Sari la conținut

Accident Balotesti


woken
 Share

Postări Recomandate

get over it ... se intampla in fiecare zi de cel putin 20 de ori numa` in Bucuresti (astea cu ranire) ... iar media pe tzara e de 1,25 morti/zi asa ca .... stai sa vezi primu mort sfartecat de rotile unei RABE p`orma vorbim... eu te inteleg ca esti fata si esti socata dar nu tre` sa pui banner cu asta in Pta. Unirii!

mai mai........suntem oameni iar alinuta sau cum o cheama dovedeste k este si ea om.....de tine nu stiu ce sa zic........e foarte urat sa vezi cum cineva moare in fata ta......mai urat este sa vezi cum niste oameni cu gradul de inteligenta sub zero infinit se razbuna doar de dragul de a se razbuna dupa legea lor de tigani(k asa sunt ei......au legile lor invatate in mahalaua formata de ei)........iar daca tu esti atat de detasat incearca sa ridici moralul altora,nu sa te dai cocos innaripat.....scuze k zic asa.......dar eu sunt una din cunostintele fetei care a fost martora accidentului........omul ala a murit in fata noastra,a fost mai mult decat urat......iar mai urat decat asta......este k soferul nevinovat va ramane cu urme psihice destul de grave......a fost la timpul nepotrivit in locul nepotrivit.........iar tiganii pe care ii voi numi niste animale salbatice.....l-au bagat cred in coma pe acel sarman om.......este emotionant in sensul negativ sa vezi cum prietena soferului il apara pe acesta cu corpul ei de loviturile tiganilor revoltati k le-a murit un frate din gruparea lor de nenorociti.......nu-mi pare rau decat de sofer......ptr k motociclistul,probabil k dk nu murea el facea sigur o victima umana ptr k acesta se afla pe o strada intre blocuri locuite de adulti si copii totodata.........iar el rula cu peste 150km/h.......este inadmisibil asa ceva......noi nu avem legi pentru aceste fiinte nenorocite.........si cel mai trist este k nimeni nu ia acest lucru k pe o lectie de viata........e foarte la moda sa alergi pe strazi cu motociclete dar se pare k in 'trend' este sa faci si crime......sunteti inconstienti oameni buni care faceti lucruri de genul asta........soferul respectiv nu va mai fii om,a fost pur si simplu calcat in picioare de niste animale salbatice pe care noi le numim oameni si anume........tiganii.......nu gandesc nici ptr 2 secunde.......in loc sa ajute ranitul erau prea preocupati sa-l omoare si pe sofer......noroc cu aceste cunostinte dragi mie care l-au salvat pur si simplu din ploaia de lovituri ale tiganilor........din partea mea toata admiratia si lauda.........ganditi-va k poate as fii fost eu in locul soferului dk nu intarziam cu 5 secunde sa ma intorc dupa ceva uitat in casa......e mai mult decat socant si revoltator reactia tiganilor....iar mai grav este k nimeni nu are grija sa-i pedepseasca.....traim intr-o tara de toata 'stima'......asta meritam.....ptr k avem grija in tara noastra de cine nu trebuie si ii dam pe ceilalti deoparte..... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acum cateva zile i-am relatat lui fuzzy pe mess o intamplare de pe iancu de hd cu acelasi gen de oameni, doar ca astia erau "gashk vesela de mIRC-icisti pe scutere aka FORJATORII lu` peste" ... dupa un dialog taios (intamplarea facea sa vin de la un eveniment nefericit pt un tembel pe scuter prin Dr. Taberei) din cei 6 "bagabontzi de cartier" unu singur a lasat-o mai moale si si-a scos de sub sa 2 genunchere si 2 cotiere si o vesta reflecto (casca oricum nu avea) ... NU AI CE SA CERI ... eu am renuntat de mult la a mai cere si sa mi se intoarca o injuratura.

 

Acum 2 sapt in celebra intersectie Rosia Montana x Dreptatii exacutam o cercetare la un acc auto+moto usor. Vis-a-Vis pe scutere sclipitoare si frumos impopotzonate cu led-uri albastre si dotate cu sisteme 5.1 Dolby Surround (nu radeti ati fii uimiti ce au inventat retardatii astia sa-si monteze pe mopede) stateau cate 2 (el si ea evident). Vreo 10 bucati. La un moment dat ma duc spre ei sa vb si sa le zic de casca. Aiurea... gaz nene instantaneu cand au vazut vesta ... ce sa le faci? In afara sa ii impusti evident...

 

 

Do you accept volunteers? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: altu....., .......auzi.... cine..... crezi.... ca.... sta.... sa..... citeasca.... porcaria ....pe .....care .....abia.... ai .....scris-o....?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P

 

Casca aia se pune in cap,cel putin yo asa stiu :burnout:

 

uite, vezi, d-aia moare bietii baetzi de baetzi ... ca tu ii inveti gresit! casca se poarta pe cap, nu in cap!!

 

in rest sunt total de acord cu tot ce s-a scris aici. odihneasca-se-n pace, ca om; ca motociclist, nu e pierdere....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frateee....recomand ca acest caz sa fie luat in vizor de scenaristii de film...merita :burnout:

 

viteza, scandal, gloante, trancane, fuste...cheia succesului....

 

pacat de familia aia a lui :D

 

 

De tigani nu-i niciodata pacat :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci motorul era al lui ! .;)avea 140 km\h . si ce sa mai sune la salvare ? ca a murit pe loc ! si accidentul a fost din vina lu ala cu dubita , pt ca nu sa asigurat cand a vrut sa intoarca , iar aia care la batut pe sofer erau doar 2 baieti :burnout: nu mai bagati de la voi ma, nunta trebuia sa o faca in septembrie , si in octombrie implinea 33 de ani ,

fratee si a murit un om , chiar daca era tigan sau nu , nu conteaza E OM !

offtopic : alinuta esti prietena lu ALEX ?

Editat de woken
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca in viitor cea mai cautata meserie va fi cea de gropar.Imi pare rau pentru experienta celor din Fiat,cat despre vatmanul mobrei..

decat cu d`astia mai bine fara ei...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi fuck una .... la ce gasca de idioti a ajuns in ceruri in ultima vreme , cred ca nici raiul nici iadul nu mai sunt de locuit .

 

Eu o sa incerc sa raman cat mai mult pe pamant ca n-am chef de Costel si de gasca de raceri de pe acolo .

Ma gandesc la niste prieteni mai cumsecade care s-au dus .... cred ca deja abia asteapta reinvierea ca sa se care dracu . Armagedonul o sa fie concediu in Bora Bora pentru ei .

Dumnezeu o sa il ierte , dar nu cred ca o sa il faca mai destept .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mai murit un prost.

 

 

mi-ai speriat poola tu.Orice om care grseste e prost .Chiar daca l-a costat viata TU nu ai cum cum sa-i spui baiatului ca a fost un prost, indiferent de studiile pe care le avea sau nu, ce fel de greseli a facut sau nu.Cu ce drept intrii u pe forum sa critici o persoana care ... avea si el o pasiune ptr motoare si dupa cate am inteles nici m,acar n-a fost el de vina. Se puate putzin respect ptr aceasta persoana macar in conditiile de fata...

si data viitoare cand deschizi gura sau vei incepe sa scrii ai foarte mare grija ca nu potzi sa stii peste cine dai sau cine ti-0 va inchide . Nu te mai crede mare destept ptr ca totzi, oricat de destepti am fi si cat de clar si rapid am gandi suntem vulnerabili la accidente.Asa ca gandestete bine inainte sa mai spui vre-o prostie .

 

R.I.P.

nu doresc reply

Editat de blondu^^^
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci motorul era al lui ! .;)avea 140 km\h . si ce sa mai sune la salvare ? ca a murit pe loc ! si accidentul a fost din vina lu ala cu dubita , pt ca nu sa asigurat cand a vrut sa intoarca , iar aia care la batut pe sofer erau doar 2 baieti :blbl: nu mai bagati de la voi ma, nunta trebuia sa o faca in septembrie , si in octombrie implinea 33 de ani ,

fratee si a murit un om , chiar daca era tigan sau nu , nu conteaza E OM !

offtopic : alinuta esti prietena lu ALEX ?

haide k iti raspund eu......scuza-ma k iti zic dar eu cu inka 3 persoane am fost martori directi si primari ai acestui accident de tot rahatul.......soferul cu duba circula regulamentar,era pe banda lui iar motociclistul TIGAN era pe contrasens si rula cu peste 150km/h.......iar tiganii nu erau decat 2......erau cel putin 10 tigani nenorociti care il bateau cu pumnii si picioarele pe sarmanul sofer care ma repet circula 'foarte' regulamentar........pana nu au intervenit cunostintele mele acel sofer nu a scapat din ploaia de lovituri.....deci ma repet,erau cel putin 10 tigani care il bateau pe soferul nevinovat......am fost martor direct.....nu era nimeni pe acolo....eram eu si inca 3 persoane.....s-a intamplat in fata noastra,deci mai clar de atat nu se poate mai baiatule......nu ma interseaza cat implinea,cert este k a murit el si dk privim partea buna a lucrurilor.....mai bine asa k altfel omora pe altcineva.......ia raspunde te rog singur.....dk nu intra in masina care circula regulamentar intra intr-un om la ce viteza avea pentru k se afla pe o strada populata de adulti si copii,nu pe o autostrada,asa k gandeste-te bine si cantareste.........si crede-ma pe cuvant ........conteaza foarte mult daca era tigan sau roman......gandeste-te k in 10 ani(dupa statistici elaborate) tiganii s-au inmultit 100%........ia gandeste-te peste 50 de ani cand vom avea noi copii........ce se va intampla.....asa k trebuie sa tragem un semnal de alarma.......este foarte clar in privinta accidentului........soferul dubei se afla intr-o pozitie regulamentara,am fost martor ocular si direct la acest accident........iar motociclistul era pe contrasens si rula cu peste 150km/h.........cam asta este :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: altu....., .......auzi.... cine..... crezi.... ca.... sta.... sa..... citeasca.... porcaria ....pe .....care .....abia.... ai .....scris-o....?

dk nu ai fii citit 'prostia' pe care am scris-o nu ai mai fii raspuns.....asa k putina logica cer si yo aici......este mai mult decat adevarat..........deci pun pariu k si asta citesti :D ........accidentul este ceva tragic dar imi place sa se spuna adevarul.....iar eu am fost martor ....haide bye

 

:blbl: altu....., .......auzi.... cine..... crezi.... ca.... sta.... sa..... citeasca.... porcaria ....pe .....care .....abia.... ai .....scris-o....?

dk nu ai fii citit 'prostia' pe care am scris-o nu ai mai fii raspuns.....asa k putina logica cer si yo aici......este mai mult decat adevarat..........deci pun pariu k si asta citesti :unsure: ........accidentul este ceva tragic dar imi place sa se spuna adevarul.....iar eu am fost martor ....haide bye

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama....DDD TV in direct pe motoretizm...

 

deci, sa inteleg ca 2the2 si alinuta erau martori aflati la cativa metrii(ia vedeti, poate asa ajungeti sa va cunoasteti daca nu ati facut-o pana acu :burnout: )si woken stie povestea...sau, era si el acolo...al 3-lea martor :D

 

eu zic sa aduceti aici si al 3-lea martor, ca altfel nu credem nimic, si putem spune ca n-a murit nimeni :blbl: sau macar poze...altfel, e degeaba...

 

@alinuta: ok, deci tu cu 2the2 spuneti ca erau 10 tigani care bateau la un sofer...woken spune ca erau 2...hmmm...daca erau 8 romani si 2 tigani? :unsure:

 

totusi, care a avut vina?pe langa faptul ca motociclistul NU AVEA CE CAUTA ACOLO...

 

PS: intrebare de curiozitate...cum ati aflat de acest caz deschis pe forumul asta?de la un prieten?din internet?din gazeta?

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haide k iti raspund eu......scuza-ma k iti zic dar eu cu inka 3 persoane am fost martori directi si primari ai acestui accident de tot rahatul.......soferul cu duba circula regulamentar,era pe banda lui iar motociclistul TIGAN era pe contrasens si rula cu peste 150km/h.......iar tiganii nu erau decat 2......erau cel putin 10 tigani nenorociti care il bateau cu pumnii si picioarele pe sarmanul sofer care ma repet circula 'foarte' regulamentar........pana nu au intervenit cunostintele mele acel sofer nu a scapat din ploaia de lovituri.....deci ma repet,erau cel putin 10 tigani care il bateau pe soferul nevinovat......am fost martor direct.....nu era nimeni pe acolo....eram eu si inca 3 persoane.....s-a intamplat in fata noastra,deci mai clar de atat nu se poate mai baiatule......nu ma interseaza cat implinea,cert este k a murit el si dk privim partea buna a lucrurilor.....mai bine asa k altfel omora pe altcineva.......ia raspunde te rog singur.....dk nu intra in masina care circula regulamentar intra intr-un om la ce viteza avea pentru k se afla pe o strada populata de adulti si copii,nu pe o autostrada,asa k gandeste-te bine si cantareste.........si crede-ma pe cuvant ........conteaza foarte mult daca era tigan sau roman......gandeste-te k in 10 ani(dupa statistici elaborate) tiganii s-au inmultit 100%........ia gandeste-te peste 50 de ani cand vom avea noi copii........ce se va intampla.....asa k trebuie sa tragem un semnal de alarma.......este foarte clar in privinta accidentului........soferul dubei se afla intr-o pozitie regulamentara,am fost martor ocular si direct la acest accident........iar motociclistul era pe contrasens si rula cu peste 150km/h.........cam asta este :burnout:

 

Eu locuiesc in Balotesti.

Ma bucur ca aceste adevaruri ies la iveala pt ca in majoritatea cazurilor soferul este mai totdeauna gasit vinovat de catre comunitatea motociclistilor. Se pare ,din cele redate de tine, ca nu este asa si ca motociclistii poarta marea vina in MAJORITATEA cazurilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu locuiesc in Balotesti.

Ma bucur ca aceste adevaruri ies la iveala pt ca in majoritatea cazurilor soferul este mai totdeauna gasit vinovat de catre comunitatea motociclistilor. Se pare ,din cele redate de tine, ca nu este asa si ca motociclistii poarta marea vina in MAJORITATEA cazurilor.

nu neaparat in majoritatea cazurilor, dar aici clar motociclistul nu avea ce cauta acolo :burnout: parerea mea

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bla bla bla bla bla ..... a murit unu cu capul facut terci pt ca purta casca atarnata de sex ... concluzie = mi se rupe ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, ia nu va mai luati de 2the2...e martorul cheie impreuna cu alinuta, si doar ei ne pot dezvalui adevarata intamplare...

 

alinuta, asl pls :blbl:

 

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e la el acasa ! peste 200 de oameni ... au inceput lautari sa cante :|

imi inchipui.....stii k asta este fala lor,cand se nasc,cand fac nunti,cand mor......de parka ar impresiona pe cineva........aduc doar scarba in jurul lor

 

mama....DDD TV in direct pe motoretizm...

 

deci, sa inteleg ca 2the2 si alinuta erau martori aflati la cativa metrii(ia vedeti, poate asa ajungeti sa va cunoasteti daca nu ati facut-o pana acu :burnout: )si woken stie povestea...sau, era si el acolo...al 3-lea martor :unsure:

 

eu zic sa aduceti aici si al 3-lea martor, ca altfel nu credem nimic, si putem spune ca n-a murit nimeni :D sau macar poze...altfel, e degeaba...

 

@alinuta: ok, deci tu cu 2the2 spuneti ca erau 10 tigani care bateau la un sofer...woken spune ca erau 2...hmmm...daca erau 8 romani si 2 tigani? :cheers:

 

totusi, care a avut vina?pe langa faptul ca motociclistul NU AVEA CE CAUTA ACOLO...

 

PS: intrebare de curiozitate...cum ati aflat de acest caz deschis pe forumul asta?de la un prieten?din internet?din gazeta?

eu zic sa te amuzi pe alte subiecte......vezi,gandeste-te k nu degeaba se potrivesc niste relatari.....sau pe tine te sfatuiesc dk tot faci pe dan diaconescu sa te duci la otv......eu zic ce am vazut.....si vad k nu sunt singura care zice la fel.......in fine nu mai conteaza.....dar este aiurea cum se interpreteaza.....gata am terminat cu site-ul asta.... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi inchipui.....stii k asta este fala lor,cand se nasc,cand fac nunti,cand mor......de parka ar impresiona pe cineva........aduc doar scarba in jurul lor

 

 

eu zic sa te amuzi pe alte subiecte......vezi,gandeste-te k nu degeaba se potrivesc niste relatari.....sau pe tine te sfatuiesc dk tot faci pe dan diaconescu sa te duci la otv......eu zic ce am vazut.....si vad k nu sunt singura care zice la fel.......in fine nu mai conteaza.....dar este aiurea cum se interpreteaza.....gata am terminat cu site-ul asta.... :burnout:

defapt eu sunt dan diaconescu, si adun subiecte interesante...

bre, io pe tine si pe alinuta va cred...sunteti doi contra unuia, si argumentele sunt diferite :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e limbaju' de haifaiv.

"St3LuTzA?RoZ?b0nBoN Xx says: Feb 13, 2008 11:55 AM

poOoOsy dOoOoOlc333.....:*:*:*:

poate ai timp si treci si pe la me si lasi komm....>:D>:unsure:>:cheers:....k nu miai dat nici unux-(x-(numa yo.....raule:P:P.......ki$$ "

 

aLeXutZza? says: May 10, 2008 3:26 PM

Noul mesaj de stare este mi sa acrit de hi5..:|:|:|...ji de fitze arfe basini ji impresii..ji de totzi frezatzii kre aks maj askultha manele;:blbl: ji idolu lor e gutza..deki dak nai cv imp d zis..skuteste`ma..:*:*

 

aLeXutZza? says: May 18, 2008 1:42 AM

Noul mesaj de stare este gen..mami meo biologik e pe lustra..Prigo e babofil..pnm viatza e luoz..iar mustele contra iepuri sa terminat 1-0 pt muste:D:X AH DA JI INKA CEVA...NU`S EMOOOOx(

 

na exemplu aici de haifaiv :burnout:

Editat de Reverse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am zis io ba ca apare niki1 si niki2? Numa' ca tura asta tine cu ursu', ca mortu' e tigan. 'R'ati a dreacu' cu melcii vostri cu tot ba! Dumnezo' sau cum il cheama pe Doamne Doamne al tiganilor sa-l ierte pe manelist, sex oral alora care au batut soferul, sex oral soferului, sex oral motociclistului, sex oral la toti, care mai vreti, care mai puteti, hai sa inchidem topicul ca a luat toata lumea sex oral. Hokay?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"St3LuTzA?RoZ?b0nBoN Xx says: Feb 13, 2008 11:55 AM

poOoOsy dOoOoOlc333.....:*:*:*:

poate ai timp si treci si pe la me si lasi komm....>:D>:unsure:>:cheers:....k nu miai dat nici unux-(x-(numa yo.....raule:P:P.......ki$$ "

 

aLeXutZza? says: May 10, 2008 3:26 PM

Noul mesaj de stare este mi sa acrit de hi5..:|:|:|...ji de fitze arfe basini ji impresii..ji de totzi frezatzii kre aks maj askultha manele;:blbl: ji idolu lor e gutza..deki dak nai cv imp d zis..skuteste`ma..:*:*

 

aLeXutZza? says: May 18, 2008 1:42 AM

Noul mesaj de stare este gen..mami meo biologik e pe lustra..Prigo e babofil..pnm viatza e luoz..iar mustele contra iepuri sa terminat 1-0 pt muste:D:X AH DA JI INKA CEVA...NU`S EMOOOOx(

 

na exemplu aici de haifaiv :burnout:

asta-i tare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...