Sari la conținut

Azi Au Murit Amandoi....


MOTOTUBE
 Share

Postări Recomandate

Unul dintre ei a murit pe barba lui. Nu merita jelit. A fost prost, a platit cu viata. Poate se reincarneaza in hipopotam or something, ca fiinta cu inteligenta complexa nu-i sta bine. Cum dracu sa te dai pe motor fara casca in groapa plina de soferi cretini numita Romania?

 

Despre al doilea ma abtin. Stiu cum e sa iti apara o caruta nesemnalizata in fata. Ala a incasat-o cam nevinovat. Si daca mergi cu viteza legala nu prea poti sa eviti.

 

 

daca site`ul mototube iti apartine promit ca nu mai intru niciodata pe el

 

ai un limbaj de copil crescut fara jucarii ... fara suparare ... dar lasati`o mai moale...

 

RIP pentru amandoi .... pacat

 

 

sunteti de toata jena, amandoi! :kali:

 

 

condoleante! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca a sters adminul posturile necuviincioase

Sa lasam baietii astia sa se odihneasca in pace!

Editat de randamentmaxim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul dintre ei a murit pe barba lui. Nu merita jelit. A fost prost, a platit cu viata. Poate se reincarneaza in hipopotam or something, ca fiinta cu inteligenta complexa nu-i sta bine. Cum dracu sa te dai pe motor fara casca in groapa plina de soferi cretini numita Romania?

 

Despre al doilea ma abtin. Stiu cum e sa iti apara o caruta nesemnalizata in fata. Ala a incasat-o cam nevinovat. Si daca mergi cu viteza legala nu prea poti sa eviti.

 

on topic

mare pacat pentru ce s-a intamplat. cuvintele sunt de prisos

 

off topic

Dragon Warrior - pana la urma tu ai motocicleta? ca pe forum ai multa, multa, experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

on topic

mare pacat pentru ce s-a intamplat. cuvintele sunt de prisos

 

off topic

Dragon Warrior - pana la urma tu ai motocicleta? ca pe forum ai multa, multa, experienta.

Nu te agita mereu se gaseste cate unu ca Dragon Warrior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de alaltaieri, dupa ce ajunsesem pe la spital...

 

"In ciuda interdictiilor si a ilegalitatii, am reusit sa fac doua poze. Le pun linkurile aici... daca cineva nu e de acord cu ele, adminii o sa le scoata. Nu e nimic horror, dar din ele se poate vedea unde se ajunge intr-o clipa ..

 

Dan1

Dan2 "

 

aveti grija, oameni buni, ca de la bal la groapa se pare ca e mult mai putin decat credem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kali: :kali: ... da butzi, ma gandeam ca o sa ajunga dan din nou pe picioare dar a renuntat la lupta!

 

 

incerc sa dau pe cineva vina, dau vina pe lume, pe spitale, pe docotri.... da ce folos mai are , am pierdut un frate, chiar imi doream sa mai am clipe faine cu el, as da orce sa il mai vad o zi, sa imi aduc aminte cum venea intodeauna la mine acasa si spunea: "SALUT MAN... cum iti merge?"... si de fiecare data can ne despartzeam si el era in straintatate spunea: "Avetzi mare grija de voi fratzilor ... caci soseaua nu te iarta"

 

cu ce a gresit daniel ca sa il rapeasca la o varsta atat de frageda:((((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va vom informa cand vor avea loc inmormantarile

 

off topic: MOTOTUBE va multumeste ca l-ati banat , astept sa-mi dati si mie ban...macar sa stiu ca nu mai intru pe forumul asta...salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...