Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu esti cu capu, doar ca femeile is misogine. Te-ai dat de gol, a expirat editu'. :bounce:

Nici cu mine nu ma laud, dar nici tu nu esti pe craca ta :blush:

 

Ps: sunt misandra, dar acum ce-i frumos si lu' dzeu ii place...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc celor care au recomandat filmul Palmeras en la nieve, mi-a placut tare mult. Nu numai povestea in sine, ci si cinematografia si felul in care a fost ecranizat romanul. Apropo de roman, l-am comandat azi, o sa il citesc cat de curand sa vad diferentele dintre carte/film. Am citit prin IMDB ca actorii principali sunt impreuna, s-au indragostit in timpul filmarilor si de atunci nu s-au mai despartit. Nota 9

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reverend, http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/6749866/elle-en

e ciudat ca nu apare la search..

 

de tras, filelist..

Ms. Vazut. Ciudat tare. Tipic francez, nu stiu daca pot zice ca mi-a placut sau nu...

» Post actualizat in 15 Oct 2016 01:21

Vazut aseara un film f f fain:

http://www.imdb.com/title/tt1895587/?ref_=nv_sr_1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Da, Spotlight este un film foarte tare, desi este plin de chestiuuni tehnice si unui neavizat i se va parea greu de inteles. Oricum, oamenii incearca sa explice pe intelesul tuturor de unde a venit crahul din 2008.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, Spotlight este un film foarte tare, desi este plin de chestiuuni tehnice si unui neavizat i se va parea greu de inteles. Oricum, oamenii incearca sa explice pe intelesul tuturor de unde a venit crahul din 2008.

 

Nope .. Spotlight e cu molestarea de copii si cu preotii catolici din Boston. Nu mi s-a parut cine-stie-ce, dar e OK ( in nici un caz de nota 8.1 :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sicario - ma asteptam la mai mult

Out of the Furnace - cam taraganat si lacrimogen pe alocuri da' merge

» Post actualizat in 23 Oct 2016 17:59

Source Code - alt gunoi din seria mecanica cuantica herp love conquenrs all derp

» Post actualizat in 23 Oct 2016 21:24

Tell No One (2006) - imagine buna, subtirel in rest

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc celor care au recomandat filmul Palmeras en la nieve, mi-a placut tare mult. Nu numai povestea in sine, ci si cinematografia si felul in care a fost ecranizat romanul. Apropo de roman, l-am comandat azi, o sa il citesc cat de curand sa vad diferentele dintre carte/film. Am citit prin IMDB ca actorii principali sunt impreuna, s-au indragostit in timpul filmarilor si de atunci nu s-au mai despartit. Nota 9

 

 

Siropos si previzibil. nu ma asteptam sa fie ceva ecranizare pentru gospodine....

 

In alta ordine de idei:

 

http://www.imdb.com/title/tt1700841/?ref_=nv_sr_1

 

vazut&placut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, este greu sa digeri un film mai profund daca in topul tau sunt filme de desene cu carnaciori zburători & shit..

Nu neaparat....

 

Sunt un fan al filmelor spaniole (inclusiv sud americane)... fac astia niste thrillere de necrezut...

 

Din pacate asta cu palmierii este departe de preferintele mele... si am avut rabdare sa il vad pe tot...

 

Nu spun ca este prost sau slab, doar ca nu este pentru mine...

 

Cat despre Sausage Party, este doar o comedie tembela tipic americana. Vazut, ras si cam atat.

 

Am vazut (la cinema) recent, "Fata din tren"... nice... pe calapodul Gone Girl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...