Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

dar daca nu sunt cunoscute nu inseamna ca sunt de duzina...de obicei e cam invers.vezi titanic si 90% din filmele care le boreste hollywood ul in fiecare an.nu ati vazut la oscar-uri ca multe premii sunt luate de filme cu succes mediu la box office si nu de block buster urile .eu abia astept james bond ul asta nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mie mi-a placut veronica f mult,chit ca e un film pt copii.A fost facut pe vremea lui Ceausescu prin Rusia(asa mi-au zis ai mei) :( :P Cine mai are filme vechi,e rugat frumos sa mi le dea(inclusiv pe alea cu Charlie Chaplin) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si a avut vreo 12 cinematografe Timisoara... Cine a vazut filme la Steaua Rosie Mehala, sau Muncitoresc Freidorf, Parc, Dacia, sau Victoria? Cred ca unii mai tineri nici n-au mai auzit de cinematografele astea...

 

Cui i-a placut Dead Man?

Editat de chopper_savage
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Capitol, actuala sala de concerte a orchestrei, Timis inchis, Studio- unicul. Intr-un cuvant Timisoara e la pamant. :)

:cheers:

 

> Saptamana asta am fost la Studio la "A fost sau n-a fost" -> nu mi-a placut.

 

> Acum 2 saptamani am fost la Timis la "Hartia va fi albastra" -> mi-a placut

 

> Acum x saptamani am fost tot la Timis la "Cum mi-am petrecut sfarsitul lumii" -> mi-a placut, mai mult decat Hartia va fi albastra

 

> Acum x luni am fost la Capitol la "Legaturi Bolnavicioase" (la premiera) -> mi-a placut cel mai mult

 

 

Nu e inchis nimic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti fanii Almodovar, sincer va spun, Volver e cel mai bun de pana acum dupa parerea mea...Raman cadrele alea originale, culorile de tablou, aceasi regie impecabila, aceeasi muzica ilustrativa, si in plus, scenariul este exceptional...

 

Recomand cu caldura.

 

PS: Daca va duceti, ca mine, la matineu, veti intalni multi mosulici, trecuti de 60 de ani, care la fazele de priveghi, inmormantari etc...or sa plece unul cate unul... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

> Acum x luni am fost la Capitol la "Legaturi Bolnavicioase" (la premiera) -> mi-a placut cel mai mult

 

Ai filmul?Il vreau si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...