Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tabacco girl este un scurtmetraj despre viata unei adolescente de 14 ani provenita dintr-o familie saraca. Este un bun exemplu despre rolul institutiei casatoriei in societate si continuarea ritului prin respectarea traditiilor absurde.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ieri jumatate din el...pare o mizerie...

 

pare o mizerie pentru ca este o mizerie, daca prima parte e vizionabila, a doua trebuie vazuta pe ffwd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dat de filmehd . net si ma uit numai pe ce gen imi place, mostly aventura. Faina treaba :)

 

Am vazut si Shogun, de doua zile ma tot uit la el. Are 6 parti, a 90 de minute bucata :)

 

Cine nu a citit cartea, poate ii pare mai usor filmul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transcendence are potential, subiect interesant si actori buni dar se pierde pe drum si devine plictisitor si destul de previzibil + ca e cam ambiguu, se pierde in amanunte fara sa spuna ceva concret. Mi-a placut dar cu rezerve , nota 6/10 .

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma uit la godzilla in momentul asta, ma plictiseste grav

Pai tot filmul se invarte in jurul titlului ... godzilla, monstrul vietii care distruge chestii in timp ce omenirea tre sa il opreasca. E greu sau chiar imposibil sa rescrii/invii un film de genu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ieri jumatate din el...pare o mizerie...

 

tot ieri l-am vazut si eu. nu vreau sa deranjez pe aici, dar mie mi-a placut foarte mult filmul. probabil depinde de valorile fiecaruia, de asteptari si de unghiul din care priveste.

intr-adevar, daca astepti sa vezi cum fura unul bani sau la ce ora din dimineata face aia 8-uri, te dezamageste filmul.

chemandu-se "Noe" banuiesc ca se cam stia ce se va intampla in film, caz in care ramane de interpretat directia data actiunii si prestatia actorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tot filmul se invarte in jurul titlului ... godzilla, monstrul vietii care distruge chestii in timp ce omenirea tre sa il opreasca. E greu sau chiar imposibil sa rescrii/invii un film de genu.

nope, mai e si un school bus cu un sofer retardat care vrea sa treaca podul... asta asa ca sa crestem suspansul cat mai ieftin cu putinta ca plublicul target oricum e usor retardat in Murica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca fondul este sarac poti opera la ea neincetat ca tot o nereusita iese..Estetic chirurgical vorbind.La ea au fost definite si nu schimbate..In plus cred ca are 40 de kg.Si pare a nu fi neaparat anorexica ci de felul ei asa..Eu am facut,in '89,o rinoplastie si cat am fost p-acolo in spital am vazut cate ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kate-Beckinsale-teeth-before-after-cosme

 

Nu stiu ce sa zic despre genetica...dar stiu ce sa zic despre femeile cu bani

 

Filmul mi s-a parut slabut si cu "gap"-uri mari.

 

Un film foarte interesant si actual mi s-a parut :http://www.imdb.com/title/tt0445620/?ref_=fn_al_tt_1

 

 

Nu are importanta ce a facut... acum e parfum :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...