Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

"15" ...de Sergiu Nicolaescu

 

Mediocru, idei bune, da' se vede a ramas muuuult prea old school Nicolaescu. O fi interesant, da' ma enervat la culme filmarea ... actori ce joaca slab. I mean.. WTF????

 

E despre Revolutie, actiune paralela ... Timisoara 1989 si Bucuresti 2004

 

Plus ca se termina sec...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

OFF TOPIC:

frate MR.Watt, da' ai o semnatura bestiala! Nu ma pot abtine sa nu rad de fiecare data cand postezi...laser frate :banana: :banana: :crack:

 

On topic:

The devil's descipole

the pirates from carribean ( vazut de cel putin 12 ori :P )

The godfather

oameni de onoare ( de Niro )

seven

insider

meet joe black

.

.

.

si muuuulte altele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF TOPIC:

frate MR.Watt, da' ai o semnatura bestiala! Nu ma pot abtine sa nu rad de fiecare data cand postezi...laser frate :banana: :crack: :blink:

 

 

Hehe, cumva tine tot filme: iata inspiratia divina :banana: -> teletech.mpg

 

Lanterna, neon, ce mama dracu o fi, da' cert e ca o avea si jocuri java! :P

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este o arhiva internationala de filme si aici aveti tot de la fratii Lumierre si pana in zilele de azi...chiar si pe cele romanesti! Cu mici comentarii, colane sonere, distributii....complet!

http://us.imdb.com/ merita butonat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Unleashed" (a.k.a "Danny The Dog") cu Jet Li, Bob Hoskins si Morgan Freeman.

 

Desi va ganditi ca ar fi iar vreo saracie de film cu batai, va inselati. e o drama chiar bine facuta, ce implica si bataile resective.

 

http://www.unleashedmovie.com/ http://www.imdb.com/title/tt0342258/

 

 

E despre folosirea unui om ca sclav, pt batai. Om crescut in beciuri, fara scoala si (de)format sa fie supus asemenea unui caine (de aici si titlul alternativ)

 

E total diferit fata de filmele in care eroul bate orice de pe planeta pamant si salveaza lumea in ultimu' moment...

 

Il recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Band of Brothers tre sa inceapa si aici la TV in scurt timp :P Can't wait!

 

Now, am revazut la scoala "Los Diarios de Motocicleta" care nu prea au multe de-aface cu motociclismul, dar prezinta o bucata din viata lui Che Guevara inainte sa-l intalneasca pe Castro si sa se duca in Cuba. Filmul poate fi privit si ca un documentar despre viata oamenilor din America Latina din acea perioada a secolului 20.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am terminat de vazut Green Street Hooligans (filmul ala de ii faceau "reclama" dupa cafteala de la rapid-Steaua) si e bun.

 

A mai fost vineri seara Amores Perros regizat de Innaritu (a regizat si 21 Grams cu Sean Penn, mi-a placut mult si ala).

 

@v-twin: inapoiatilor :P aici a dat HBO-ul Band of Brothers de cel putin un an .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inelul nibelungilor. :lol:

 

...The Ring Of The Nibelungs

Si eu l-am revazut de curand,cel mai mult mi-a placut de Kristanna Loken :ok: (era si normal)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de ce ati zis voi ( marea majoritate faine) as mai zice stigmata.

 

Putin-putin off-topic : am auzit despre o serie de filmuletze cu un biker care a facut o pasiune din a fugari patrulele de politie pe autostrazi la viteze astronomice....( imbracat in negru, moto fara numere parca, etc). Cunoaste cineva si-mi poate spune unde pot gasi filmuletzele respective? multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de ce ati zis voi ( marea majoritate faine) as mai zice stigmata.

 

Putin-putin off-topic : am auzit despre o serie de filmuletze cu un biker care a facut o pasiune din a fugari patrulele de politie pe autostrazi la viteze astronomice....( imbracat in negru, moto fara numere parca, etc). Cunoaste cineva si-mi poate spune unde pot gasi filmuletzele respective? multam!

 

 

Ghostrider...

 

Le gasesti pe DC++ sau torrents. Sunt 4 la numar, si nu sunt filmulete, sunt filme de lung metraj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

locul 1 :

 

SUPERCROSS

 

locul 2 :

 

BIKER BOYZ

 

apoi vin alea de acctiune today you die, into the sun , the marksman .. mai multe. Comedii:senseless,american pie si toate cele....

post-2705-1137426898.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...