Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4lions e incredibil de (cuvant urat), cel mai (cuvant urat) film vazut ever. In sensul rau.

 

 

(cuvant urat) = c r e t i n

Editat de B.B.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri



Am văzut și eu în weekend filmul Munchen (cu ü), spre rușinea mea nu-l văzusem până acum. E genial. Dacă mai sunt câțiva tăntălăi ca mine, vă recomand să-l vedeți.

http://www.imdb.com/title/tt0408306/?ref_=fn_al_tt_1

 

Ah, și încă unul - The Basketball Diaries cu DiCaprio și Wahlberg pe vremea când erau puștani. Pretty cool.

http://www.imdb.com/title/tt0112461/?ref_=nv_sr_1

Editat de GeoNinoLino
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu sint ala cu vechiturile, deci... nu stiu cum am ratat A Bronx Tale (1993), primul film regizat de DeNiro. Nu-s mare fan "daca v-a placut X, trebuie sa-l incercati pe Y", dar daca v-a placut Gran Torino... :D

Editat de gn77b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la topicu' de carti am vazut aseara Of Mice and Men, varianta din '93. Si mi-am amintit ca Sinise a mai jucat si-n altceva in afara de seriale politienesti insipide.

 

Am avut o perioada in care am vazut citeva filme de ale lui dar nu-s fan. Cred ca nu-s eu destul de destept pentru anumiti regizori vestiti, Kurosawa sau Tarkovsky de exemplu.

Kurosawa am vazut doar o data, demult, da' Tarkovsky mi se pare o sbobaraie.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la topicu' de carti am vazut aseara Of Mice and Men, varianta din '93. Si mi-am amintit ca Sinise a mai jucat si-n altceva in afara de seriale politienesti insipide.

Chiar e un actor interesant (peste Malkovich in filmul amintit) cu un regizor bun in spate, dar cand joaca fara asa un ajutor e o catastrofa (reindeer games, csi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca era un topic si de seriale, dar nu-l gasesc.

 

"Keeping up Appearances" - 1990-1995, british. - merita vazut. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar e un actor interesant (peste Malkovich in filmul amintit) cu un regizor bun in spate, dar cand joaca fara asa un ajutor e o catastrofa (reindeer games, csi).

Cind am vazut ca joaca in film aproape ca mi s-a taiat, am ajuns sa-l asociez cu CSI sau in ce joaca el.

 

Altul... Ca tot a fost discutie acuma ceva vreme despre Black Hawk Down, am zis sa-l incerc si eu. Ce plm e cu filmul ala? E plictisitor in draci. De ce e verzuie imaginea? De ce e contrastul enervant de mare? Ce mesaj incearca sa transmita cu mizeria aia de imagine? Am adormip pe la minutul 30, mi se pare o porcarie. Cum de v-ati agitat atita pe el, nu stiu...

Editat de gn77b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...