Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

Urgenta.

 

Am nevoie pina miine de filmul #selfie  https://www.imdb.com/title/tt3102208/?ref_=nv_sr_3?ref_=nv_sr_3

cu subtritari in engl. Miine seara e un screening pt un public international in cadrul unei seri romanesti din Malaiezia.

Ma poate ajuta cineva?

Ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Aveti link mai jos,chiar daca-mi sunteti si dujmani,nu numa' prieteni. :)

Post 431.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Acum 34 minute, danny_nt a spus:

Ceva pareri despre  Joker? Eu nu am fost foarte impresionat, as zice chiar dezamagit.

 

Mie mi-a placut, in sensul ca l-am privit ca pe un film din seria Batman. Dar nu inteleg de ce s-a spus despre el ca e un film violent... Am vazut filme mult mai violente si nici macar nu sunt catalogate ca fiind violente.

Chiar acum, Flower-Power a spus:

Da, nici pe mine nu m-a dat pe spate.

 

E firesc, dupa un divort plus varsta te aduc in starea in care nu te mai da pe spate orice barbat.

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, Nguyen a spus:

 

Mie mi-a placut, in sensul ca l-am privit ca pe un film din seria Batman. Dar nu inteleg de ce s-a spus despre el ca e un film violent... Am vazut filme mult mai violente si nici macar nu sunt catalogate ca fiind violente.

 

E firesc, dupa un divort plus varsta te aduc in starea in care nu te mai da pe spate orice barbat.


 

UPS.....astia 2 ....s au cunoscut deja....!!!

O SA AVEM UN NEPOTEL?

 

😂😂😂😂😂😂😂

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

Am văzut filme mai bune..

 

Joker trebuie privit ca unul din filmele seriei Batman, adica de benzi desenate. Daca te uiti la el ca la un film "normal" nu ti se pare cine stie ce si poate ca nu e film de Oscar dar este un film foarte bun.

1 oră în urmă, ianachim a spus:


 

UPS.....astia 2 ....s au cunoscut deja....!!!

 

Nu, nu am facut acest pas din principiu. In afara de asta eu am o problema, eu fac sex de la prima intalnire si abia pe urma incep sa cunosc femeia. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Nguyen a spus:

 

Mie mi-a placut, in sensul ca l-am privit ca pe un film din seria Batman. Dar nu inteleg de ce s-a spus despre el ca e un film violent... Am vazut filme mult mai violente si nici macar nu sunt catalogate ca fiind violente.

 

Mda nu as zice ca a fost cine stie ce violent si Joaquin si-a jucat bine rolul, dar ptr mine a fost doar un baiat trist putin sucit nici pe departe un "mastermind" al raului.

Felul in care joaca Heath in Dark Night e mai apropiat de cum il vad eu pe Joker.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, danny_nt a spus:

Mda nu as zice ca a fost cine stie ce violent si Joaquin si-a jucat bine rolul, dar ptr mine a fost doar un baiat trist putin sucit nici pe departe un "mastermind" al raului.

Felul in care joaca Heath in Dark Night e mai apropiat de cum il vad eu pe Joker.

 

 

Asta pt ca in acest film se arata cum a luat nastere  personajul Joker, practic este un episod plasat dpdv cronologic inaintea rolului jucat de Heath.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca se bate moneda in ultima vreme pe Parazitul, dar abia acum am apucat sa-l vad.

Filmul e bun, mi-a placut, desi uneori are niste faze cam SF, iar finalul e foarte misto.

https://www.imdb.com/title/tt6751668/?ref_=nm_knf_i1

 

Daca nu ma insel acelasi regizor a facut si Snowpiercer un film foarte bun la vremea lui.

https://www.imdb.com/title/tt1706620/?ref_=nm_flmg_wr_4

 

Si ca sa tin directia cu filmele sud coreene, am mai vazut unul recent nu stiu daca a mai fost postat:

Train to Busan

https://www.imdb.com/title/tt5700672/?ref_=nm_flmg_dr_3

 

E dragut ptr un film cu zombie, chiar original pe alocuri fata de epidemia de astfel de filme aparute in ultimii ani.

 

 

Editat de danny_nt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...