Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

What if Cannabis Cured Cancer

 

mn2qdk.jpg

 

 

http://www.imdb.com/title/tt1638943/

 

http://topdocumentaryfilms.com/what-if-can...s-cured-cancer/

 

 

http://thepiratebay.org/torrent/6094525/Wh...s_Cured_Cancer_

 

Are din cind in cind niste probleme la codec (se patrateste usor imaginea)... dar e OK in general.

 

Exista si subtitrare:

 

http://subtitrari.regielive.ro/what_if_can...ncer-16709.html

 

si un "citat" de la unu din intelgentii planetei:

 

332nh28.jpg

 

1797iw.jpg

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

super filmu'...

ar trebui dat la tv la ora 20.00 pe tvr 1.

poate mai se micÂşorează numărul de ignoranți care-Âşi dau cu părerea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super filmu'...

ar trebui dat la tv la ora 20.00 pe tvr 1.

poate mai se micÂşorează numărul de ignoranți care-Âşi dau cu părerea...

 

Ca bine ai zis :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa vad si eu One Week. M-a impresionat filmul atat pentru poveste cat si pentru faptul ca este vorba despre o calatorie pe motocicleta. Nu este recomandat celor care gusta numai violenta si superficialitatea filmele de 'succes', ci mai degraba celor care se preocupa si de aprofundarea lucrurilor. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Âştiu man... nu am mai prins ceva ok de mult... Âşi nici nu am avut timp de căutări... deobicei mai greu găseÂşti ceva oki de văzut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ma doare creieru si burta de cit am ris la commentu unuia pe last torrents la mizeria de film numita "Battle Los Angeles"

 

Doamne cat de imbecil si stupid poate sa fie filmul asta .... vin extraterestii sa te invadeze, si dobitocii astia cred ca nu au "air support", cum sa fii asa de imbecil .... ca nu au venit pe sub pamant XD

 

:laugh:

 

Mie din ce am vazut la timpenia aia de film mi-a placut ca alienii aia desi venisera cu navele si pareau ca nu vor decit sa faca praf tot... ei trimiteau alieni perpedes sa traga cu puscoacele (parent tot cu gloante, ca nu am vazut toata porcaria). Foarte tare. Arcuri si sageti le mai lipsea cind coborau din anvele stelare ca alora de pe Pandora... (aia evident ca aveau o scuza).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ma doare creieru si burta de cit am ris la commentu unuia pe last torrents la mizeria de film numita "Battle Los Angeles"

 

 

 

:(

 

Mie din ce am vazut la timpenia aia de film mi-a placut ca alienii aia desi venisera cu navele si pareau ca nu vor decit sa faca praf tot... ei trimiteau alieni perpedes sa traga cu puscoacele (parent tot cu gloante, ca nu am vazut toata porcaria). Foarte tare. Arcuri si sageti le mai lipsea cind coborau din anvele stelare ca alora de pe Pandora... (aia evident ca aveau o scuza).

 

O mica precizare... mizeria aia de film e Battle of Los Angeles si pe imdb are nota 2.1 :laugh:, iar cel original se numeste Battle: Los Angeles :) si are nota 6.4

Ambele "fabricate" in 2011

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost marti seara la anteprima filmului Sucker Punch, de Zack Snyder (300 si Watchmen) - am castigat 2 bilete gratuire la anteprima printr-o promotie.

Secvente de actiune spectaculare, in rest o poveste superficiala, de altfel ma asteptam la asa ceva. Merita vazut, dar fara mari pretentii. IMDB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mica precizare... mizeria aia de film e Battle of Los Angeles si pe imdb are nota 2.1 :laugh:, iar cel original se numeste Battle: Los Angeles :( si are nota 6.4

Ambele "fabricate" in 2011

 

imi pare rau sa te dezamagesc dar ambele filme probabil sint facute din aceasi coaja de banana statuta in soare.

 

Eu vorbesc de releasul: Battle.Los.Angeles.2011.TS.XViD.IMAGiNE

 

40393.jpg

 

 

daca ti-a placut... sa iti fie de bine, de la mine are nota 0.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand 'the sunset limited'. un film foarte bun. not for the narrow minded.

vizionare placuta. scuze daca s`a mai postat o data.

 

desteptu' lu tata :laugh:

Editat de SilviuCBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sa te dezamagesc dar ambele filme probabil sint facute din aceasi coaja de banana statuta in soare.

 

Eu vorbesc de releasul: Battle.Los.Angeles.2011.TS.XViD.IMAGiNE

 

 

daca ti-a placut... sa iti fie de bine, de la mine are nota 0.

 

Nici nu l-am vazut, cum sa imi placa :laugh: Doar ce am citit prin comment-uri si am aflat ca sunt 2 filme cu nume foarte asemanatoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://topdocumentaryfilms.com/ibogaine-rite-of-passage/# foarte interesant...

 

http://topdocumentaryfilms.com/ancient-drugs/# referiri istorice Âşi religioase...

Mesaj completat

http://topdocumentaryfilms.com/waiting-to-inhale/# cu mute elemente comune cu What if Cannabis Cured Cancer...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand 'the sunset limited'. un film foarte bun. not for the narrow minded.

vizionare placuta. scuze daca s`a mai postat o data.

 

* suna bine, dar e cam nou si nu-l gasesc...

tu cum/unde l-ai vazut? (2011)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in afara de zombieland si jackass 3D voi sunteti prea seriosi in privinta filmelor

uitati-va la Planet Terror, Death Proof si Machete, toate regizate de Robert Rodriguez, filme geniale de altfel pentru cei ce gusta umorul putin mai sec...

death proof

machete

 

 

Recomand un film din 1998

 

Lock stock and two smoking barrels

Editat de hicea_mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu la Rango am obosit si am adormit...

 

London Bulevard, misto imaginea alea alea... dar filmu nu spune mai nimic. Povestea e banala si fara prea mult spice. Cel putin in primele 20 de minute am ramas masca de cit de "apos" poate fi.

 

Sunset Limmited... am adormit de doua ori la el (am playerul pe autorepeat... inca mergea dimineata in ambele seri... cred ca subconstientul meu il stie pe dinafara :) ) . M-a umflat putin risu cind Samuel L Jackson il intreba Tommy Lee daca a citit cartea... l-as fi intrebat... da' tu?

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...