Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

La Pacte des Loups, cu Vincent Cassell :cheers: , Mark Dacascos si Monica Bellucci. Belea de film, vi-l recomand :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mie cu Mark Dacascos, mi-a placut si Crying Freeman.

Apoi ... se mai merita vazute ... The english patient, Ostrov si The Mission (Robert De Niro).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere succesul pe care l-au avut columbienii cu "Betty cea Urata", americanii s-au gandit sa scoata varianta lor. Desi sincer nu ma asteptam ca povestea lui Betty sa aiba asa un succes printre gospodinele noastre autohtone ahtiate dupa d-al de Maria Fernanda si Jose Armando si toata natia lor de lacrimogeni, trebuie sa recunosc ca serialul cu pricina a fost ok. In unele momente chiar am ras. In hohote.

 

Americanii insa au mai lasat deoparte din izul de telenovela pe care il capata orice serial american la un moment dat, si au scos "Ugly Betty", care este un serial de comedie cu un VAG iz romantic si o tona de ridicol si uneori chiar burlesc. Mai pe scurt, bah, tre' sa recunosc ca au fost o serie de faze in care am ras de mi-au dat lacrimile. Linia povestii e cam aceeasi, tot o revista de moda, tot o Betty urata cu spume si un sef suspect de aratos, insa! Insa e ceva la scenaristi, care au reusit sa faca povestea si mai digerabila. Adicatelea celor care au chef sa rada la un serial in care eroina principala e o tanti urata cu draci, va recomand "Betty cea Urata". :lol:

 

apropo: http://www.flickpeek.com , aici puteti vedea filme, seriale, anime-uri si emisiuni online. Calitatea e chiar buna pentru un website. Vizionare placuta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taxidermia, Requiem for a dream, Dancer in the dark, Pi, Reservoir dogs, Trainspotting, Pulp fiction, Snatch(astea 2 sunt primele pe lista), Lock stock and two smoking barrels, Zeitgeist (recomand), Grindhouse, The virgin suicides, It's all gone(pete tong) ...pfff, is multe :finger:

 

Top: 1.Pulp fiction

2.Snatch

3.Reservoir dogs

4.The virgin suicides ...cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, ca veni vorba de animatii. Au facut astia de la Pixar un film scurt care a luat si Oscar (parca!) pentru cel mai bun film scurt de animatie (sau ceva de gen, apare in genericul de inceput premiul oricum), intitulat "Geri's Game". Este absolut demential! :baldy:

 

Din gama Pixar mai era si "The Chubb Chubbs" care-i la fel de adorabil, precum si "Lifted", care este mortal :finger: . Si mai e unul dintre primele lor filme animate, de prin '88, "Tin Toy", care-i cute rau. Si unul dintre preferatele mele, pe langa "For the birds", este "Knick Knack" din '89, povestea unui om de zapada din interiorul unui glob din ala de sticla cu fulgi de nea, care vrea sa se alature celorlalte suveniruri din camera, la o petrecere, insa globul de sticla il cam...jeneaza. :(

 

Le gasiti pe DC pe toate. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima legiune (THE LAST LEGION)..regia:Doug Lefler.O povestioara tare draguta...caluti..razboi..nu va dau mute detalii :lol:,dar il recomand.

nu e cine stie ce ...pt copilasi..

m-a enervat de la inceput filmul ca au fost preluate unele faze din GLADIATORUL :)

 

asa ...Gladiatorul

The village

Brave heart

The Patriot

Edward Scissorhands

The score

Once upon a time in America

MOGDILIANI

THE CINDERELLA MAN !!!!

UN PIANIST PE OCEAN

Editat de klin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e ala in care apare jolina nude?

 

E atat de prost incat am aflat dupa cateva zile ca era Jolie dezbracata in el.Nu poti sa te uiti 5 min legate la filmul asta.

O sa-l iau iar sa o vad.

Recomand American Gangster.Tare!

Editat de da'beorz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Nasul 1,2,3

2. Shawshank Redemption

3. Goodfellas

4.The Devil's Advocate

5. Scarface

6. American History X

7. Fight Club

8. Lord of The Rings I, II, III

9. Sin City

10. Pulp Fiction

11. Kill Bill

Nu neaparat in ordinea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Bronx Tale

2. Forrest Gump

3. Shawshank Redemption

4. Vanilla Sky

5. Scent of a woman

6. La vita e bella

7. Moartea domnului Lazarescu

8. Braveheart

9. Bruce Allmighty

10. Notebook

Si ar mai fi... Bineinteles ordinea nu este data de cifrele din stanga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai tare film pe care l-am vazut eu e "Hot college babe in stockings and thong sucks and fucks college virgin" :lol: :)

Editat de Narko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...