Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Honda NSR 125


Postări Recomandate

"din iesirile de astazi"

 

ai condus tu ? sau ?

 

Da.

 

 

Ti-ai luat Nsr ma ? Parca voiai sa iti iei Rs 2006

 

Nu mi-am luat inca,mi-l da sa ma plimb cu el,daca as face rost de bani,ar fi a meu.Pfff....si acum mai visez la Rs-uri,mai ales la un Spain NO 1 2007 :X culoarea aia tot....dream deocamdata !! :angryfire:

Editat de Denis TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 609
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ai mah ne lasi ca tu ai stat si te-ai uitat..de ce nu ai facut poze pe unde te-ai plimbat..eventual un filmulet ca sa evdem si noi ca nu incurci frana cu ambreiaju...

 

vladutzcj, scuza-ma ca iar am postat ceva aiurea care nu are legatura cu topicul, dar nu pot sa ma abtin..nici eu nu am cu tine nimic nu te cunosc..dar un topic fara posturi care nu au legatura cu subiectul nu mai e topic..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai mah ne lasi ca tu ai stat si te-ai uitat..de ce nu ai facut poze pe unde te-ai plimbat..eventual un filmulet ca sa evdem si noi ca nu incurci frana cu ambreiaju...

 

vladutzcj, scuza-ma ca iar am postat ceva aiurea care nu are legatura cu topicul, dar nu pot sa ma abtin..nici eu nu am cu tine nimic nu te cunosc..dar un topic fara posturi care nu au legatura cu subiectul nu mai e topic..

 

Tocmai de aceea nu mai posta inutil aici. Sunt cativa care au pus poze cu nsr-urile lor si desemenea si cateva informatii. Dupa parerea mea nu e un topic inutil, singurul lucru car e inutil aici sunt posturile tale. Nu cred ca topicul acesta e nefolositor pentru detinatorii de nsr 125, ba din contra cu cat mai multe informatii cu atat mai bine pentru ei, la urma urmei nu cred ca sunt singurul caruia ii este folostior topicul.

on topic: piese pentru honda nsr 125 si nu numai va poate aduce distribuitoru, e din bistrita si aduce orice piesa pentru orice model, il gasiti aici /index.php?showtopic=112690 Daca mai stiti alte locuri de unde se pot procura piese va rog sa postati, asteptam in continuare poze, mai tarziu o sa pun si eu cateva cu nsr-ul meu :P Asfalt uscat si salutari cu faru :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca o dai in manelarie,cu talent.

Serios?asta e nu am talent,nu's manelar.

hai sa nu mai vorbim aici ci prin pm,.scuze offtopic

 

Si daca ar fi manelist ..care ar fi problema ta? :P :blbl: :angryfire: conteaza ce gen de muzica asculti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e,pana mea nu ma pun sa in cerc cu motoarele lu altii. :(

pai asa se invata...cand prinzi un motor care nu e al tau...te duci repede undeva unde nu te vede nimeni...tragi ambreiaju dai blana si wheelieeeeeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i nsr-ul meu , care il am din aprilie......despre piese nu stiu ce sa-ti spun ca nu am avut nevoie , avea demarorul defect dar l-am reparat cu un rulment( nu stiu seria ) si un set de carbuni de altenator de dacia .

hahaha taicameu are nr tot YES la motor da numai ca e de cta si e 92:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asa se invata...cand prinzi un motor care nu e al tau...te duci repede undeva unde nu te vede nimeni...tragi ambreiaju dai blana si wheelieeeeeee

 

 

 

... nu le da idei, s-ar putea sa ii vezi pe la antena sau PROtv :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa imi aduc un NSR din '98 cu 31 caluti sau pe acolo ca am vazut ca le cam lauda lumea jucariile astea si am cam renuntat la RS125. Care sunt problemele la ele ... la ce sa ma astept? :unsure: In Germania am gasit la 800e NSR-ul si mi se pare cam ieftin sau asa sunt preturile?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa imi aduc un NSR din '98 cu 31 caluti sau pe acolo ca am vazut ca le cam lauda lumea jucariile astea si am cam renuntat la RS125. Care sunt problemele la ele ... la ce sa ma astept? :unsure: In Germania am gasit la 800e NSR-ul si mi se pare cam ieftin sau asa sunt preturile?:)

 

Prietenu meu la vandut,in Romania cu 900,gandeste la adus din Italia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietenu meu la vandut,in Romania cu 900,gandeste la adus din Italia.

ala era modelu vechi ... si era o parlitura dupa cum arata.

eu vb de modelul din '98.

si cel care l-am vazut avea 29 cp. astept sa vina un prieten care stie germana sa sune sa vb pentru el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...