Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Internetul e un labirint prea mare sa poata stopa ceva , intodeauna sau gasit solutii de rezolvare ptr orice .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica ar fi inchis piratebay-ul in sfarsit :) Pam-pam!

Din ce ai inteles tu, este o realizare mare pina acum, este? ...... Pam ,pam.

» Post actualizat in 11 Dec 2014 18:23

Zi si mie care era concluzia? Mi-e lene sa-l reiau..Ethan Hawke era fi-su lu' hermafrodita?

 

Lucy.. Subtirel.

O porcarie sinistra, asta o spun dupa ce m-am calmat 2-3 saptamini dupa ce l-am vazut ............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colegu' daca am "inteles" eu gresit ... este ok! :peace:

Pai, ce naiba, ca doar nu caut cearta din senin :) Plus ca te stiu de om serios de pe aici, de-asta nici nu m-am aprins. Iar faza cu 'pam-pam' mi se mai pare comica (inca), dar nu ma astept sa rada si altii la glumele mele.

 

Ca sa nu zic ca postez degeaba, am vazut ieri Horns. E o chestie ciudatica, siropasa pe alocuri, pe cat de surprinzatoare pe atat poti anticipa alte parti dar si un pic macabra. Jana (juno) si hobitul de potter s-au ridicat la inaltimea asteptarilor. Per total, recomand :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercam un Stonehearst Asylum, pare bun. Revin cu impresii :)

Eh... Asa si asa... Ma asteptam la ceva mai bun tinand cont de distributie.

 

Vazut si lucy. Asa si asa si ala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercati The Fury cu Brad Pitt .. Film reusit

 

Nu e chiar reusit ... are o gramada de lipsuri si greseli (unele chiar grosolane). Merita un 7/10 pentru efort, dar se putea mult mai bine.

 

In alta ordine de idei, am vazut recent Stardust (din 2007) din nou, e unul dintre filmele mele preferate. Adaptare a unei carti, filmul este un basm, o poveste fantastica presarata cu umor si cu actori simpatici (Claire Danes, Michelle Pfeiffer, Peter O'Toole) potrivit pentru toate varstele si cu o coloana sonora fanastica. 9/10

http://www.imdb.com/title/tt0486655/?ref_=nv_sr_1

 

De asemenea am vazut si partea a 2-a din Ruroni Kenshin (prima iesita in 2012), film care este potrivit fanilor anime dar nu numai. Desi prima parte a fost mai buna, a doua e OK si in 2015 va iesi a treia si ultima parte, intitulata The Legend Ends. Actorul principal este excelent in acest rol, i-am apreciat miscarile, mimica fetei ... se apropie foarte mult de anime-ul original. 8/10

 

http://www.imdb.com/title/tt3029558/?ref_=nv_sr_1

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu Homesman, si dupa nici 10 min minute eram deja convins ca e inca un chix pt Tommy Lee Jones ca regizor. Unul chiar din cale afara de sacaitor.

Dar daca rezisti cumva, ajunge sa te prinda. Mai ales personajul fara nume al lui TLJ, parca scos din Looney Tunes in decrepitudine. Doar pt atat si tot merita vizionat o data.

Editat de 9fingers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...