Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator _Raul_

Salut.Ce am mai vazut eu in ultimul timp si mi-au placut.Recomand.Scuze daca au mai fost,eu abia de la Revelion incoace le-am vazut.

-Ancient Aliens (seria 1-3)

-The Entitled

-Let the right one in

-The Lincoln lawyer

-Boy wonder

 

 

Am mai vazut :

Hugo - 7.5

One day - 6.5

Love and other drugs - 7

Crazy heart - 6

 

Sincer, eu din listele de mai sus nu am vazut niciunul (sau nu imi mai aduc aminte).

Asa ca, daca nu scrieti nici macar 2 cuvinte despre ele, puneti macar un trailer embedded (ultima casuta, optiunea "Insert Media").

Daca tot pierdem cateva minute incercand sa facem un bine / o recomandare, macar sa nu le pierdem degeaba.

Zic si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Copy/Paste @ imdb.com ;)

 

Search-uri prin site-urile festivalelor de film, clasamentelor de pe Imdb si prin trailer-ele de pe YouTube pot face si eu, dar nu am mereu atata timp cat mi-as dori.

Despre asta ziceam mai sus.

Adica, daca tot pierzi cateva minute mai rupe inca unul si pune un trailer sau zi 2 vorbe, ca sa stiu daca imi bat capul sa aprofundez ce ai scris sau dau skip instant.

Poate voi aveti mai mult timp incat sa cercetati ce scrie chiar oricine pe forumul asta. Eu nu mai am.

Adica, na, poti sa emiti o parere care vine, pleaca si ai emis-o degeaba sau una care conteaza, trage un cui, apasa un click, face un bine, schimba ceva..

 

A propos, azi noapte Prost TV a difuzat ceva foarte fain:

http://www.youtube.com/watch?v=R6prLSE3Acc

 

 

Daca va preocupa lucrurile ce fac simturile sa o ia razna si gasiti mai mult decat o placere serioasa in ele...

Poveste tragica a unui individ care s-a detasat de oameni si mizeria lor pentru a trai in lumea simturilor. Un om, care, in cautarea perfectiunii, a considerat extremul si inumanul un detaliu.

Mie mi-a placut, chiar daca vizionat pe furis, printre treburi la comp.

Daca va bagati la el, inarmati-va cu timp si rabdare, fiindca nu este genul de film palpitant, care sa te tina lipit de fotoliu, ci o sa mai aveti nevoie si de pauze.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noutati de filme!! Into the wild 2007

A beautiful mind 2001 ...capodopera

The girl with the dragon tatoo 2009 ...este suedez cred

Seven days in Utopia 2011

War horse 2011...de oscar

50 50 ..2011

Puncture 2011

The skin i live in 2011

Vizionare placuta :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta Kelly's Men (sau, Kelly's Heroes), e mortal, A Bridge Too Far, sau Dirty Dozen. De asemenea, A Hero Too Late. Ce cauti tu este denumita de istorici "Doolittle Mission", o aventura a aviatiei americane in care au bombardat zone industriale ale Japoniei cu avioane pe care apoi le-au abandonat (logistica lor nu exista inca in Pacificul de Vest) prabusindu-le pe coasta Chinei, iar pilotii scapa fiecare pe cont propriu. E palpitant! Am vazut filmul, dar imi scapa titlul. Am jucat si un joc pe PC cu respectiva tema... google is your help si poate afli titlul filmului.

 

cred ca-i vorba de http://www.imdb.com/title/tt0037366/, Thirty Seconds Over Tokio, The Doolittle Raid.

 

 

Da, ăsta e, mulțam fain de tot!:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...