Sari la conținut

Detinatori de Ducati


deleted
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fratilor fara suparare!

Eu nu ma pricep la Ducati, ideea este ca vreau sa imi ajut amicul sa isi vanda motorul, eu oricum pe 26 plec dupa mootoare.. pot sa aduc si acest motor daca prezinta ceva interes!

Ms! :transport-040:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...documenteaza-te mai bine cu privire la variantele de carene: 2003-2004 model cu 2 prize de aer iar 2005-2006 doar o priza blbl.gif

 

cum zici tu ...am toate motivele din lume sa zic nu e este asa dar nu conteaza....de documentat eu mam documentat destul si stau printre ducati destul asa ca parerea mea e ca tu ar trebui sa te mai documentezi...in fine laso balta nu conteaza

 

@cippy10...cred ca este destul de greu sa gasesti pe cineva pe forum care sa zica da il vreau fara sa il vada ...mai ales ca este vb de un ducati

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor fara suparare!

Eu nu ma pricep la Ducati, ideea este ca vreau sa imi ajut amicul sa isi vanda motorul, eu oricum pe 26 plec dupa mootoare.. pot sa aduc si acest motor daca prezinta ceva interes!

Ms! :transport-040:

Nu stiu cate vrei sa faci asta sau nu...Suspensiile Ohlins reprezinta o diferenta vizibila intre modelul standard si S, asta pe langa altele...Daca te-ai lamurit aici ca nu este S, dar totusi ai pus anuntul pe Bikeshop precizand ca este S, mie nu imi sugereaza decat o inselatorie. Daca nu este asa, cred ca mai degraba ii faci un deserviciu prietenului.

Nu cred ca exista nici o confuzie intre modelul din 2005+ si cel anterior... pe oriunde e prezentata se mentioneaza si schimbarea de design referitoare la prizele de aer.

Editat de marius317
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai normal ca nu ai vazut daca ai stat numai la terasa cu nasu in bere:)))...erau f multi expozanti in padockul ptr custom plus ce era pe langa...

 

ar fi frumos ca basty sa se prezinte cu ceva la viitorul wdw...da presupun ca e destul de greu sa iti facui loc pe acolo da nu imposibil...

hai basty ca tare curios sunt ce iese din st si ss :)...am si eu un st4 care ii planuiesc cava da poate peste un an ...

PS:frumosa codita ptr st2 bv spor in continuare...

 

 

pai normal ca nu ai vazut daca ai stat numai la terasa cu nasu in bere:)))...erau f multi expozanti in padockul ptr custom plus ce era pe langa...

 

ar fi frumos ca basty sa se prezinte cu ceva la viitorul wdw...da presupun ca e destul de greu sa iti facui loc pe acolo da nu imposibil...

hai basty ca tare curios sunt ce iese din st si ss :)...am si eu un st4 care ii planuiesc cava da poate peste un an ...

PS:frumosa codita ptr st2 bv spor in continuare...

 

Cu siguranta vom fi prezenti la WDW 2013 Sa iti faci loc de un stand la WDW este mai usor decit la rahatul ala de Smaeb !

Trebuie doar sa ai ce sa expui !

 

Multumesc ,

Basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

 

Cu siguranta vom fi prezenti la WDW 2013 Sa iti faci loc de un stand la WDW este mai usor decit la rahatul ala de Smaeb !

Trebuie doar sa ai ce sa expui !

 

Multumesc ,

Basty

 

WDW 2014 ca 2013 nu se face. E fiecare al doilea an

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sa ma bag si eu un pic in seama, daca imi este permis: Vreau sa achizitionez un Ducati 848 evo SH cam 2011 ( Buggy ring any bell ?:)), am avut un RR de 600 ( si acum sunt in impas), am auzit ca Ducatiul respectiv are diverse probleme si m-ar interesa cat de reala este treaba, deci posesori de 848 va rog sa va dati cu parerea ca de la propitar de Ducati catre un posibil propitar. Multam fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt posesor, dar nu stiu ce probleme sa aiba 848 EVO. totusi e o motocicleta din ultima generatie. de aici este userul Paulinos care are 848 si care ar putea sa iti dea cateva detalii despre ea.

cred ca daca motoreta a fost intretinuta nu are ce probleme sa tina dupa ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...