Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest


Postări Recomandate

Da'...io daca nu am cort nu pot pentru ca sa dorm asa....aiurea? Sau sa ma ia careva de suflet? sau ...daca o sa ploua...o sa am voie sa beau in continuare,sau tre' sa ma opresc pe perioada ploii? Sau... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 240
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

O intrebare! daca nu am cort nu pot innopta in cadrul intrunirii???

 

 

Teoretic vorbind poti ,practic te descurci tu intr-un fel :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare! daca nu am cort nu pot innopta in cadrul intrunirii???

Ai doua variante :

1. Te imbeti destul de mult sa nu mai conteze unde si cum dormi. :unsure:

2. Sunt destul de multe frunze uscate incat sa-ti poti face un pat confortabil

 

P.S. Si cred ca o sa fii norocos in ambele variante pt ca n-o sa plouaaaaaaa. :angry:

Editat de old_scorpion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai gata cu vorba.........motoarele sunt pregatite?Le-ati alimentat sa nu mai pierdeti timpul?Ca va asteptam pe toti ici la Ploiesti in numar mare.

Daca aveti motoarele pregatite,alimentate si veniti la noi la Ploiesti........de la Zaraza numai,RESPECT :unsure: :angry: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai ce-am dat o tura in jurul locatiei, arata super, va spun ca o sa va placa la nebunie...

 

baietii erau in toiul muncii [ discutie pe care-am interceptat-o : "Ciocan. Dragosh, da-mi si mie un ciocan. Ciocanelu ala mic" ], asa ca nu mi-am permis sa-i deranjez si doar am admirat :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai ce-am dat o tura in jurul locatiei, arata super, va spun ca o sa va placa la nebunie...

 

baietii erau in toiul muncii [ discutie pe care-am interceptat-o : "Ciocan. Dragosh, da-mi si mie un ciocan. Ciocanelu ala mic" ], asa ca nu mi-am permis sa-i deranjez si doar am admirat :lol:

Maiiiiiiiiiiiiiii,de ce "dai din casa"????? :lol: ...suntem aproape gata cu pregatirile...Voi?...sunteti gata de :bounce: si de :D :rock: :( :P

Editat de old_scorpion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 30 august 2008, CHOPPER ACADEMY o sa fie prezenta la Fest-ul organizat de Heavy Riders, din padurea Paulesti !

Suntem cu spirit de chopperisti linistiti,

si este o onoare pentru noi daca ne primiti.

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti participantii la festival isi pot spala gratuit motocicletele la "Spalatoria fara smirghel" (Valentino), aflata pe strada starndului numarul 3(cum se iese din ploiesti spre Buzau) in cartierul bereasca, .

 

Intre timp la locatia festivalului au rasarit o multime de corturi si de motociclete.

 

Heavy Riders Bike Fest , va asteapta deja cu portile deschise.

post-34466-1219945282_thumb.jpg

post-34466-1219945392_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 30 august 2008, CHOPPER ACADEMY o sa fie prezenta la Fest-ul organizat de Heavy Riders, din padurea Paulesti !

Suntem cu spirit de chopperisti linistiti,

si este o onoare pentru noi daca ne primiti.

:bounce:

 

va asteptam cu bratele deschise

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai ce-am dat o tura in jurul locatiei, arata super, va spun ca o sa va placa la nebunie...

 

baietii erau in toiul muncii [ discutie pe care-am interceptat-o : "Ciocan. Dragosh, da-mi si mie un ciocan. Ciocanelu ala mic" ], asa ca nu mi-am permis sa-i deranjez si doar am admirat :(

Si eu am trecut ieri pe-acolo. Tot ce pot spune e ca baietii depun eforturi supraomenesti pentru a fi totul in perfecta stare. Eu sper ca vor fi rasplatiti pe masura pentru ceea ce fac. Bafta baieti si de astazi sa curga berea-n valuri! :rock: :bounce: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp la locatia festivalului au rasarit o multime de corturi si de motociclete.

 

bai, astia vor sa prinda locuri in fata!!! :bounce:

..."cred ca astia nu are servici!!!"....

sa imi opriti si mie o bere NA! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CINE NU VINE MASA-I ......................... :bounce: !

 

ASA K HAI ADUNAREA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nu cred ca cei de la Heavy Riders ar accepta un astfel de vocabular.

Poate sunt persoane care chiar nu pot veni din motive independente de ei, nu se impune participarea, asa ca vorba aia: "ai scris ca sa mai aduni si tu un post".

Si mai e o vorba: "daca taceai, filosof ramaneai"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am tot agitat sa adun baietii sa venim.Se cotesc care mai de care sub diverse pretexte.Singur aproape ca nu imi vine sa ma prezint.As veni cu compania,dar nu o urc pe moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singur nu vei fi. E imposibil. La cate persoane vor fi... Si tare mi-e ca iar se lasa cu distractie si amnezii temporare... Hai la Ploiesti, sa stergi un pic gustul amar de la Brasov, cand a avut si prietenul tau accident (cum se mai simte? Eu eram in grupul ala mare care s-a oprit pe inserat, cand asteptai sa vina duba sa ia motorul, cu Wizzie in frunte...) si apoi cu "superba" locatie de acolo. Apropo: La Multi Ani!

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am tot agitat sa adun baietii sa venim.Se cotesc care mai de care sub diverse pretexte.Singur aproape ca nu imi vine sa ma prezint.As veni cu compania,dar nu o urc pe moto

 

Daca vrei vino cu noi , plecam de la Academia Romana la ora 10 dimineata......sambata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...