Sari la conținut

Intrunire Breaza


djeeckx
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pfui, tre schimbat un gust nashpa de pe aici. Sper sa reusesc sa ajung si eu. Ma duc sa arunc niste menta in palinca sa o pregatesc.

vezi ca inainte sa o pui in palinca menta tre frecata "umpic" (prieteni stiu de ce) :lol: :P

 

 

 

 

 

 

 

nu am putut sa ma abtin :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hasule sa lasi tigaia aia acasa si ia tuciu anu' asta (sau ai fost anu trecut cu el - oricum ia-l si anu asta) :lol:

 

scuze (hashu) am facut rost de cordelina numa ca eu eram la Brasov la intalnire ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma felicit inca o data ca nu am fost la intrunirea de la Brasov! :lol: am preferat un drum cinstit...bucuresti-breaza-brasov-cheia-bucuresti!

 

Totusi imi pare rau ca o intrunire ca Brasovul...a ajuns asa! dupa 4 editii la care am participat...se pare ca instinctul mi-a spus corect sa nu merg!

 

Deci...ramene stabilit: 22-24- august BREAZA BIKERS FEST EDITIA A 3-A

-fara praf

-liniste

-locatie superba

-sarmalute

-tuica

-bulz

-pastrama

-BEREEEEEEEE

 

-DISTRACTIE

 

 

Va astept sa incheiati sezonul acesta intr-o atmosfera super

Editat de Stephon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai parca sezonul se incheia cu Paulesti, 29-31 august. Nu se mai tine?

Sper ca aceste ultime 2 intruniri sa ma faca sa uit de brasov.

 

 

Sezonul nu se incheie daca ne ajuta doamne-doamne si nu da cu zapada...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este vorba de sezonul de intruniri/intalniri!

 

cat despre intrunirea de la Paulesti...se tine! cum sa nu? dar...acestea 2 fiind ultimele...mi-am permis sa afirm ca sezonul de intruniri este pe sfarsit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma felicit inca o data ca nu am fost la intrunirea de la Brasov! :P am preferat un drum cinstit...bucuresti-breaza-brasov-cheia-bucuresti!

 

Totusi imi pare rau ca o intrunire ca Brasovul...a ajuns asa! dupa 4 editii la care am participat...se pare ca instinctul mi-a spus corect sa nu merg!

 

nu ai pierdut nimic ... vedem la anu' ... eu inca mai sper

alta ordine .... vreau sarmale cu mamaliguta si poze cu Hashu cu tuciu in spate de anu' trecut (a fugit nu am apucat ...)

a si hashu .... :lol: vedem noi ce si cum cu "cadoaiele" (asta ca sa faca cinste - acu' umbla prin Apuseni)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite frate cum aflu de asta...stephoane...treci acasa si fa topic!!! :lol:

 

PS:...prezent!!...ploiestiul se pare ca-l ratez...voi fi spre dalmatia...pacat de locatzia aia dinspre slanic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi ceva ca cele mai tari intruniri sa se tina in Prahova la sfarsit de sezon si la o saptamana distanta una de alta .Stefane asteaptate la prezenta masiva din partea noastra :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hasule ... de pe acum iti zic La multi ani (tre sa dai o bere hehe... :eek: :lol: )

 

Anul asta imi fac ziua la Paulesti la HEAVY RIDERS BIKE FEST si tot acolo trantim si ciorba de "reveneala"....la breaza o sa-mi fac incalzirea :laugh: :P

acu vrei nu vrei..... de zis am zis .... si stii cum e .....

 

 

Ma felicit inca o data ca nu am fost la intrunirea de la Brasov! :blbl: am preferat un drum cinstit...bucuresti-breaza-brasov-cheia-bucuresti!

 

Totusi imi pare rau ca o intrunire ca Brasovul...a ajuns asa! dupa 4 editii la care am participat...se pare ca instinctul mi-a spus corect sa nu merg!

 

Deci...ramene stabilit: 22-24- august BREAZA BIKERS FEST EDITIA A 3-A

-fara praf

-liniste

-locatie superba

-sarmalute

-tuica

-bulz

-pastrama

-BEREEEEEEEE

 

-DISTRACTIE

 

 

Va astept sa incheiati sezonul acesta intr-o atmosfera super

tuica , bulz , sarmalutze....... totul innecat in berica ....... mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........... abia astept :eek: :D :( :) :) :) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi si ai sa te convingi singur, n'o sa regreti!

 

 

Nu am fost anu trecut la Breaza dar am obs ca toata lumea o lauda , chiar f mult . De aceea am intrebat si ar fi super sa primesc niste raspunsuri mai concrete . Inteleg ca e mai la altitudine dar ceva mai mult ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost anu trecut la Breaza dar am obs ca toata lumea o lauda , chiar f mult . De aceea am intrebat si ar fi super sa primesc niste raspunsuri mai concrete . Inteleg ca e mai la altitudine dar ceva mai mult ???

 

pai cred ca Snagov stii cum va fi, ca banuiesc ca ai mai fost, este oricum o intrunire tipica.

 

La Breaza insa, este mai mult o petrecere campeneasca, pe un varf de deal, fara bani la intrare, dar cu multa distractie. Fara concerte, dar cu o parada de sambata prin Breaza. Ca participanti, sunt mai putini decat la o intrunire gen Snagov, Brasov, Tg Sacuiesc, ca sa dau numai cateva exemple. Insa, va fi si mult mai liniste, oamenii sunt mai potoliti, si fiind pe un deal, nu o sa vezi forjatori prin camping, rar cate unu care isi va bubui tobele. Aici la Breaza, vei fi avantajat daca ai in dotare un enduro, sau cross. Te vei distra la maxim. Dealuri cat vezi cu ochii, si ceva paduri.

 

La Breaza , preturile vor fi CLAR mai ieftine.. atat la bauturi cat si la mancare. Cu mancarea ai un mare avantaj la Breaza, daca se va pastra traditia de anii trecuti : Sambata ai o surpriza din partea casei, posibil sarmale (hmmm.. geniale btw) .. insa si mancarea pe care poti sa o cumperi va fi diversificata : de la mici, carnaciori, frigarui, ceafa de porc, dar si pastrama de miel .. repet.. daca se va pastra ce a fost anii trecuti.

 

 

Ambele intruniri au o asemanare : NU sunt de ratat .. insa fiind in acelasi weekend, este greu de ales. Nu pot sa-ti dau un sfat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, Cristi, las-o dreakului de treaba, te-ai dedulcit la intruniri orasenesti,poate nu vii la Breaza..,eu, impreuna cu alti cativa venim la Breaza, anul trecut m-am simtit excelent acolo si la Snagov nu m-as duce decat daca mi-ar fi dor de manelisti, gunoaie,fite si figuri, zau, din 2001 sau 2oo2 nu m-am mai simtit bine acolo..,las ca e bine ca Snagovul va functiona ca un filtru pt cei care ar fi fost neaveniti la Breaza :kiss: aka fitosii, nu generalizez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, Cristi, las-o dreakului de treaba, te-ai dedulcit la intruniri orasenesti,poate nu vii la Breaza..,eu, impreuna cu alti cativa venim la Breaza, anul trecut m-am simtit excelent acolo si la Snagov nu m-as duce decat daca mi-ar fi dor de manelisti, gunoaie,fite si figuri, zau, din 2001 sau 2oo2 nu m-am mai simtit bine acolo..,las ca e bine ca Snagovul va functiona ca un filtru pt cei care ar fi fost neaveniti la Breaza :kiss: aka fitosii, nu generalizez.

Jenele, da' rau te-ai mai facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, Cristi, las-o dreakului de treaba, te-ai dedulcit la intruniri orasenesti,poate nu vii la Breaza..,eu, impreuna cu alti cativa venim la Breaza, anul trecut m-am simtit excelent acolo si la Snagov nu m-as duce decat daca mi-ar fi dor de manelisti, gunoaie,fite si figuri, zau, din 2001 sau 2oo2 nu m-am mai simtit bine acolo..,las ca e bine ca Snagovul va functiona ca un filtru pt cei care ar fi fost neaveniti la Breaza :kiss: aka fitosii, nu generalizez.

 

mai janele .. io vin la Breaza, dar sambata as da o raita pana la Bucuresti. Cert e ca vineri seara o sa beau o tuica la Stephon.

 

btw... poate te prind ca nu aduci tarie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...