Sari la conținut

Intrunire Mc Trust- Râul Alb , 10-13 Iulie 2008


Postări Recomandate

A fost prima parada moto :D la care am participat si mi-a placut tare mult. Trupele invitate au cantat bestial, in special mi-a placut Blues Doctor :( , care ne-au incantat si editia trecuta.

Asfalt uscat!... si ceva poze si de la mine:

Editat de ladyhawk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoase poze..se vede ca a fost distractie si pare ca formatiile de la voi au avut mai mult rock in vene :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: regret nespus acum ca nu am ajuns ... :blink:

Lasa Dezule ca nu au intrat zilele-n sac si apoi se mai pacaleste omu'-n viata ... :blink:

Pana data viitoate avem timp sa dicutam, sa bem o bere, gandim problema ca doar nu suntem animale ... nu ? :blink:))))))

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si totusi la cate aparate foto am vazut pe acolo sunt cam dezamagit ... cam putine poze. am si eu ceva dar sunt la "prelucrat" :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam putine poze fata de cele postate la alte intalniri. Eu zic ca dak vreti sa atrageti oameni mai imbunatatiti si voi marketingul... :disappointed:

Hai cu pozele, pun pariu ca au fost multe aparate pe acolo! :blbl:

foarte multi oameni nu trebuie atrasi.multi oameni nu garanteaza o intrunire reusita.stiu cazuri in care a fost tocmai invers.cei care trebuie sa mearga si vor sa mearga,sunt acolo.oricum in opinia mea intrunirile trust mc sunt exclusiviste si intr-un fel mai deosebite.la ei regulile sunt reguli si chiar se respecta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pot sa zic un singur lucru ca am fost la party si m-am simtit foarte bine si am dormit linistit si nu este primul party la care particip care este organizat de Mc Trust la care m-am simtit ok baietii stiu ce inseamna organizare,stiu ce inseamna sa respecte omul care vine de departe si vrea sa se odihneasca pina mai tirziu dimineata.....se vede ca este un club foarte bine organizat.....asta este parerea mea.....RESPECT MC TRUST si tuturor care au participat la acest eveniment.....ne vedem la editia NR.6.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...