Sari la conținut

Clubul Motociclistilor "brainiac" !


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

si totusi, cine e ZMĂUL ?

pana vedem cine ii, l-am gasit pe cine credeti? pe ZOLTAN !!!!!

... :grinbandit: ..asta-i!... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Adrinel .. lasa ca vin bucurestenii sa te ia de nevasta .. :)

La cati sau inscris sa vina sa te faca, vei avea harem .. :)

 

Plus ca nu ai cum sa fi nemuritoare .. remember, THERE CAN BE ONLY ONE ! .. :D

 

Iar tu Sergiule (JVC) .. pt asta voi intra in dulapurile tale .. stii tu pt ce .. :duel:

 

 

No need retarzi ,,de bucale''... sunt de ajuns retarzii scolii speciale Siria!...am caftit nedeontologic , unul, alataieri....m-a impuns cu acul....I am only one....anyway....si daca vreau sa ma marit.... imi iau barbat din scoala speciala!!!! Mi se va potrivi...manusa!!!...dar pe moment...no need a man...specially a special one...fie si de bucale!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No need retarzi ,,de bucale''... sunt de ajuns retarzii scolii speciale Siria!...am caftit nedeontologic , unul, alataieri....m-a impuns cu acul....I am only one....anyway....si daca vreau sa ma marit.... imi iau barbat din scoala speciala!!!! Mi se va potrivi...manusa!!!...dar pe moment...no need a man...specially a special one...fie si de bucale!!!

 

 

:) De ce sunt retarzi ai din " scoala speciala Siria ? " :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
:( De ce sunt retarzi ai din " scoala speciala Siria ? " :(

 

din simplul motiv ca i zice ,,speciala''...remember people wiz special needs? sau filmu' ala de pe hajbeou cu knoxville ( zi ca nu-l stii!!!) de se da (cuvant urat) si participa la ,,Special olimpics''... eu traiesc intre chestii de genul...Zilnic!!! De aceea am o scuza !!! Ca traiesc intre copii cu nevoi speciale:autisti, cretini, oligrofreni...sunt termeni de specialitate ,,creati'' special in functie de coeficientul de inteligenta. Sau de natura afectiunii morfo-kineto-neurologica a fiecaruia...Pe scurt...,,casa de bolanzi is my home!"... din simplul motiv ca...asa mi-am ales ,,profesia''...care...fie vorba intre noi, e interesanta.... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din simplul motiv ca i zice ,,speciala''...remember people wiz special needs? sau filmu' ala de pe hajbeou cu knoxville ( zi ca nu-l stii!!!) de se da (cuvant urat) si participa la ,,Special olimpics''... eu traiesc intre chestii de genul...Zilnic!!! De aceea am o scuza !!! Ca traiesc intre copii cu nevoi speciale:autisti, cretini, oligrofreni...sunt termeni de specialitate ,,creati'' special in functie de coeficientul de inteligenta. Sau de natura afectiunii morfo-kineto-neurologica a fiecaruia...Pe scurt...,,casa de bolanzi is my home!"... din simplul motiv ca...asa mi-am ales ,,profesia''...care...fie vorba intre noi, e interesanta.... :disappointed:

 

 

Sincera sa fiu sunt de acord cu tine......chiar e interesant sa lucrezi cu asmenea persoane............spor la munk :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg Ianos si Pista printr-o padure intunecata. Merg ce merg, si pica Ianos

intr-o groapa adanca.

Incearca Pista sa-l scoata din groapa, da' geaba, asa ca Ianos incepe sa

strige dupa ajutor.

Pac! Apare un tip imbracat in negru, pelerina neagra, palarie neagra, masca

neagra la ochi, din doua miscari si trei sarituri, il scoate pe Ianos din

groapa.

Inainte sa plece, isi lasa amprenta pe un copac: un "Z" mare cu sabia in

coaja copacului.

Ianos, neincrezator:

 

- Zoltan ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg Ianos si Pista printr-o padure intunecata. Merg ce merg, si pica Ianos

intr-o groapa adanca.

Incearca Pista sa-l scoata din groapa, da' geaba, asa ca Ianos incepe sa

strige dupa ajutor.

Pac! Apare un tip imbracat in negru, pelerina neagra, palarie neagra, masca

neagra la ochi, din doua miscari si trei sarituri, il scoate pe Ianos din

groapa.

Inainte sa plece, isi lasa amprenta pe un copac: un "Z" mare cu sabia in

coaja copacului.

Ianos, neincrezator:

 

- Zoltan ?

 

 

:rusinica: :D

post-14559-1224767302_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... http://www.youtube.com/watch?v=i-BQXhFAZhQ...feature=related ...hai va rog eu uitati-va pina la sfirsit ca merita!...

...cine poate sa-mi spuna nr de ondulatii are o bere de la mine!... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... http://www.youtube.com/watch?v=i-BQXhFAZhQ...feature=related ...hai va rog eu uitati-va pina la sfirsit ca merita!...

...cine poate sa-mi spuna nr de ondulatii are o bere de la mine!... :D

 

 

1563 sau 1564 , nu prea sunt sigur ca , antipenultima mi s-a parut a fi jumatate de ondulatie :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... http://www.youtube.com/watch?v=i-BQXhFAZhQ...feature=related ...hai va rog eu uitati-va pina la sfirsit ca merita!...

...cine poate sa-mi spuna nr de ondulatii are o bere de la mine!... :rusinica:

Măi Floriane, că tu te plictiseÂşti Âşi te uiți la prostii e treaba ta, dar cu noi ce ai? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din simplul motiv ca i zice ,,speciala''...remember people wiz special needs? sau filmu' ala de pe hajbeou cu knoxville ( zi ca nu-l stii!!!) de se da (cuvant urat) si participa la ,,Special olimpics''... eu traiesc intre chestii de genul...Zilnic!!! De aceea am o scuza !!! Ca traiesc intre copii cu nevoi speciale:autisti, cretini, oligrofreni...sunt termeni de specialitate ,,creati'' special in functie de coeficientul de inteligenta. Sau de natura afectiunii morfo-kineto-neurologica a fiecaruia...Pe scurt...,,casa de bolanzi is my home!"... din simplul motiv ca...asa mi-am ales ,,profesia''...care...fie vorba intre noi, e interesanta.... :blbl:

am si io o problema...caramelllllll.......cum sa fac sa scap de ea.... caramellllll ....poate ma ajuti tu...... caramelllll...... gata cu gluma ...tre sa fie interesant bafta.... sa ne spui daca scot aia motoarele le plimbare...nu de alta sa nu venim pe la siria....;)

 

 

..... http://www.youtube.com/watch?v=i-BQXhFAZhQ...feature=related ...hai va rog eu uitati-va pina la sfirsit ca merita!...

...cine poate sa-mi spuna nr de ondulatii are o bere de la mine!... ;)

iti spun eu dar ...da berea mai intai....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Măi Floriane, că tu te plictiseÂşti Âşi te uiți la prostii e treaba ta, dar cu noi ce ai? ;)

...nicule, aici e locul stiintelor exacte!!...aici nu e loc de plictiseala!...eu doar ma gindeam ca daca tot are miscarile alea turbate n-ar fi rau sa ne mai delectam ochii cu un buric!..

 

am si io o problema...caramelllllll.......cum sa fac sa scap de ea.... caramellllll ....poate ma ajuti tu...... caramelllll...... gata cu gluma ...tre sa fie interesant bafta.... sa ne spui daca scot aia motoarele le plimbare...nu de alta sa nu venim pe la siria....:blbl:

 

 

 

iti spun eu dar ...da berea mai intai....

..nu!...spune mai intai!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nicule, aici e locul stiintelor exacte!!...aici nu e loc de plictiseala!...eu doar ma gindeam ca daca tot are miscarile alea turbate n-ar fi rau sa ne mai delectam ochii cu un buric!..

 

 

..nu!...spune mai intai!...

multiple si nenumarate si imposibil de numarat....dar sa incerci sa le numeri este cei drept o placere.....dau si io o bere la ala care reuseste....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... :blbl: ..ok, deja s-au strins 2 beri!... ;) ...a incercat cineva mai sus dar este departe de nr ondulatiilor!...next!!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... :blbl: ..ok, deja s-au strins 2 beri!... ;) ...a incercat cineva mai sus dar este departe de nr ondulatiilor!...next!!..

 

Exista o problema, daca se mai strang multe beri si le primeste omu inainte de numaratoare, s-ar putea sa nu m ai stie ale cui sunt ondulatiile, ale fatucii, ale sale sau ale spatiului... cuantic... cred ca ceva nu e in regula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

politia germana are in dotare brabus rocket ( un cls 63 amg lucrat de brabus) care se infige pana pe la vreo 386 km/h! cel mai rapid sedan din lume! :( :(

daca tot ne laudam .....ce spuneti voi de loganurile alea de 70 000 euro din dotarea politiei romane....p......la mea cred ca au dat atat pe ele pentru ca sunt facute cu aur....segmenti.... biela......astea masini nu lamborghini si brabus.....

Editat de elzorab
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot ne laudam .....ce spuneti voi de loganurile alea de 70 000 euro din dotarea politiei romane....p......la mea cred ca au dat atat pe ele pentru ca sunt facute cu aur....segmenti.... biela......astea masini nu lamborghini si brabus.....

 

Apropo de Lamborghini, am vazut la stiri zilele astea ca Italienii au primit o jucarie noua, cv Laborghini facut special pt polizie: Lamborghini Gallardo LP560-4 Polizia poate fi pilotat de doar 30 de ofiteri (dintre care 3 sunt femei) si este dotat cu tot felul de echipamente: sistem video, echipament de inregistrare, sistem de comunicare radio, girofar, lada frigorifica medicala pentru transportarea in siguranta a organelor si chiar un defibrilator.

Mijto :( Nu au auzit ei de logan ca nu ar mai pune picioru in gallardo :lol:)

 

Bafta si asfalt uscat :(

Editat de AR 88 ROL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

...asta-i bun!...hai sa-l luam in clubul nostru!...si il folosim ca mesaj pt toti cei care incurca traficul din arad si pt toti cei care ne ignora voit cind suntem in trafic cu motoarele!...

...brainiacul sef!.... http://www.youtube.com/watch?v=kTr9w9jnpZQ...feature=related ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...asta-i bun!...hai sa-l luam in clubul nostru!...si il folosim ca mesaj pt toti cei care incurca traficul din arad si pt toti cei care ne ignora voit cind suntem in trafic cu motoarele!...

...brainiacul sef!.... http://www.youtube.com/watch?v=kTr9w9jnpZQ...feature=related ...

 

cu asa brainiac ajungem la tarcurile cu oi, ceea ce ar strica reputatia clubului :D :lol:

asfalt uscat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...