daca nu, nu... Echipamentul trebuie sa fie complet (nu neaparat piele) sau sa ai armura full, inclusiv genunchiere. Oamenii de acolo pun accent mai ales pe cizme, am vazut.

Tariful este 20 ron pentru sesiunea de 10 minute si iti iei cate vrei sau poti. Daca nu esti antrenat, teoretic mai mult de doua sesiuni consecutive nu rezisti, decat daca ai o conditie fizica de invidiat. Mai faci o pauza, mai bei o cola, iar te dai. Depinde si de buzunarul fiecaruia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...