Sari la conținut

Ture pe Amckart - Bucuresti


Kata San
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

N are nici o treaba cati motociclisti sunt..ultima oara am fost vreo 6 si degeaba, la 3 ture de carturi baga una de moto ( in teorie). Imi zisese careva ca in timpul saptamanii e pustiu pe acolo si te lasa si mai mult,n au treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N are nici o treaba cati motociclisti sunt..ultima oara am fost vreo 6 si degeaba, la 3 ture de carturi baga una de moto ( in teorie). Imi zisese careva ca in timpul saptamanii e pustiu pe acolo si te lasa si mai mult,n au treaba.

 

Atunci merge incercata in timpul sapt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Maine ma duc cu un prieten pe AMK , daca vrea sa mai vina cineva la o caterinca.

Noi suntem amatori , noobi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Tocmai ce m am intors de acolo, zicea cineva pe alt topic de niste serpisori de smoala cu care au fost umplute gaurile din circuit.. Cica au picat multi dar anuntasera ca e mai ok acum...ce vorbesti, Aluneca de n ai treaba, am facut o ora pe drum prin bucuresti ca sa ma dau 10 minute, pacat, era fun..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost ai eu acum o luna si putin si dupa doua ture de circuit am iesit. Toate crapaturile din asfalt au fost umplute cu smoala si alineci ca naiba. Mai rau e a sunt peste tot si nu poti sa le eviti

» Post actualizat in 14 Sep 2017 15:15

Singura varianta aproape de buc ramane ata. Doar ca pretul e mare pt 10 min si nu poti de fiecare data sa imparti costul unei sesiuni cu mai multi motociclisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt pe trasele de moto. Se dau baietii 1:10 acolo de n-au treaba. Ce-i drept, daca iei trasele foarte larg si vii din exterior dai peste unii serpisori, dar daca ascuti trasele catre vibrator cum e normal, nu exista serpisori in cale.
Eu am fost si weekendul trecut si celalalt cu niste baieti si s-a mers ca si cand n-ar fi existat :D Eu m-am bucurat ca nu sunt pe trase ar terbui sa circule moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am dat si eu pe 12 sept, la inceput mi s-a parut aiurea cu serpisorii aia, nu neaparat ca fugea mobra, dar ii simteam; mai mult psihologic iti e teama de ei, asa cum zice colegul de sus, dupa ce m-am incalzit putin sa ma simt mai confortabil cu motorul si am gasit cateva trase pe langa ei sau unele pe care ii abordam mai perpendicular a fost ok, bine eu scot 1.27 - 28 ca atat imi e skill-ul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...