Sari la conținut

Accident Mortal Snagov - 30 Iun 2008


Cataaa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 290
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma pandurule... io sunt divortat si ma indoiesc ca o sa-l plac p'ala caruia ii raspundeam...

Dar daca nu ai par pe piept ... ma poti cauta!

Iti dau eu!

 

P.S. Nu crezi in viabilitatea relatiilor infiripate pe Internet?

:bigstar:) :crack:)

 

 

Io-s batran, sigur nu-ti plac... :laugh:

Nu o lua in serios, mai glumim si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai .. cand vii in Sibiu, daca ma cauti, voi incerca sa fiu un ghid. Intreaba si tu oamenii ... :bigstar:

Dar te costa sa stii... sunt cel mai scump ghid din Sibiu! De la 3 lazi de bere (rece) pe tura in sus .... cu terminatie la o lada de uischi Ballantine's ...

Te risti?

 

On topic: doamne ce off toopic suntem! Hai dreaq pe PM ca ne luam warn ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

on-topic, va informez ca in raportul "militiei" se afirma cum ca respectivul,parca buza am vazut pe aici ca ii zice, a condus in momentul accidentului un scuter nicidecum o motocicleta pentru care ar fi avut nevoie de permis cat A. In situatia asta cred ca o sa scape doar cu o acuzatie de omor din culpa si cu o pedeapsa cu suspendare.

off-topic, pentru toti cei din N,S,E,V care mai au inca probleme de "cine este mai civilizat?" sau "cine este mai taranoi?" va reamintesc ca traim cu totii in aceasta tara de ....... in care orice este posibil, inclusiv sa omori un om si apoi sa te scape taticu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in raportul "militiei" se afirma cum ca respectivul a condus in momentul accidentului un scuter nicidecum o motocicleta pentru care ar fi avut nevoie de permis cat A.

Dai banu scapi din orice, se confirma a nu-stiu-cata oara... daca mai era nevoie.

 

Le doresc politailor corupti aceeasi soarta pe care o are tatal fetei, fmm de jigodii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca il scapa "taticu" de puscarie si pe dobitocul asta, clar traim in tara lu' peste. In locul parintilor, chiar daca scapa de politie, aveam grija sa nu iasa ok din toata povesetea asta. Chiar si fizic. Cred ca cei care au fost martori ar trebui sa se ia putin de cei ce au intocmit raportul. Nu ar strica nici ceva poze de la locul accidentului(in mod normal trebuie sa le arate si pe cele facute de ei si nu cred ca sunt asa de tari in Photoshop). In plus sunt si filmuletele cu dobitocul calare pe motor. Nu cred ca e chiar asa de greu sa il infunzi......iar daca asta nu se poate macar sa ii infunde oasele. Mama lor de dobitoci. Parintii ar trebui sa se sinucida pentru ca au dat nastere unor asemenea dobitocenii de oameni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca in raportul militiei scrie ca a condus un scuter...e clara treaba!Ce fac banii astia... :bigstar:

Esti sigur de afirmatie?

am informatia de la "familia" fetei decedate. Acestia vor sa mearga cu acest caz la media pentru ca este singurul lucru care le-a mai ramas de facut.

 

Nu ar strica nici ceva poze de la locul accidentului

 

la locul accidentului nu mai este nimic, a fost ras totul : iarba, boscheti, tufe... nu mai exista urme ca ar fi fost un accident in zona respectiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am informatia de la "familia" fetei decedate. Acestia vor sa mearga cu acest caz la media pentru ca este singurul lucru care le-a mai ramas de facut.

Nu fac nimic cu media. Singurul lucru ramas e ca tatal fetei sa-si bage p00la in ea de viata si sa-i ia gatul idiotului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau sa dea "din greseala" cu masina peste el cand traverseaza prin "locuri nepermise". Sigur se gaseste un pokemon sa ii ia apararea.......

Editat de micaradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui si noi(forumistii, asociatia, etc.) sa luam atitudine, in cazul asta....sa nu lasam lucrurile asa "aranjate"....sa ne delimitam de nemernic si sa cerem Politiei si Justitiei sa faca dreptate in acest caz.Poate ar trebui contactata si familia fetei....Pacat de ea ca s-a dat mana unui vierme ca asta... :bigstar:

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui si noi(forumistii, asociatia, etc.) sa luam atitudine, in cazul asta....sa nu lasam lucrurile asa "aranjate"....sa ne delimitam de nemernic si sa cerem Politiei si Justitiei sa faca dreptate in acest caz.Poate ar trebui contactata si familia fetei....Pacat de ea ca s-a dat mana unui vierme ca asta... :crack:

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pe forumul acesta sunt doar jeguri de bucuresteni...ca si orasul lor, atat au invatat, daca cresti intr-un gunoi ,normal ca nu inveti curatenie!

 

ON: fata astea statea cumva pe langa Diham - Bd Chisinau?

 

dildomotox, depune 'frate' o cerere de independenta a Ardealului. Daca in trecut miticii se credeau superiori, acum vantul asta bate prin Ardeal si Banat.

Pacat, deoarece majoritatea ardelenillor si banatenilor sunt oameni de treaba...dar nah, tre' sa existe si cate-un muci-n-fasole d-asta ca tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In acest caz ma ofer voluntar sa-l infund pe handicapat!Fac tot posibilul sa il aranjez sa treaca de caldurile astea cu brio!

Va rog frumos cine are detalii despre individ sau mai bine daca ar fii si niste poze de la locul accidentului.Oricine ar fii masa cu tacsu se duce la racoare, va promit!Astept informatii despre idiot! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul in care raportul procuraturii il scoate basma-curata pe dobitoc ar trebui ca familia fetei decedate sa conteste raportul in instanta. raportul este obligatoriu sa contina poze de la locul accidentului...si nu cred ca poti transforma un motor in scuter. si merita sa deschida oricum proces pe civil, dupa solutionarea anchetei, pentru daune...sa-l usuce pe dobitoc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era vorba de dinti..deocamdata. :bigstar:

Daca stie cineva, pe numele cui era motorul?E posibil sa se incerce sa fie sters din registre.Era pe aici un prieten de-al lui.Am vorbit cu cativa prieteni din media si trebuie sa luam legatura cu familia fetei,are cineva informatii cum putem face asta?

Orice ar fii, idiotul nu trebuie lasat asa!Deocamdata nu pot spune mai multe.

 

Smok3 este prietenul lui din copilarie, am gasit.Domnule putem sa vorbim putin pe privat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice ar fii, idiotul nu trebuie lasat asa!Deocamdata nu pot spune mai multe.

Smok3 este prietenul lui din copilarie, am gasit.Domnule putem sa vorbim putin pe privat?

 

:bigstar:

 

Ce-mi plac oamenii de genul asta!Keep up the good (and well done) work!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa ma amuz? vorba multe .... stiti voi!

Poate lucreaza in politie, poate in justitie, de ce trebuie sa sara imediat careva cu mistoul?

 

Daca fiecare dintre noi ar simti aceeasi revolta si aceeasi nevoie de a face ceva in fata unei nedreptati, ar fi ajuns departe tara asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...