Sari la conținut

Accident Balotesti


woken
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 217
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ba ionutgeo cine morti mati esti ! ? ba fututva natia in gat ce dak era tigan ! sa dea Dumnezeu sa cadeti cu motoru si sa muriti in chinuri bagamias (cuvant urat) in natia voastra de forumisti obositi

 

Ce-mi doresti tu mie sa ti se intample tie...desi cred ca ar fi cam greu...cred ca si tu ai aripi ca si prietenu` tau care a zburat pana la ceruri...

 

P.S.: ...ma gasesti la Ciolpani din noaptea asta daca arzi de nerabdare sa ma bati...te rog frumos sa zambesti si sa tii ochii deschisi in permanenta...am inteles ca o sa fie cam intunecat si n-as vrea sa calc pe tine...prefer sa te impaiez... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ionutgeo cine morti mati esti ! ? ba fututva natia in gat ce dak era tigan ! sa dea Dumnezeu sa cadeti cu motoru si sa muriti in chinuri bagamias (cuvant urat) in natia voastra de forumisti obositi

bine mah periculosule ,nu vb cu tine mah retardatule .imi este rusine sa zic ca tu esti de la mine din comuna :angryfire:) mama ce distrus esti ,am 34 de ani atat mai mult si stau la sosea mare !multumit :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jenibil....chiar nu e nici un moderator pe forumul asta? Il citesc de vreo 2 ani da parca balacareala ca in ultima perioada n-am vazut. Unii chiar nu au ce face decat sa injure aiurea in tramvai?

 

Dar drace....tara de (cuvant urat) cu o gramada de oameni de toata jena.

 

PS Inainte sa incepeti cu "moarte ciorilor" ganditi si voi putin, ca nu dati dovada decat de o prostie / ignoranta crasa...generalizati aiurea. Nu ca as fi un mare fan al tiganilor, dar de unii care posteaza aici chiar mi-e scarba...hai sictir

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: :P
Cioroi prost, ionutgeo e un roman ca 99,99% dintre cei de pe acest forum. Dar tu se pare ca esti intr-adevar un cioroi urat (ptiu, ce pleonasm), prost si frustrat. Uiti ca profesori romani te-au invatat sa scrii cu degetele alea negre, obositule! Uiti ca tot romani erau medicii care au incercat sa-l "invie" pe inaripatul tau frate! Uiti ca daca pe mumata aia neagra o doare la"reumatism" la doctori romani se duce (din pacate). Uiti ca sor-ta aia cu basma si mustata si cu tatzele pana la buric naste plozi negri in spitale romanesti, nu tiganesti, obositule. Si mai uiti ca legile in tara asta le fac romanii nu tiganii. De aia mai mult de jumatate dintre voi putrezesc in puscarii. Dar ai putina rabdare si roaga-te sa nu ajunga romanii sa le faca tiganilor ce le-au facut sarbii musulmanilor din tara vecina si prietena. Mult nu mai e...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cioroi prost, ionutgeo e un roman ca 99,99% dintre cei de pe acest forum. Dar tu se pare ca esti intr-adevar un cioroi urat (ptiu, ce pleonasm), prost si frustrat. Uiti ca profesori romani te-au invatat sa scrii cu degetele alea negre, obositule! Uiti ca tot romani erau medicii care au incercat sa-l "invie" pe inaripatul tau frate! Uiti ca daca pe mumata aia neagra o doare la"reumatism" la doctori romani se duce (din pacate). Uiti ca sor-ta aia cu basma si mustata si cu tatzele pana la buric naste plozi negri in spitale romanesti, nu tiganesti, obositule. Si mai uiti ca legile in tara asta le fac romanii nu tiganii. De aia mai mult de jumatate dintre voi putrezesc in puscarii. Dar ai putina rabdare si roaga-te sa nu ajunga romanii sa le faca tiganilor ce le-au facut sarbii musulmanilor din tara vecina si prietena. Mult nu mai e...

 

Ba (cuvant urat) cu ochi. Cat e usor e sa te ascunzi dupa un nick? Cum am mai spus....chiar nu is un fan al tiganilor....Dar tie ti-as poci mutra aia. Nu iti e idotule rusine?

Editat de pirce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca am ras putin...ce obicei au mai capatat unii sa se injure pe forum fara sa se cunoasca...p.s. n-am avea nimic cu minoritatea asta inchisa la culoare daca ar avea putin bun simt, pacat ca suntem bagati in aceeasi oala cu o natie fara patrie...ala a murit pe prostia lui, tigan sau nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta pt ca sunt inca socata

Tu ai vazut asa ceva vreodata?

un accident la nici 2 metri in fata ta?

Cu ata mai mult cu cat era sa fim noi in locul celuilalt sofer!

Ma intreb daca ai avea aceeasi reactie si daca era vb de un roman..Se pare ca uitam ca a fost si el un om, nu stiu daca sa te cred ca ai fost acolo, pt ca din pakate, pt tine, nimik din ce zici tu nu e adevarat... Cel cu motoru era in spatele celui cu dubita, iar cel cu dubita a dat semnal dreapta si a fakt stanga, i-a taiat pur si simplu fata in timp ce incerca sa-l depaseasca, daca sunteti soferi, va intre un singur lucru : ce faceti voi cand cel din fata da semnal dreapta??!! sunt sigura ca incercati sa-l depasiti si cum o depasire se face cu apasarea acceleratiei nu prea mai ai ce sa faci cand iti taie calea...Eu zic ca vb prea mult si foarte prost...Incearca sa fii obiectiva, chiar daca era tigan. Motociclistul avea 33 de ani si un baietel de 14 ani, care a ramas singur..Aaaa, si app n-a murit din vina lui, de acord cu voi ca nu avea casca bine pusa, insa nu a murit ca n-avea permis, avea toate categoriile, iar moartea i-a fost provocata de un inconstient care s-a urcat la volan desi avea permisu suspendat ptr 3 luni, din cauza bauturii... Informeaza-te si apoi comenteaza..

 

 

problema e ca toti traim intre tigani, dar dupa cum s-a mai spus si pe topicul ala cu puradelu' lui Gutza care era sa dea coltul: in curand o sa inceapa si tiganii sa-si ia motoare, intr-un fel nu o sa fie bine pt. imaginea motociclistilor, dar pe de alta.....:(...se mai curata si Romania asta mai repede;

Va imaginati ce ne-am face daca ar incepe audi sa fabrice motociclete?

 

Revenind la subiect: m-a intrigat f tare ce au povestit cei 2 martori despre accident, de asta m-am bagat in discutie. Adik dupa cum inteleg eu: "geacardel" mergea cu motoru pe contrasens si a murit strivit de o masina care circula regulamentar, iar ciorile (cra cra cra) au mai gasit un motiv de cearta, ca se pare ca-i durea in (cuvant urat) de mort. Asta pt ca asa sunt ei, tupeisti, si reusesc sa ne domine la noi in tara.

 

 

 

ce numar am? trebuie sa astept mult? sunt destul de nerabdator din fire!

Poate ti-a venit randul, cei 2 mergeau pe acelasi sens, iar ala cu dubita a dat semnal dreapta si a fakt stanga, i-a taiat fata aluia cu motoru pur si simplu..Nu mai vb aiurea daca habar n-aveti..A murit un bait tanar, putin respect, macar atat..Vorbiti doar asa sa va bagti in seama

 

eu am fost martora, si in fata mea la nici 2 m s-a intamplat tot , am ramas socata si mai sunt si acum de cat de inconstienti sunt tot, inafara de mine si de persoana cu care eram in masina si asteptam sa intram pe sosea, nu cred ca mai era cineva asa ca toate aceste comentarii sunt in vant

Singurul comentariu bun si adevarat este cel al lui Geroge si nu mai stiu cum , intradevar ala cu motocicleta avea peste 150 km pe ora a intrat in amaratul ala de sofer , care pe langa accidentul pe care a fost nevoit sa il treaca a mai fost si ura celor cale il cunosteau pe motociclist, pt ca a fost pur si simplu calcat in piceore de care 3-4 matahale si nu stiu 10-20 de femei (tiganci) , abea cu chiu cu vai au reusit cativa baieti pe care eu ii cunosteam si care venisera acolo speriati ca noi am fost implicati in acest accident , sa-l impinga pe sofer si pe prietena lui intr-un magazin si sa inchida usa, asa au reusit sa scape, de ura celorlalti.

Este incredibil cum oameni care il cunosteau pe motociclist in loc sa da un tel la salvare( eu am sunat la salvare) sau sa vada daca mai traieste ,PROBLEMA CEA MAI MARE A LOR ERA SA-L BATA PE SOFER CARE NU AVEA NICI CEA MAI MICA VINA DE ACEL ACCIDENT SI DE PE URMA CAREAI O SA AIBA DE SUFERIT TOATA VIATA LUI, CHIAR DACA ESTE ASAU NU VINOVAT CONSTIINTA LUI CRED CA ESTE FFFF INCARCATA.

Sincer de motociclist a fost vina lui si viata a fost in mainile lui , este vina lui ca a vrut sa maoara, DAR CE VINA ARE SARMANUL SOFER?

Unde pana mea ai fost martora??!! bai nene nu iti e rusine sa minti in halu asta??!! Unde p..a mea ai fost??!! ca nu te-a vazut nimeni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

muhahahaha :kali: tot degeaba daca nu iei cu tine si un bulibasa cu motor, fara permis, cu gel in cap si evident, fara casca.... :D acolo am taxat fraza, dar in mare parte sunt de acord cu ce ai zis...doar traiesc intre tigani :(

VAND GEL DE PAR MARCA ARAI, NOLAN ETC... BERMUDE ALPINESTAR, SLAPI SPYKE.

in mod normal nu ar trebui sa fac fata cererilor...nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"St3LuTzA?RoZ?b0nBoN Xx says: Feb 13, 2008 11:55 AM

poOoOsy dOoOoOlc333.....:*:*:*:

poate ai timp si treci si pe la me si lasi komm....>:kali:>:D>:hug:....k nu miai dat nici unux-(x-(numa yo.....raule:P:P.......ki$$ "

 

aLeXutZza? says: May 10, 2008 3:26 PM

Noul mesaj de stare este mi sa acrit de hi5..:|:|:|...ji de fitze arfe basini ji impresii..ji de totzi frezatzii kre aks maj askultha manele;:D ji idolu lor e gutza..deki dak nai cv imp d zis..skuteste`ma..:*:*

 

aLeXutZza? says: May 18, 2008 1:42 AM

Noul mesaj de stare este gen..mami meo biologik e pe lustra..Prigo e babofil..pnm viatza e luoz..iar mustele contra iepuri sa terminat 1-0 pt muste:D:X AH DA JI INKA CEVA...NU`S EMOOOOx(

 

na exemplu aici de haifaiv :(

 

 

Si subtitrarea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde pana mea ai fost martora??!! bai nene nu iti e rusine sa minti in halu asta??!! Unde p..a mea ai fost??!! ca nu te-a vazut nimeni...

 

Ua craizi, du-te ba la tine la bloc, dezgropi topice de rahan. Hai, fuguta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai asa ca abia fac fata la comenzi....te tin cont pt urmatorul import... ce marime?

 

lasa mai bine.... raman eu cu cizmele mele... poti sa dai la altii slapii mei ! Eu platesc :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa mai bine.... raman eu cu cizmele mele... poti sa dai la altii slapii mei ! Eu platesc :(

ma gandeam eu ca nu esti fan echipament din acela...ok, le voi pastra pt scuteristii astia de pe la brasov... dragii de ei au nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...