Sari la conținut

Accident Mortal Snagov - 30 Iun 2008


Cataaa
 Share

Postări Recomandate

Pot sa ma amuz? vorba multe .... stiti voi!

 

N-ar fi mai bine sa ne amuzam cu totii la sfarsit de vierme cand va plati pentru viata luata?Tu ce faci pentru asta?In afara sa fii primul care se amuza de pe acum...No offence!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 290
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai pe forumul acesta sunt doar jeguri de bucuresteni...ca si orasul lor, atat au invatat, daca cresti intr-un gunoi ,normal ca nu inveti curatenie!

 

 

" prieteme" iari am vazut un bucurestean de -al vostru ce figuri facea pe asfalt prin oras. normal, asa a fost invatat, asa a fost crescut, asta are in sange, face pe desteptul ca e din capitala de c...t. Parcheaza masina in intersectie sub semafor si incurca toata circulatia...asa sunt toti astia, ca doar nu am vazut putini... dupa ce ca i-am rupt oglinda cu cotul din greseala, eram pe 2 roti, trebuia sa opresc, sa o iau de jos si sa i-o infund in gura sa o manance ca era scumpa...asa sunt toti pt. ca au de unde intr-un mediu infect...

 

De la a spune ca unul isi parcheaza masina neregulamentar pana la a afirma ca toti sunt la fel e cale lunga. Sigur vei gasi un bucurestean care sa nu se incadreze la categoria ta si atunci spusele tale sunt false. Daca nu ai inteles ce am vrut sa zic iti desenez. Cred ca un om cara catalogheaza oamenii asa usor ca tine si la gramada ori e un dobitoc ori e un copil de 14 ani care se ascunde in casa (dupa tastatura) sa nu-l bata baietii mai mari pe strada.

Atitudine tipica de "buric al pamantului"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alt "zeu" al motoarelor, fara permis, cu viteza si echipament p|_|la, un atat de bun si expert in motociclism incat a ucis o viata nevinovata. Pacat ca n-a crapat el si sa scape ea. Chiar regret asta.

 

Ce e mai grav e ca dupa cum se vede se dadea de ceva vreme, multi stiau ca e fara permis, dar i-a durut in pilule pana a omorat pe cineva si atunci apar ca ghioceii sa aduca la cunostinta: a, pai l-am vazut acum X timp, stiam ca e fara permis; a, m-am dus cu el la scaldat si ne-a aratat ce "bazat" e el cand facea un burn, s.a.m.d.

 

Nu va dati seama deloc ca si atitudinea voastra si pasivitatea voastra in legatura cu asta are un pic de-a face cu faptul ca sunt deja FOARTE MULTI CE CIRCULA FARA PERMIS pe strazile noastre ? Alea pe care mergem si eu si tu si el si ea ? Acele strazi pe care circula si familiile noastre ? Daca ii admirati si-i sustineti (chiar prin pasivitate) nu e decat o problema de timp pana cand o vor comite. Pana cand vor ucide pe cineva ca mai apoi sa-i scoata taticii cu bani ca au condus mopede de fapt si ca n-au nici o vina.

 

Asa am o sila... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alt "zeu" al motoarelor, fara permis, cu viteza si echipament p|_|la, un atat de bun si expert in motociclism incat a ucis o viata nevinovata. Pacat ca n-a crapat el si sa scape ea. Chiar regret asta.

 

Ce e mai grav e ca dupa cum se vede se dadea de ceva vreme, multi stiau ca e fara permis, dar i-a durut in pilule pana a omorat pe cineva si atunci apar ca ghioceii sa aduca la cunostinta: a, pai l-am vazut acum X timp, stiam ca e fara permis; a, m-am dus cu el la scaldat si ne-a aratat ce "bazat" e el cand facea un burn, s.a.m.d.

 

Nu va dati seama deloc ca si atitudinea voastra si pasivitatea voastra in legatura cu asta are un pic de-a face cu faptul ca sunt deja FOARTE MULTI CE CIRCULA FARA PERMIS pe strazile noastre ? Alea pe care mergem si eu si tu si el si ea ? Acele strazi pe care circula si familiile noastre ? Daca ii admirati si-i sustineti (chiar prin pasivitate) nu e decat o problema de timp pana cand o vor comite. Pana cand vor ucide pe cineva ca mai apoi sa-i scoata taticii cu bani ca au condus mopede de fapt si ca n-au nici o vina.

 

Asa am o sila... :crack:

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti detalii despre fata dati-mi PM. A fost o amica de a mea. O cunosteam de cel putin 8 ani. Locuia la Diham, mai exact langa Miramar...

Editat de bady
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa postez si eu ...... sa nu postez ....... hai sa spun si eu ce stiu de la o prietena care era pasagera pe alt motor care facea parte din grup in seara aia.

 

 

in primul rand baiatul asta lucra la unitatea de pompieri din snagov iar eu sunt pompier la Buftea deci il cunosteam.

 

la inmormantare la Alin m-am intalnit si am vorbit cu el ........... printre altele el a tinut sa imi arate motorul lui (era cu RSV in ziua aia ) ....... eu i-am spus de motorul lui ca este cam mare pentru un incepator etc ..... iar el mereu imi dadea niste raspunsuri care ar fi trebuit sa ma faca pe mine inferior ....... eu am 600 si el daca avea 1000 probabil se credea mai adevarat........el nu avea permis iar motorul avea numere de Italia (probabil nici nu erau valabile).

 

 

 

acum sa revin la prietena asta a noastra comuna care era pasagera pe alt motor in seara aia ........ m-a sunat acu vreo 2 zile daca nu ma insel si mi-a spus ce s-a intamplat ........... drumul era foarte intunecat si plin de gropi ....... toti mergeau foarte tare peste 150 - 160 (atat mi-a zis ea ca indica kilometrajul motorului pe care era ea pasagera) cand deodata sunt depasiti de BUZA care trece pe langa ei rapid ........ in momentul in care s-a intamplat chestia asta ......... baiatul care o avea pasagera pe prietena asta a mea a luat cateva gropi la viteza aia si s-a cam timorat si a lasat-o mai incet dar BUZA era in fata mult si nu se mai vedea ..... auzea doar motorul foarte tare cand deodata tot ce s-a auzit a fost o bubuitura puternica si s-au vazut niste scanteie destul de mari.

 

 

dupa lungi cautari i-au gasit pe amandoi in stare de soc BUZA iar fata asta ......... ce sa mai zic ......... prietena mea o stergea de sange ca ii curgea sange de peste tot la saraca fata ... nas,ochi,gura .........

 

tot ce am scris mi-a fost spus de fata asta la telefon ......... nu am fost martor ......... ea a fost nu eu deci daca am gresit ceva nu e din vina mea

 

desi il cunosc pe BUZA asta sper sa nu scape !!!!!!! oricum si el a luat=o razna am inteles ..... a inceput sa isi lipeasca poze cu fata asta in toata casa dar asta nu schimba cu nimic ce a facut .......... am 21 de ani si alerg motorul ....... poate mai si risc cateodata dar niciodata cand am pasager ......... ce sa mai spun de faptul ca era si el "baiat" de miar.

 

pe forumul asta oricum sunt numai raceri si nu imi arde sa postez asa ca ne vedem pe strazi.

 

RIP !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stie cineva, pe numele cui era motorul?E posibil sa se incerce sa fie sters din registre.Era pe aici un prieten de-al lui.Am vorbit cu cativa prieteni din media si trebuie sa luam legatura cu familia fetei,are cineva informatii cum putem face asta?

Orice ar fii, idiotul nu trebuie lasat asa!Deocamdata nu pot spune mai multe.

 

am sa vorbesc maine cu apropiatii fetei (familie, prieteni) si daca imi dau voie o sa va dau mai multe detalii despre cum se desfasoara ancheta, actiunile pe care le au de gand sa le faca si cum puteti lua legatura cu ei. Stiu sigur ca acestia au dovezi clare ca a fost vorba de un accident de motor si nu de scuter chiar daca s-a incercat stergerea tuturor probelor. Pana atunci pot sa va anunt ca maine are loc inmormantarea Sandrei.... Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca fiecare dintre noi ar simti aceeasi revolta si aceeasi nevoie de a face ceva in fata unei nedreptati, ar fi ajuns departe tara asta.

 

mda aici ai mare dreptate..dar cum bine poti observa foarte multi vorbesc si nu fac nimic.unii percuteaza abia atunci cand ori e vorba de ei ori de cineva drag lor..altii nici macar atunci.

 

imi aduc aminte ce am vazut aseara la stiri..inmormantarea baiatului din accidentul de pe dn ala cu bena ridicata..si durerea si revolta din ochii si sufletul parintilor celor doi..cata tristete si sfasiere era in glasul mamei baiatului cand ii spunea pe drumul spre cimitir: eu ce o sa-i spun valentinei ( logodnica, acum in spital singura care a supravietuit) maine ?

 

e da...chiar ar trebui facut ceva..iar voi astia care puteti,rog nu mai stati..uite aici este un om care chiar poate sa faca ceva..hai macar astia care aveti informatii sa il sustineti si sa-l ajutati.. bravo tie ca vrei sa ajuti acesti parinti ! bravo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA...pe la diham statea

 

aha! deci d-aia se uita la mine lumea stramb...

ziele trecute am trecut calare prin fata scarii ei (sta aproape de pretina mea) si era multa lume stransa...iar pe o masina parcata era o poza cu o blonda tanara. Toti se uitau la mine aiurea...ma gandeam de atunci ca poate fi ea...dar parea o ocincidenta prewa mare....dup-aia am vazut poza pe forum si-am facut legatura.

Ce sa zic, pacat de ea...era tanara si din ce am vazut destul de...apreciata, populara...erau multi oameni stransi acolo. Trebuia totusi sa gandeasca la rece inainte sa suie pe mobra.

 

Cat despre cacacios...sper sa nu scape usor! ar trebui pus la zid chiar de catre pretenii lui raceri..dar nah, nici ei nu sunt departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah raptore t-rex ce esti! IQ negativ a avut incredere in fat frumos cu cal pe roate...dar de ce nu crezi ca ar fi mai mult vina ei? nu a cunoscut masinaria, nu a asteptat sa cunoasca pe cel care conduce bestia...urca-te intr-un OZN pe care nu-l cunosti. nu e vina ta ca esti curios? risti si ramane de vazut... bine, normal ca e vina si lu fraieru ala pe care l-as bate toata ziua cum i-as bate pe bucuresteni. mi-e sila de Sudul Romaniei de cand m-am nascut...

 

dodolotz, vezi ca incurcasi dinozaurii si iti dau un sfat, daca tot esti prost de bubui nu te mai chinui sa semnalizezi, de fapt de ce ma chinui, la voi acolo unde e satul in mijlocul orasului e liniste si civilizatie, a?

on: v-am zis ca daca are tati bani, avortonul scapa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am chef sa citesc toate posturile de la ultimul lasat de mine ca abia am venit de la BAC si nu's bun de nimic ...

In primul rand , eu am zis ca m-am suit si cu casca , dar si fara .. Fara a fost odata , si am mers incet sa imi arate cum e cu motoru in V de pe RSV ... si credetima ca am avut in minte cele mai naspa scenarii posibile . De obicei luam casca de la altcineva , sau de la el !

Asa .. Acum am trecut si pe la el sa vorbesc cu el ... si nu am avut cu cine .. e terminat psihic . Stie ca a gresit , isi recunoaste greseala si chiar daca nu ar sta o viata in puscarie , o viata o sa se macine in legatura cu moartea fetei ..

Mie imi place ca toata lumea de pe forum este corecta , nu a gresit niciodata si aveti constinta impacata astfel incat sa puteti arata lumii intregi cat de educati , corecti si conformi tuturor regulilor si normelor sunteti .

M-am saturat sa se dea lectii de gramatica , sa se declare sinucigas orice incepator pe SS de 600 sau mai mare , sa fie toti conservarii considerati idioti si toti care au accidente fie inconstienti fie ghinionisti , ca doar ei sunt baieti buni si atenti , dar merg din cand in cand cu 200 ...

Am invatat pe forum ce am avut de invatat , am citit ce am considerat necesar , acu cred ca e timpul sa iau o pauza si sa pun in practica tot ce am auzit si citit in teorie ... Ca la o adica daca e sa mor , mor si cu prezenta si fara prezenta pe forum !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. si sincere condoleante.... :bigstar: :crack: :laugh: :blbl: :blbl: :blbl:

nu-mi place sa judec omul dar sincer baiatul a fost inconstient.Cred ca merg pe drumul ala la snagov pe fiecare saptamana.E panarama rau nu inteleg cum s-a putut aventura pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. si sincere condoleante.... :bigstar: :crack: :laugh: :blbl: :blbl: :blbl:

nu-mi place sa judec omul dar sincer baiatul a fost inconstient.Cred ca merg pe drumul ala la snagov pe fiecare saptamana.E panarama rau nu inteleg cum s-a putut aventura pe el.

 

Cand stii drumul , te aventurezi .. Eu nu am reusit sa aflu de la el nimic .. nu a scos doua vorbe cat am stat cu el ! E prea traumatizat .. Stiu ca a gresit , imi pare rau de fata si mi se rupe sufletul de el cand ma gandesc ce il asteapta . Daia am zis eu ca mai bine il fac monopost .. Daca sunt atat de idiot incat sa nu am grija de nimeni , macar sa nu mai iau pe cineva cu mine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fim sinceri niciunul dintre noi nu e perfect, corect, si daca nu aveam in noi o mica nebunie nu ne-am fi luat motoaresi dupa cate vad foarte putzini se dau cu motoare de sub 90 cai.Totusi trebuie sa le respectam. Nu vreau sa intelegetzi gresit sau sa credetzi ca vreau sa-i iau apararea.Nici macar nu-l cunosc pe baiat dar i-mi pare sincer rau de ce s-a intamplat si vad ca pe zi ce trece se mai stinge cate-un mociclist.Care sunt cauzele ? Le stim cu totii.Cand auzi de vre-un accident cu un motorist la ce te gandesti?:

"O fi avut viteza?"

"Oare avea casca pe cap?"

"i-o fi iesit vre-un conservar in fata?"( :bigstar: )

si dupa ceea parerile....

inca odata sincere regrete ptr fata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am chef sa citesc toate posturile de la ultimul lasat de mine ca abia am venit de la BAC si nu's bun de nimic ...

In primul rand , eu am zis ca m-am suit si cu casca , dar si fara .. Fara a fost odata , si am mers incet sa imi arate cum e cu motoru in V de pe RSV ... si credetima ca am avut in minte cele mai naspa scenarii posibile . De obicei luam casca de la altcineva , sau de la el !

Asa .. Acum am trecut si pe la el sa vorbesc cu el ... si nu am avut cu cine .. e terminat psihic . Stie ca a gresit , isi recunoaste greseala si chiar daca nu ar sta o viata in puscarie , o viata o sa se macine in legatura cu moartea fetei ..

Mie imi place ca toata lumea de pe forum este corecta , nu a gresit niciodata si aveti constinta impacata astfel incat sa puteti arata lumii intregi cat de educati , corecti si conformi tuturor regulilor si normelor sunteti .

M-am saturat sa se dea lectii de gramatica , sa se declare sinucigas orice incepator pe SS de 600 sau mai mare , sa fie toti conservarii considerati idioti si toti care au accidente fie inconstienti fie ghinionisti , ca doar ei sunt baieti buni si atenti , dar merg din cand in cand cu 200 ...

Am invatat pe forum ce am avut de invatat , am citit ce am considerat necesar , acu cred ca e timpul sa iau o pauza si sa pun in practica tot ce am auzit si citit in teorie ... Ca la o adica daca e sa mor , mor si cu prezenta si fara prezenta pe forum !!

daca invatai ceva pe forumul asta poate mai ridicai si tu media de inteligenta acolo la snagov la voi. Dar cand politia e zero barat in satul vostru, logic ca va faceti de cap. Anturajul te face baiete, si tu, sincer, nu prea ai un anturaj stralucit.

 

incet incet o sa ramana snagovu fara pustime...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce in ce mai multe accidente stupide, dar mereu aceeasi oameni care iau apararea unor prieteni morti. Toti au fost buni, toti au "condus mai bine decat multi dintre cei cu permis", dar toti ajung in spitale, la cimitir, sau, mai grav, baga pe altii acolo morti. Daca in loc sa li se ia atat apararea, s-ar invata ceva, cred ca nu s-ar mai ajunge saptamanal la astfel de topicuri. Cat despre faptul ca omul se simte groaznic pentru ceea ce s-a intamplat, nu pot decat sa ii urez sa nu scape toata viata de sentimentul asta. Faptul ca regreta nu inseamna ca ar trebui sa ramana liber. Ar trebui sa infunde puscaria. Nu cred ca aici mai poate fi vorba de o greseala. Greseala ar fi fost daca nu ar fi apreciat bine viteza intr-o curba avand carnet, avand pasagerul echipat macar cu o casca. Nici nu avea dreptul sa se afle pe acea motocicleta. Da, si eu am mers pana sa am carnetul, dar am mers pe enduro, pe camp si fara pasager. In momentul in care te sui fara permis pe un motor luand cu tine si un pasager fara echipament, nu mai poate fi vorba doar de o simpla greseala. Mai lipsea doar sa fie si baut si pachetul era complet. Toti gresim si nimeni nu e sfant, dar e normal ca fiecare sa isi plateasca greselile. Regret moartea fetei dar nu imi poate fi mila de idiotul de la ghidon.

Editat de micaradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand RIP pentru fata.

 

In al 2 lea rand fata de JEGUL ASTA de "dodomotox"

 

" prieteme" iari am vazut un bucurestean de -al vostru ce figuri facea pe asfalt prin oras. normal, asa a fost invatat, asa a fost crescut, asta are in sange, face pe desteptul ca e din capitala de c...t. Parcheaza masina in intersectie sub semafor si incurca toata circulatia...asa sunt toti astia, ca doar nu am vazut putini... dupa ce ca i-am rupt oglinda cu cotul din greseala, eram pe 2 roti, trebuia sa opresc, sa o iau de jos si sa i-o infund in gura sa o manance ca era scumpa...asa sunt toti pt. ca au de unde intr-un mediu infect...

 

Bai (cuvant urat) AMBULANT ai grija cum vorbesti!!! iar de bagat in oala baga-ti familia ta de provinciali care ti-au bagat prostiile astea in cap...nu ii pune tu pe toti din Bucuresti laolalta cu toate jegurile.

Unde te crezi ca stai??? in rai de iti permiti sa vorbesti asa??? la tine in sat sunt numai oameni alesi unul si unul???..nu esti decat un taran obosit si un frustrat provincial...ultra-razboinic al tastaturii,genul de caine care latra iar cand vrea sa muste nu face decat sa-si capseze limba.

Plimba ursul de pe forum daca nu ai putin respect fata de cei care posteaza.

 

Acest mesaj nu necesita reply din partea ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ... buey eu zic k majoritatea discutiilor pe accest forum de exemplu accest subiect este inutila .... eu sunt tovarash cu Buza asta am fost cu el in searaa accidentului stiu perfect ce sa intamplat... o cunosc foarte bine pe fata eram foarte buni prieteni... !! nu mai tot aruncati cu acuzatii in stanga si in drepta .. eu zic k este mai bn sa va vedeti de curtea voastra si gata.. k majoritatea dintre voi sunteti nijte forumistii.. care atat faceti... incercati sa paretii kt mai interesanti... prin tot felul de comentari... !! nimeni nu avrut sa intample asta ... nici macar el.... FATA AVEA CASCA IN CAP!! numai k nu o avea prinsa AMANODI AVEAU CASCA IN CAP :laugh: credeti k el a vrut sa se intample asa cv ... atzi vazut .. iti e mila knd vezi un caine k se chinuie dar sa omori un om... credeti k dak stia k asta se intampla mai facea lucru asta... asa a vrut dumnezeu sa se intample... si cat despre permis avea b si urma si a .. dar eu zic k mergeam mai bn decat uni forumistii de aici... :crack: k sa nu mai zic k aveam 2 motoare...

fata a murit la spital la 6 dimineata... :blbl: :blbl:

Dc sunteti atta de sigur k el va strica imaginea... toti ne stricam imaginea intrun fel... la voi nu va uitati knd taiati fata la cate o masina si va injura aia .. dar logic.. LA VOI NU VA UITATi... parerea mea intai analizeazate pe tine , gandeste de 2 ori dak este bn cea ce spuii si pe urma comeneteaza...

 

Romania nu este pregatita pt motociclete in trafic... de trebuie sa fii kt mai prudent !!

 

 

Practic nimeni nu avrut asta .... !! am vazut pe forum ... pe cineva care comenta .. trebuie omorat.. batut... dak esti atat de smecher dc nu incerci u asta .. !! dar te asigur.. k nu o sa poti...

Numai va dati voi atat de interesanti k omor .. bat eu... !!pana la urma ce treaba aveti voi???? dc va bagati voi???

numai incercati voi sa va faceti legea .. dak vrei sa iti faci legea . vino in snagov si cautal pe buza ... si atunci vedem care face legea si cum o face !!!!

 

 

SUNT MOTOCICLIST RESPECT PE TOATA LUMEA>> DAR CHESTIA ASTA MA DERANJAT!! AM O PASIUNE PT 2 ROTII!!! DAR EU ZIC K NU ESTE DE AJUNS SA NE RESPECTAM IN TRAFIC>>TREBUIE SA NE RESPECTAM ORIUNDE ORICUM SI ORICE S-AR INTAMPLA >>>

 

 

In acest caz ma ofer voluntar sa-l infund pe handicapat!Fac tot posibilul sa il aranjez sa treaca de caldurile astea cu brio!

Va rog frumos cine are detalii despre individ sau mai bine daca ar fii si niste poze de la locul accidentului.Oricine ar fii masa cu tacsu se duce la racoare, va promit!Astept informatii despre idiot! :bigstar:

 

 

 

Prietene uite id meu de mess. abood_coco te astept aici cu ce informatii vreii .. si te astept sa vii sa il infunzi.. soarece care esti ...

pana atunci am si eu intrebare /.. ce motor ai tuh? de cand ai tuh permis? ce te face sa tot comentezi!! cine esti tuh de faci lege ? esti organ de politie si eu nu stiu... buey pustiule... terminate cu dastea k. iti pare raw pe urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact ceea ce am spus mai devreme........Cat despre respect.....ca sa iti fie acordat trebuie sa il castigi si sa il meriti. Daca fata era sora ta, nu cred ca l-ai mai fi respectat prea mult. Eu nu pot sa ii doresc decat un concediu ca mai lung in facilitatile superbe ale ministerului de interne impreuna cu 10 colegi de celula gay si masaje regulate. Toti idiotii au ajuns sa isi ia motoare. Ce condeaza ca nu stiu nici sa scrie. Ce conteaza ca valorie lor in viata sunt smecheria, banii sau femeile? Acum trebuie neaparat sa aiba si motoare pentru ca "prostul nu e prost destul pana nu e si fudul", iar motociclete sunt la moda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui si noi(forumistii, asociatia, etc.) sa luam atitudine, in cazul asta....sa nu lasam lucrurile asa "aranjate"....sa ne delimitam de nemernic si sa cerem Politiei si Justitiei sa faca dreptate in acest caz.Poate ar trebui contactata si familia fetei....Pacat de ea ca s-a dat mana unui vierme ca asta... :bigstar:

 

 

 

Nu a obligat-o nimeni sa se urce ..... ea ne-a batut la cap toata ziua.. hai sa ne plimbam cu motarele .. hai hai hai....

 

Cat despre permis.. am mers si eu 5 lunii fara permis.. cu motorull si fac pariu k si voi.. dar akm.. nu ma astept sa recunoasca vreunu !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Ciocolata , lasa frate lumea sa vorbeasca si sa isi faca de cap ! Asa facusera si cu Alin , ca sa facem sa dregem sa o infundam pe proasta .. Tuturor le place sa se dea importanti pe forum . Noi trebuie sa ramanem aproape de Buza indiferent de ce urmeaza .

Crezi ca ei au destula materie cenusie incat sa realizeze ca o chestie de asta te poate lovi indiferent de cine esti ? Eu zic ca nu , si tocmai d-aia toti urla ca ar trebui omorat cu pietre el ca gresit .. Nu te mai certa cu ei , ca nu ai cu cine ! Stii cat de incantat eram eu ca citesc pe forum si mai invat cate una alta .. dar mie frica daca mai stau mult pe aici o sa ma fac si eu lup moralist si baba forumista ...

 

 

PS> Inainte de alte comentarii , legate de motoare si restu ... Nu trebuie sa fii motociclist sa fii om ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ... buey eu zic k majoritatea discutiilor pe accest forum de exemplu accest subiect este inutila .... eu sunt tovarash cu Buza asta am fost cu el in searaa accidentului stiu perfect ce sa intamplat... o cunosc foarte bine pe fata eram foarte buni prieteni... !! nu mai tot aruncati cu acuzatii in stanga si in drepta .. eu zic k este mai bn sa va vedeti de curtea voastra si gata.. k majoritatea dintre voi sunteti nijte forumistii.. care atat faceti... incercati sa paretii kt mai interesanti... prin tot felul de comentari... !! nimeni nu avrut sa intample asta ... nici macar el.... FATA AVEA CASCA IN CAP!! numai k nu o avea prinsa AMANODI AVEAU CASCA IN CAP :crack: credeti k el a vrut sa se intample asa cv ... atzi vazut .. iti e mila knd vezi un caine k se chinuie dar sa omori un om... credeti k dak stia k asta se intampla mai facea lucru asta... asa a vrut dumnezeu sa se intample... si cat despre permis avea b si urma si a .. dar eu zic k mergeam mai bn decat uni forumistii de aici... :bigstar: k sa nu mai zic k aveam 2 motoare...

fata a murit la spital la 6 dimineata... :laugh: :blbl:

Dc sunteti atta de sigur k el va strica imaginea... toti ne stricam imaginea intrun fel... la voi nu va uitati knd taiati fata la cate o masina si va injura aia .. dar logic.. LA VOI NU VA UITATi... parerea mea intai analizeazate pe tine , gandeste de 2 ori dak este bn cea ce spuii si pe urma comeneteaza...

 

Romania nu este pregatita pt motociclete in trafic... de trebuie sa fii kt mai prudent !!

 

 

Practic nimeni nu avrut asta .... !! am vazut pe forum ... pe cineva care comenta .. trebuie omorat.. batut... dak esti atat de smecher dc nu incerci u asta .. !! dar te asigur.. k nu o sa poti...

Numai va dati voi atat de interesanti k omor .. bat eu... !!pana la urma ce treaba aveti voi???? dc va bagati voi???

numai incercati voi sa va faceti legea .. dak vrei sa iti faci legea . vino in snagov si cautal pe buza ... si atunci vedem care face legea si cum o face !!!!

 

 

SUNT MOTOCICLIST RESPECT PE TOATA LUMEA>> DAR CHESTIA ASTA MA DERANJAT!! AM O PASIUNE PT 2 ROTII!!! DAR EU ZIC K NU ESTE DE AJUNS SA NE RESPECTAM IN TRAFIC>>TREBUIE SA NE RESPECTAM ORIUNDE ORICUM SI ORICE S-AR INTAMPLA >>>

 

 

 

 

 

 

Prietene uite id meu de mess. abood_coco te astept aici cu ce informatii vreii .. si te astept sa vii sa il infunzi.. soarece care esti ...

pana atunci am si eu intrebare /.. ce motor ai tuh? de cand ai tuh permis? ce te face sa tot comentezi!! cine esti tuh de faci lege ? esti organ de politie si eu nu stiu... buey pustiule... terminate cu dastea k. iti pare raw pe urma

 

 

 

 

 

Amice esti un imbecil .

In alta ordine de idei , " Romania nu este pregatita pt motociclete in trafic... de trebuie sa fii kt mai prudent !! " - nu stiu de ce ai scris randul asta mai sus . Era trafic pe acolo? Drumuri proaste sunt numai in Romania ? Nu inteleg de ce ai scris asta mai sus .

In fine , prin prietenii lui vedem si noi ce fel de om este Buza .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amice esti un imbecil .

In alta ordine de idei , " Romania nu este pregatita pt motociclete in trafic... de trebuie sa fii kt mai prudent !! " - nu stiu de ce ai scris randul asta mai sus . Era trafic pe acolo? Drumuri proaste sunt numai in Romania ? Nu inteleg de ce ai scris asta mai sus .

In fine , prin prietenii lui vedem si noi ce fel de om este Buza .

 

Astept profilul psihologic al lui Buza , intocmit de tine pe baza celor spuse de mine sau de Ciocolata . :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...