Sari la conținut

Una bucata Castravete ...


Castravete
 Share

Postări Recomandate

Hai sa te intremezi, castravecior! o sa fie bine si cu tine si cu mobra!

Multumim, DCSAN, pentru ce ai facut pentru Andrei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tocmai m'am intors de la Udriste ... interesant .. tipul e un dobitoc :kick: . M'a luat ca domne ce masura ai la blugi si la adidasi .. ca'ti iau eu :P :ok: eu: domne ... ai inebunit ? cu casca , protectiile bulite cum ramane ?!? el : care casca , care protectii ... ca trebuia sa mi te plangi in seara accidentului ! eu : :birthday: m'ati dezamagit, din 60 de zile, 10 va dau dumneavoastra sa reflectati.

Cica balciul de abia incepe .. ca dosarul nusht unde se duce... si deh .. penal .. vatamare corporala .. si colac peste pupaza .. mai sar si eu .. idiotu, prostu .

Am si eu rugamintea ca cei care au mai trecut prin asa ceva ( dpdv legal ) sa'mi dea si mie un PM ca sa stiu exact cum sta treaba cu avocati alea alea .. plangeri deoarece sunt dispus sa ma rafuiesc cu el . Omu un telefon nu a dat tot wkndul ... azi nici macar buna ziua, e un mitocan. Ma gandesc sa compun un mail fainutz .. sa trimit si la el la firma , sa felicit departamentul de resurse umane si parcul auto . Hai ca am plecat la licenta. Sa avem bafta si sa ne vedem cat mai repede pe 2oo roti.. ca deja tremur de invidie cand merg pe strada si mai trece cate un cavaler .. :blink:

 

:kick:

 

edit

Multumesc mult de urari.

@Daewooclub : de abia astept sa am timp sa ne mai intalnim :kick: ( bine ca nu s'a bulit topcase'ul cu abtzibildul ... :kick: )

Editat de Castravete
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Daewooclub : de abia astept sa am timp sa ne mai intalnim :kick:  ( bine ca nu s'a bulit topcase'ul cu abtzibildul ... :P )

209850[/snapback]

 

 

:birthday:

eshti de coma, omule!! :kick:

 

hai, fuga la licentza, ca restul se rezolva!! BAFTA! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa bafta castravete, la licenta!

 

si sa te faci bine mai repede!

probabil ca "rana psihologica", ca nu te poti plimba cu motorul doare mai rau.

eu am un deget bulit si sufer groaznic ca nu mai pot veni cu motorul la servici.

 

si sa nu-l lasi pe dobitoc sa scape! incearca sa-i pui cat mai multe bete in roate, poate se gandeste data viitoare ca nu scapa doar cu "o ciocolata" cu vroia sa faca cu tine si e mai atent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gizas.. :kick: Hai, ma, Castravete, si tu?.. :birthday:

 

Arde-l! :ok: :kick:

 

PS: pt rani deschise care-si fac de cap, recomandam Baneocin pudra. Liotonul masat cu gheata numai pe portiuni fara comunicare cu interiorul :kick:

 

Vraciul Kali :P :kick:

 

 

Fa-te bine, ma, si rupe-i la licenta!!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca deja tremur de invidie cand merg pe strada si mai trece cate un cavaler .. :birthday:

 

Las ca trece bine ca nu-ti ploua-n gura am eu un F650 la reparat daca vrei ti-l imprumut pana sambata? :ok: :kick: :kick: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las ca trece bine ca nu-ti ploua-n gura am eu un F650 la reparat daca vrei ti-l imprumut pana sambata? :kick: :kick: :blink: :kick:

210475[/snapback]

 

 

:birthday: :ok: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Deci .... katerinkaaaa ....

Moto l'am luat ieri de la ducu .. merge brici .. naked .. dar merge .. siiii .. ieri m'am dat de mi'au sarit capacele .. si azi .. fie soare fie ploaie .. la arc . Stam noi ce stam la arc.. si cand se sparge gasca ... eu si cu strumfuadi ne decidem sa mergem la o cafea la OMV unirii. Zis si facut .. ploua .. misto ce sa mai. Ajungem pe la Rosetti facem dreapta dinspre universitatii .. si .. in intersectia aia unde era reprezentanta Java ... un gigi da sa faca stanga ... adi trece .. eu **la ... face titel al meu stanga in roata mea . Cascadorul de mine .... vede impactul inevitabil si pregateste o saritura de zile mari ... idiotan .. intra in mine .. eu tumba .. aterizare de nota 10. Si'a facut titel dacia muci pe partea stanga ... eu .. nema la prima vedere .. ghidon putin stramb.. maneta de frana putin indoita .. si in rest . .. bine ca era naked :baldy: . Ala saracu .. s'a speriat mai tare ca mine ( acum considerandu'ma cu experienta intr'ale accidentelor ). Paaaaana mea .. dinou apelez la voi .. nu aruncati cu pietre .. asta e .. se mai intampla ... si uite asa ma duc sa mai aprind o lumanare pentru administrator.

Inca o data vreau sa subliniez NECESITATEA PROTECTIILOR ,... care si de data asta mi'au salvat pielea.... in sensul ca nu am NIMIC ...

V'am pupat pe gingii ... si va tin la curent .. si cu gigi asta meseriasu' ultimu ( caruia nu vreau sa'i fac nimic ) .. si cu mujex ala primul .. cu care ajung in instanta.

Ride safe ... si dragii castravetelui ... purtati protectii ..

 

nait ... ne barfim maine de la munca :cheers:

 

-> o sa fac maine poze la dacie .. sa vedeti ce si cum ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci .... katerinkaaaa ....

Cascadorul de mine .... vede impactul inevitabil si pregateste o saritura de zile mari ... idiotan .. intra in mine .. eu tumba .. aterizare de nota 10. Si'a facut titel dacia muci pe partea stanga ... eu .. nema la prima vedere .. ghidon putin stramb.. maneta de frana putin indoita .. si in rest . .. bine ca era naked :crack: . Ala saracu .. s'a speriat mai tare ca mine

 

-> o sa fac maine poze la dacie .. sa vedeti ce si cum ...

243447[/snapback]

 

mi se pare mie sau a inceput sa iti placa? :cheers: of of mai mai ...adrenalina asta... bine ca nu ai patit nimic de data asta! :)

 

PS :baldy: nu ai facut poze imediat dupa ce te-ai strans de pe jos ? ntz ntz ntz... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La prima vedere pare totul o gluma , dar daca te gandesti mai bine iti dai seama ca datorita acestor lichene de conservari poti ramane paralizat (Doamne Fereste) mort sau cu urmari de lunga durata.

Si eu sunt de parere ca ar' trebuii sa mai dai si tu o fuga din cand pe la biserica si sa mai aprinzi o lumanare , o rugaciune de multumire etc etc.

 

Pana atunci fii cu ochii in patru si iti recomand sa mergi un timp pe camp :baldy: pana iti trece ghinionul :) . :cheers: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. am fost de dimineata la politie .... si am facut niste poooze ... sa va arat ce a patit dacia .. poze cu tenerica mea ... jaba .. ca nu e nimic de vazut :cheers:

 

Da sunt sunt constient de faptul ca putea sa fie mai rau .. tocmai d'aia .. ii multumesc Lui Dumnezeu ... ca s'a intamplat asa.

 

Viata e plina de surprize .. it's just bad karma :baldy:

 

post-3289-1126764223_thumb.jpg

post-3289-1126764245_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimic de zis in plus.. andrei a iexplicat cu lux de amanunte..

si ptr mine a fost nasoala senzatia: era unu care ashtepta sa faca stanga, trec shi dupa 2-3sec aud poc shi cand ma uit in oglinda vad monstrul pe jos dar andrei nema.. aproape ca am intors "cu frana de mana", dar cand l'am vazut pe andrei ca e deja pe picioare shi plin de adrenalina am rasuflat ushurat..

bine ca motorul era deja naked, dar io shi acuma ma intreb unde l'a pocnit, ca nu se vedea pe motor nici o urma de impact..

 

bine ca a fost doar atata..

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L'am dat cu picioru mai incolo mah .. aveam cizme d'alea cu metal in varf :cheers: .. mi'a atins jamba stanga jos .. la baza .. ca mi'a sters cablu de frana ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, te-ai specializat in pintenari? ce dracu', ai contract cu rematu'? "se obliga numitul Castravete sa livreze intre 7 si 15kg fier vechi la fiecare 2 luni de la data obtinerii cat.A, sub forma de aripi, capote, calandre si alte piese Dacia de origine" ...

 

Grija mare, prietene, grija mare!

 

Hai la Bicaz, sa-ti mai treaca de la lingurica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...