Sari la conținut

RED BULL ROMANIACS REVINE LA SIBIU


Postări Recomandate

Crezi ca intrau imaginile de la concurs cand eu am stat o saptamana la Sibiu?IN 3 ORE NU POTI MONTA O EMISIUNE

care duminica ? ca am stat ieri ca fraieru in casa sa astept imaginile de la concurs si am vazut doar un chopper si niste bikeri de la o intalnire.. si cu astea gata emisiunea. ce draci am avut.. !!  :D  :crack:

219564[/snapback]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Frumoase pozele, jos palaria :blbl:

 

Un filmulet de unde putem face rost?

Dl Nitescu, nu se face un cd cu 5 RON cu toata etapa? Ceva in genul Dakar Romania Team dar la scara mai mica :D

219453[/snapback]

 

mersi de aprecieri , m-am straduit cat am putut, in ultima zi dupa ce m-am intors de la raliu cred ca aveam 1 kg de noroi pe mine :( , mo pus dreak sa ma urc pe deal dupa ei ...

 

In legatura cu CD-ul multimedia, ar interesa pe cineva ? eu as putea face asa ceva in care sa bag cam duplu din pozele care sunt pe net ( Probabil din 300 de poze o sa aleg ~ 150 ) .

 

Oricum pana atunci o sa fac un screensaver cu cateva poze mai tari .. va anunt eu cand e gata, si la ce adresa il gasiti :crack:

 

See ya

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una cu una fac doua eu astept doar sa scoata DVD cu tot concursul adica filmari din elicopter si de peste tot. Pozele nu scot in evidenta cea ce tine de HARD ENDURO parerea mea , filmul insa face toti bani , acolo e showul cel mare :D. Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate eu nu am filmat prea mult, nu destul pt a face un CD despre Red Bull roManiacs 2005.

 

Sper sa scoata un CD / DVD cei care au filmat in fiecare zi, poate sa rugati pe careva din organizatori sa se ocupe de asta pt ca ei au sigur filmele :crack: .

 

Multa bafta :D

 

See ya.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la redbull nu fac cduri.Daca vreti competitia de anul trecut va ajut eu (cu filmari din elicopter si de pe moto) Daca nu ma insel sunt chiar puse pe net in 3 editii 2roti .Pt anul asta mai dureaza.Duminica aveti prima parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc fara succes sa vizionez filmuletele de pe site-ul redbullromaniacs,

Windows Media Player 10 imi zice ca are codecs care nu este recunoscut de el.

Alt media player nu am pe calculator.

Voi cu ce program le-ati vizionat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Cei de la redbull nu fac cduri.Daca vreti competitia de anul trecut va ajut eu (cu filmari din elicopter si de pe moto) Daca nu ma insel sunt chiar puse pe net in 3 editii 2roti .Pt anul asta mai dureaza.Duminica aveti prima parte.

221452[/snapback]

 

 

Am vazut emisiunea....ce marfa tata!!! Dkzule, acu si eu vreau enduro si supermoto :crack:

 

 

Cum adica nu fac cadouri?! Nimeni nu le-a cerut....cat costa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm ca mai imi bag si eu nasul aici apropo de emisiunea 2 roti cu filmari de la Red Bull ma asteptam la mult mai mult. 3 filmulede de 2 min si gata , ce pare sa isi faca omul care nu a vazut de la fata locului ? Ca nu a fost nimica de pierdut spune sigur. Slab de tot v`ati prezentat!!! :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar 2 min ai reusit sa vezi ? Au fost 2 emisiuni :moron:

Hmm ca mai imi bag si eu nasul aici apropo de emisiunea 2 roti cu filmari de la Red Bull ma asteptam la mult mai mult. 3 filmulede de 2 min si gata , ce pare sa isi faca omul care nu a vazut de la fata locului ? Ca nu a fost nimica de pierdut spune sigur. Slab de tot v`ati prezentat!!!  :crack:  :crack:

235089[/snapback]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

 

 

 

CEL MAI TARE CONCURS DE ENDURO DIN ROMANIA

RED BULL roMANIACS

ESTE LA MOTORS TV

 

 

 

6 zile pline de actiune. 1000 de kilometri pe un traseu ce rivalizeaza ca dificultate cu cel din celebrul DAKAR. 60 de piloti de top. Super spectacol la Red Bull roMANIACS 2005. Cel mai tare concurs de enduro din Romania nu putea sa lipseasca de la Motors TV.

 

Cyril Despre, castigatorul Dakarului, Romeo Dunca, singurul roman care a participat si terminat cea mai dura competitie din lume, Darryl Curtis, castigator al concursului Roof of Africa, au fost doar cateva din capetele de afis de la Red Bull roMANIACS 2005.

 

Dupa o prima editie fulminanta competitia Red Bull roManiacs si-a facut deja un renume si pe plan international. Nu va fie teama: in ciuda lamentarilor temporare ale participantilor de la prima editie carateristicile nu se vor modifica: Red Bull roManiacs este si va ramane unul dintre cele mai dure concursuri hard-enduro din lume, daca nu chiar cel mai dur.

 

Cursa a fost deschisa de un un prolog in centrul orasului Sibiu, dupa care au urmat patru zile de hardcore prin salbaticia romaneasca. Finalul a fost la fel de spectaculos, pilotii fiind obligati sa infrunte capriciile vremii pe un teren extrem de dur. Si asta pentru premii in valoare de 20.000 Euro. Cine a luat Marele Premiu?

Raspunsul, in luna septembrie, la Motors TV!

 

Date de difuzare ale programului:

Marti, 13 septembrie, la ora 18:30

Vineri, 16 septembrie, la ora 01:30

Sambata, 17 septembrie, la ora 11:30

Luni, 19 septembrie, la ora 21:30

Joi, 22 septembrie, la ora 02:30

 

 

 

 

Pentru mai multe informatii referitoare la competitile transmise in 2005 de Motors TV

contactati-ne la motorstv@cmm,ro

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...