Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inca odata, va sugerez sa nu ratati macar cei din Bucuresti, Cluj.

"Kapitalism - Reteta noastra secreta" - un film in regia lui Alexandru Solomon.

 

Trailer:

 

 

Merita vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil a mai fost mentionat dar merita [re]vazut On any sunday un documentar[extrem de bine] realizat in anii 70 despre miscarea sportiva moto.apare si "Mr cool himself" steve mcqueen .aici e torrent-ul http://thepiratebay.org/torrent/3687686/Br...971_DVDRip_XviD

multi critici afirma ca este unul dintre cele mai bune documentare moto http://en.wikipedia.org/wiki/On_Any_Sunday...tical_reception

Editat de pompilica007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The book of eli incepe foarte bine, chiar asteptam filmul asta, cam spre final o da in balarii. Per ansamblu mi-a placut a meritat vazut.

Mi-a placut Alice foarte mult, desi actiunea e undeva mai tarziu cu cativa ani decat in carte, efectele pe care le are pisica

sunt superbe, exact cum imi imaginam cand citeam cartea. Mult mai bun decat varianta sa zic originala, care e jalnic parerea mea.

Sunt foarte dezamagit de SF-uri sincer numai porcarii nici o idee noua, tot se repeta doar putine schimbari. A zis cineva mai sus ca pandorum e o clona nereusita dupa event horizon. Nu e un film exceptional dar este bun, eu zic ca merita vazut chiar daca seamana putin pe undeva cu celalat film.

Iar la filmele de groaza dupa Dawn of the Dead nu am mai vazut nimic. Liniste totala.Si originalul din 1978 este mai bun decat mult filme de groaza actuale. George A Romero a scos niste filme super dar in ultimul timp cam este in pana de idei :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The book of eli incepe foarte bine, chiar asteptam filmul asta, cam spre final o da in balarii. Per ansamblu mi-a placut a meritat vazut.

 

Din contra, mie finalul mi s-a parut cireasa de pe tort. Un film de nota 8, parerea mea.

Mesaj completat

Si soundtrackul a fost bun

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Nu e film vazut "per se", dar distributia e.. interesanta.. :cheers:

 

Link IMDB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Care stie de pe unde pot sa gasesc urmatorul film :

"Parastasul lui Viorel nu se mai tine aici" de Lucian Tion.

 

L-am cautat peste tot...nimic. Am ratat proiectia asa ca nu prea mai am cum sa-l vad. E o comedie foarte buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

un film cu o idee f interesanta:

the man from earth. sf, fara nici un fel de efecte, doar povestea este totul, si credeti-ma, face fiecare clipa. dupa primele 10 minute nu o sa va puteti opri.

 

alt film dragut: halo legends. o colectie de filmulete animatie SF(imbinate gen amintiri din epoca de aur), pe aceeasi poveste. recomand in special "origins 1" si "origins 2".

Editat de Cosmo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e cine stie ce ,filmul asta.
Daca am avea toti aceleasi gusturi, ne-am uita doar la filme gen Shrek. :D Dpmdv, nu am pierdut degeaba 2 ore in cinematograf.

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...