Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

L-am vazut si io. Nu stiu daca pot sa comentez pe marginea lui. Deci noi toti (sau aproape toti) suntem Monsieur Oscar. Ba nu, M. Oscar e noi. Wait! M. Oscar e lumea ! Like wtf. E ca tubul ala de-l aveam cand eram copil cu bucati de sticla in el. Foarte misto de privit insa fara nicio noima.

Ma gandeam ca superficialitatea mea a luat amploare, de nu m-a "atins" filmul asta, dar ma bucur sa stiu ca de fapt filmul a fost de k.kt :laugh:

 

Ce se mai aude de subtitrarea aia ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nah... de gustibus... ma gindeam ca o sa iti placa. Ideea era ca sintem toti VIP dar jucam in scenete de rahat... credem ca sintem jmecherii din masina dar de fapt sintem ce ne fac scenetele alea de 2 lei, chiar daca noi credem ca nu aia sintem noi. Anyway.... mi s-a parut fain facut si chiar interpretat. E oleaca mai european si de aia e cam grotesc pe alocuri... poate deranjeaza chiar.

 

dar ma bucur sa stiu ca de fapt filmul a fost de k.kt :laugh:

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba foarte interesanta si importanta locatia ca nu te uiti la Road Runner ci la un documentar. La Baraka de exemplu pun pariu ca nu exista nimeni pe forum care sa recunoasca toate locatiile. Si daca te uiti ca mâţa-n calendar la Shah-e-Cheragh, nestiind nici macar in ce tara e, atunci degeaba te mai uiti la documentar. In cazul asta iti recomand sa te uiti Discovery BG, macar nu te mai streseaza reclamele in romana. Eventual cu televizorul inchis. :lool:

 

PS: si eu astept un sub pentru Samsara dar e putin probabil sa apara curand deci l-am pus pe lista "de vazut in viitor". Pana atunci bag un BBC, Planet Earth 2006, http://en.wikipedia.org/wiki/Planet_Earth_(TV_series) .

 

A sti locatia e important doar daca esti o persoana pseudo-culta,careia ii place sa memoreze tot felu de k.k.t-uri doar ca ulterior sa-si plictiseasca unii prieteni/cunostinte cu acele date/informatii...

 

Mai important este sa intelegi ordinea in care sunt prezentate secventele/scenele in Samsara si ce semnifica ele,decat sa memorezi ca un tampit sau sa STII cu exactitate fiecare pe unde e...

 

Si oricum,daca te-ntereseaza cu-adevarat tot Samsara, cauti pe net unde-a fost tras cadru cu cadru si te documentezi.

Nu e ca si cum o pseudo-titrare o sa-ti elucideze alte posibile intrebari..

 

Trebuie sa recunosc,unii aveti o logica oarecum bizara pentru mine...

Editat de Adrian B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut battleship HD.

Ce sa zic ...

9 pentru VFX ... echipa care a facut transformers a lucrat bine, mai ales la grafica fluidelor in 3D

0 pentru idee ... inca o data America salvezaza Terra ... e a nu stiu cata oara, deja m-am plictisit.

 

http://www.youtube.com/watch?v=zJwNmghVYv4



A vazut cineva LOOPER?

 

Il bag pe lista ...

 

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vazut "Black gay nazzy fuckers from hell" ... un gunoi.

 

ete aci un review funny

 

http://blip.tv/redlettermedia/half-in-the-bag-episode-24-red-tails-5913941

 

 

cica asta e mai frumos:

 

 

 

also....

 

 

Bai astia... ce nu ati zis ma ca Hobbitul e trilogie.... moama ce mai injuram daca eram la cinema cind se termina... afutemashu tokio ce m-a enervat... taman ce imi adusesem un sandvish nou cu niscaiva vinoase... bleah.

 

 

Pentru restu... da! va va lasa cu buza umflata. Nah!

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...