Sari la conținut

Detinatori de Ducati


deleted
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

buna ziua!

 

ma numesc bogdan si ma mananca in c.. ...sa cumpar un ducati st3 -5.000km reali- din 2004.

de chestia cu km sunt 100%..si pot sa spun ca ESTE NOU!!!!

pretul 6500 eur ..dar cred ca o cumpar cu 6.000 in rate :D

 

 

am avut kawa gpx750r, acum am suzi gsx750f....eu ma gandesc la un blackbird, dar...ma gandesc si la st3-ul care l-am vazut.

 

am mers cu cateva modele dar cu ducati sau doi in v-in L :kiss: ..nu.

 

ce vreau de la urmatorul meu motor:

1.-confort eu si pasager

2.- sa-l tin 3-5 ani

3. - sa merg cu 200 cand vreau, cu sau fara pasager...si cand intalnesc pe susea un gsx750f..sa-i dau fum in nas!

 

poate s3-ul astea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah...cu 200 te-o duce, dar nu foarte relaxat. din cate stiu eu, nu are decat vreo 80 cai. poate ma insel. daca mobra mea merge cu 200 cu pasager, st3 te duce sigur, dar o sa fie pe la capatul puterilor. parca ala din 2006 are vreo 100. pana mea. anyway e ducati. nu-i orice mobra. nu stiu daca ar conta asa mult cat prinde, ci poate cum se comporta si cum trage. 100 N/M nu sunt de neglijat :D

 

he-he, ce mi-ar place sa te vad convertit de la 4L la 2V. poate peste cativa ani treci la boxer. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey madcox, ST3 are 102 CP, 93 NM, prinde 240 KM/H (nu stiu ce balbai acolo de 200) si da fum LEJER la orice GSX750F.

 

@free fly: da, ST3-ul face fara sa transpire lucrurile alea pe care le-ai scris, iar 6000 e un pret super bun daca motorul are doar 5000 KM. Poti da omului o bere ca l-a rodat pentru tine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, am zis ca nu stiu sigur...la 100 cai cred ca merge. ducati de care vorbeste freefly, este tot al omului cu S4R. a fost dealer DUCATI in Constanta, si are multe mobre ramase, si pe care le da la preturi foarte bune, si garantat au km reali. mai are si cateva noi pe acolo...asa ca cine vrea sa vada... http://66.102.9.104/search?q=cache:MjJUFTz...;cd=1&gl=ro

nu stiu cat de mult este la zi site-ul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

new 748 owner.

va fi numai de pista, asa ca nu ma veti vedea calare prin city.

 

One thing 4 sure i can tell you.. Ducati arata prin modelele SS ca.. totul pleaca dela .. Corse..

 

cat despre metoda de transport din celalalt capat al tarii.. hm, am avut la dispozitie un Break si un 748.

Ne-am descurcat.

Intr-o ora era bucati si urcat in masina. Cand am ajuns acasa in 30 minute era iar pe roti.. deja aveam experientza.

Daca era un japo.. dura macar 2 ore toata opreatiunea.. cin stie cunoaste..

Ducati CORSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

post-532-1203284273_thumb.jpg

post-532-1203284295_thumb.jpg

post-532-1203284303_thumb.jpg

post-532-1203284317_thumb.jpg

post-532-1203284329_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati vazut noul 1098R ? e cea mai tare chestie care se poate cumpara (lasand Desmosedici la o parte).....nici noul model 848 nu e de neglijat. e un nou rival in lupta claselor medii, odata cu GSX-R 750, CBR 600RR si Triumph Daytona 675. pretul lui 1098R e 24.000 lire sterline iar a lui 848 9.500 tot lire

post-15736-1205566499_thumb.jpg

post-15736-1205566512_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti! ..... am reusit sa ma echipez si eu cu un 750 SS hf din 2001 negru mat. :blbl: Sunt curios de un lucru.....ducatistilor...... noi ne intalnim sa ne cunoastem....sa mai schimbam o parere....o cafea.....?

Aici in BV am mai vazut doar doua monstere....sunt curios cate italience or mai fii prin tara.

:crack: Asfalt uscat!

post-34236-1205616120_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti! ..... am reusit sa ma echipez si eu cu un 750 SS hf din 2001 negru mat. :crack: Sunt curios de un lucru.....ducatistilor...... noi ne intalnim sa ne cunoastem....sa mai schimbam o parere....o cafea.....?

Aici in BV am mai vazut doar doua monstere....sunt curios cate italience or mai fii prin tara.

:rusinica: Asfalt uscat!

 

 

Ce pinten misto are=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...