Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

Am vazut si eu filmul "Her" ieri seara si mi-a placut. Radem radem dar se pare ca in directia asta ne indreptam ... Joaquin Phoenix e foarte bun in rolul unui scriitor de .. scrisori, iar mie chiar mi-a placut vocea lui Scarlett Johansson. Stiati ca vocea originala apartinea actritei Samantha Morton? De abea la montaj si-au dat seama ca nu e destul de buna si au adus-o pe Johansson ca sa o inlocuiasca .
Filmul are sanse mari la Oscar, pacat ca Joaquin Phoenix nu a fost nominalizat, dar concurenta e dura anul acesta.

http://www.imdb.com/title/tt1798709/?ref_=tttr_tr_tt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Top 5 Ugliest People Who are considered Hot by Many: #5 Scarlett Johansson

 

Scarlett Johansson Looks Like Hell

 

...

 

Presupun ca cei care o plac sufera de un infantilism profund, incapabili fiind sa "vada" cum arata femeia aia fara machiaj, sub duş sau la prima ora dimineata. Daca nu esti cumva virgin, Scarlett Johansson e genul langa care date te trezesti, iti juri ca te lasi de baut.

 

 

 

Iar problema cu vocea se pare ca a fost provocata de operatia estetica esuata:

 

 

 

Yuck...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I apologize to all horses but not only does she look like a horse, but an ugly horse. To make up to the horses, I would gladly kiss a horse before I kissed her.



:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In topul meu pentru ugly chicks considerate sexy, pe locul intai - Cameron Diaz

I'd do her. Julianne Moore? Not.

Jenifer Aniston - citeam pe alt forum ca unii ziceau ca e cea mai frumoasa din lume. :-/

 

Plm, average average.

Am pus mai demult o poza cu ea din tinereturi, inainte de operatii. Era simpatica. Asta:

web_jen010.jpg

 

Da nah, e mai usor sa fii extrem de critic cu ceva intangibil :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar va luati de femei..Frumoase ori nu alea castiga nu neaparat ca-s modele..

Nu-i adevarat. Carisma (fabricata sau nu) + fizicul sint esentiale la actori. Cind cineva ti se pare actor bun un 40% minim e legat de fizic. Iar cind exista si bariera limbii, oricit de bine ai intelege-o, e si mai usor sa fii dus de nas, sa crezi ca e actor bun. Uita-te la filmele romanesti, cit de sinistru de articifiala e intonatia multor actori si cit de usor percepi treaba asta. Imagineaza-ti ca ar vorbi la fel in engleza. Brusc n-ar mai parea atit de slab.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i adevarat. Carisma (fabricata sau nu) + fizicul sint esentiale la actori. Cind cineva ti se pare actor bun un 40% minim e legat de fizic.

No shit... Willem Dafoe, Philip Seymour Hoffman, Paul Giamatti, Steve Buscemi si mai ales, Helena Bonham Carter. Toti urati dar toti considerati talentati si cu siguranta de succes.

Iar cind exista si bariera limbii, oricit de bine ai intelege-o, e si mai usor sa fii dus de nas, sa crezi ca e actor bun. Uita-te la filmele romanesti, cit de sinistru de articifiala e intonatia multor actori si cit de usor percepi treaba asta.

Marcel Iures, Maia Morgenstern, etc.

 

Bati campii.

 

Fizicul nu are nici o legatura cu talentul sau succesul ca actor.

 

Problema e cand cate o uratica d'asta cu origini evreiesti e superpromovata pana ni se provoaca alergie.

 

Pentru cine inca mai neaga faptul ca mass media are talentul sa ne arunce astfel de mizerii pana la exasperare, il invit sa asculte cap-coada James Blunt – You're Beautiful sau O-Zone - Dragostea Din Tei inainte de culcare:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No shit... Willem Dafoe, Philip Seymour Hoffman, Paul Giamatti, Steve Buscemi si mai ales, Helena Bonham Carter. Toti urati dar toti considerati talentati si cu siguranta de succes.Marcel Iures, Maia Morgenstern, etc.

Hai sa-ti zic o treaba. Femeile nu umbla dupa fetitei. Iti garantez ca multe femei dupa care tie ti-ar curge balele se uda la Dafoe.

Nu c-ar fi actor slab, din contra.

Maia Morgenstern? Motivul pt. care n-am putut sa vad Balanta pina la capat e Maia Morgenstern, si n-are legatura cu fizicul.

Bati campii.

You should know...

Problema e cand cate o uratica d'asta cu origini evreiesti e superpromovata pana ni se provoaca alergie.

Tu nu bati niciodata cimpii. Si despre Moore am citit "frumoasa actrita" si m-a apucat risul. Nu e evreica.

 

Gata, ca te-ai enervat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-o sa ma cert cu tine ca Moore e frumoasa sau nu. Dar nu-mi zice nici tu mie ca Scarlett e.

 

De ficare data cand vezi un film cu Moore & Morgenstern injura-le, cand eu vad un film cu Scarlett o injur eu. Ca asta ceream de la inceput, sa nu mai aparati orice japita promovata agresiv.

 

Fericit acum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma amuza. E grotesc asa... sa vezi barbati care rup izmana de pe ei ca nushcare e urita... pe motiv ca e de familie evreiasca sau ca e promovata ca frumoasa din padurea aburita dar ea de fapt e o zgripturoaica.



:D



Aceasta e o aprenta, aceasta femeie e urita cu spume de fapt, ea arata sa pentru ca e fotosopata de un sistem evreiesc de promovare:

 

helena-bonham-carter-083.jpg



la fel si aici... se vede si ca e circumcisa... sau inscrisa... whatever... urita urita urita urita

 

scarlett5.jpg



Si inca o hida hida hida... muma padurii trecuta pe sub fotosopul evreiesc.

 

cameron_diaz_something_about_mary.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da nah, e mai usor sa fii extrem de critic cu ceva intangibil :)

:lol: ce-mi plac astia cu intangibilul, de unde stii bai ce femei am atins eu....

Am zis doar ca "cea mai frumoasa din lume" mi se pare o exagerare, n-am zis ca-i urata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...