Sari la conținut

Iubita Mea....


sil3nt_control
 Share

Postări Recomandate

...motoru il am de vreo 2 saptamani dar deabia azi am avut timp sa ma dau jos de pe el si sa ii fac poze, este o KAWA KLR 650 din 2004 cu vreo 3 mii km la bord, super ingrijita!

 

in sfasit am gasit motocicleta care o cautam de mult, sunt foarte fericit ca mam dat jos de pe speed (NSR 125) si am descoperit ca pofta vine mancand!

 

from now on for me RNDURO RULZZZZ! :P

post-27275-1214920718_thumb.jpg

post-27275-1214920738_thumb.jpg

post-27275-1214920762_thumb.jpg

post-27275-1214920786_thumb.jpg

post-27275-1214920818_thumb.jpg

post-27275-1214920841_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Sa o stapanesti cu placere ! Frumoasa motocicleta !

 

P.S. - Ce cauciucuri are ? Ma intereseaza marca si modelul si cum se impaca cu strada, mai ales pe curbe.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P) .... nam mai iesit in natura de mult! simteam nevoie sa tai ceva!

 

btw, eram pe parcela la batranu meu

 

bai nici eu nu am mai fost in club de mult, dar cand ma duc nu simt nevoia sa tai "clubangii" sau "cluberitze"

 

Motor frumos, atitudine naspeta.

 

Sa-l stapanesti sanatos, cat mai multi km, si lasa copacii in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...motoru il am de vreo 2 saptamani dar deabia azi am avut timp sa ma dau jos de pe el si sa ii fac poze, este o KAWA KLR 650 din 2004 cu vreo 3 mii km la bord, super ingrijita!

 

in sfasit am gasit motocicleta care o cautam de mult, sunt foarte fericit ca mam dat jos de pe speed (NSR 125) si am descoperit ca pofta vine mancand!

 

from now on for me RNDURO RULZZZZ! :P

 

Foarte tare motorul!!! Sa-l stapanesti sanatos...

Cred ca ai procedat f bine cand ai dat speedul pe enduro...(mai ales daca luam in vedere si stare soselelor din tara noastra)

:jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti cu placere ! Frumoasa motocicleta !

 

P.S. - Ce cauciucuri are ? Ma intereseaza marca si modelul si cum se impaca cu strada, mai ales pe curbe.

 

 

 

 

ma uit maine si iti spun, pe curbe se manevreaza fantastic, ma las mai cu incredere si mai tare decat pe speed, nu mai am morcovu ala in poponeata pe curbe can ma las!

 

 

 

cat despre copaci, a fost o scapare! asai la varsta mea tre sa intelegeti ca si voi ati fost ca mine (aproape 18)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate da sunteti culmea, vedeti ca a zis unu de copac, toata turma dupa el.Toti protejeaza natura pe topicul asta, s-au strans ecologistii nene...sa nu mai iesiti cu motoarele prin paduri ca poluati natura, distrugeti fauna si flora si nu mai calcati iarba, daca omorati o furnica....

 

on topic: Sa o stapanesti sanatos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate da sunteti culmea, vedeti ca a zis unu de copac, toata turma dupa el.Toti protejeaza natura pe topicul asta, s-au strans ecologistii nene...sa nu mai iesiti cu motoarele prin paduri ca poluati natura, distrugeti fauna si flora si nu mai calcati iarba, daca omorati o furnica....

 

on topic: Sa o stapanesti sanatos !

 

 

omu meu :jump: ! .... toti sunt ecologisti, le sare in ochi mai tare copacu ala (care tot ii al meu) decat motoru :P

 

 

in fine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... m-a prins flama asta de endurist! astept sa inscriu motoru pe mine, sa i-au permisul: si vreau sa merg pe transalpina am vazut cateva poze si mi se pare ca e HEAVEN ON EARTH!

Editat de sil3nt_control
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
frate da sunteti culmea, vedeti ca a zis unu de copac, toata turma dupa el.Toti protejeaza natura pe topicul asta, s-au strans ecologistii nene...sa nu mai iesiti cu motoarele prin paduri ca poluati natura, distrugeti fauna si flora si nu mai calcati iarba, daca omorati o furnica....

 

on topic: Sa o stapanesti sanatos !

 

 

Si inca unu lucru. Te rog lasa copacii in pace ca nu ti-au facut nimic.

 

 

 

PS: Nu mai scrie copacii.

 

PPS: Ce bine ma prinde postura de lup moralizator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ciobanie faza cu copacu... :crack:

 

si vreau sa merg pe transalpina am vazut cateva poze si mi se pare ca e HEAVEN ON EARTH!

 

... pana treci tu sau alti adevarati cu tendinte de eternizare pe acolo, si faceti in asa fel incat sa stie si sa nu uite lumea ca a trecut pe acolo un KLR. Sa ai parte de motoreta!

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
:crack:) .... nam mai iesit in natura de mult! simteam nevoie sa tai ceva!

 

btw, eram pe parcela la batranu meu

 

S-o stapanesti sanatos, e f frumoasa.

 

PS: Chiar daca esti pe parcela batranului asta nu inseamna ca e normal sa tai/ciopartesti copacii, ba ar trebui sa fie un motiv in plus sa ai grija de ei.

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...