Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest


Postări Recomandate

Eu am probl cu lantul la moto. Cand ne vedem, ca lumea e mica, o sa-ti indes degetul ala in propria poponeata. sanatate si numai bine :bounce:

 

CINE NU VINE MASA-I ......................... :rock: !

 

ASA K HAI ADUNAREA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 240
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sunt suparat.....

la ce a-ti pus un program daca nu il respectati, si aici ma refer la paradacare trebuia sa plece la ora 12:00. am ajuns la paulesti la 11:30 si toata lumea plecase de mult catre Ploiesti.la ora 12 deja toata lumea era inapoi la intrunire

Si nu am fost singurul, au fost multi care au venit, si au ratat parada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt suparat.....

la ce a-ti pus un program daca nu il respectati, si aici ma refer la paradacare trebuia sa plece la ora 12:00. am ajuns la paulesti la 11:30 si toata lumea plecase de mult catre Ploiesti.la ora 12 deja toata lumea era inapoi la intrunire

Si nu am fost singurul, au fost multi care au venit, si au ratat parada.

 

cei care au fost mai conectati la eveniment stiu ca parada a fost aprobata de abia joi seara pentru Ploiesti si abia vineri dupa amiaza pentru Paulesti si atunci s-a stabilit impreuna cu Politia si primaria si ora paradei)... Programul afisat de noi a fost un draft, deci a fost orientativ. Pe site-ul nostru sunt numere de telefon de la mai toti baietii din club. Se putea confirma vineri seara sau sambata dimineata ora paradei cu unul dintre noi.... dar, nu-i asa, e mai simplu sa te superi, si sa vezi parte asta mai goala a paharului. Noi suntem fericiti ca am reusit sa avem parada fiindca am fost pe muchie pana in ultimul moment si eram gata sa renuntam. Intarziau aprobarile si primemam semiamenintari ca nu cumva sa avem vreo parada ilegala , fie ea si una ad-hoc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai buna organizare de la intrunirile moto la care am fost. Felicitari domnilor organizatori! :bounce: De apreciat ca pazeati zona de campare zi si noapte, ca trebuia sa arat bratara si la 4-5 dimineata! O singura rugaminte: mai multe bude.... De modul cum aratau nu sunt organizatorii responsabili ci aia care nu sunt in stare sa nimereasca dupa N beri, dar de numarul lor ar fi bine sa se tina cont. Am ajuns vineri la 19.30 si aratau ca dupa o saptamana..... In rest nicio "reclamatie", ne-am simtit foarte bine, asteptam urmatoareleintruniri! :D :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......n-am cuvinte...de cum am ajuns vineri seara..si am vazut care e atmosfera..am zis...o sa fie BETON..in primul rand am ramas placut surprinsa ca la intrare ne-au dat o placuta din lemn sa sprijinim cricul de la motor pe ea + un sac pt gunoi..F TARE...apoi locul de campare..in inima padurii...fooaarte mijto...si ca sa nu mai spun ca s-a putut dormi frate..dupa 2 noaptea..liniste si pace :lol: apoi sambata concursurile....la care ne-am distrat de minune pe seama altora :( iar mai pe inserat, cand s-au prezentat membrii clubului..a fost foarte emotionant si bombele serii: CEREREA IN CASATORIE, PE SCENA SI MIREASA FURATA SI ADUSA ACOLO DE NIMENI ALTUL......CERNOBAL :D :P pt prima editie..a fost mai mult decat mijto...bafta baietii..sa ne vedem si la anul cu un chef de distractie dublu :bounce: :rock:

post-36195-1220195272_thumb.jpg

post-36195-1220195292_thumb.jpg

post-36195-1220195306_thumb.jpg

post-36195-1220195322_thumb.jpg

post-36195-1220195354_thumb.jpg

post-36195-1220195385_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CINE NU VINE MASA-I ......................... :bounce: !

 

ASA K HAI ADUNAREA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baiatu`,vad ca ai fost parasutat prost...daca as fi vazut inainte de intrunire afirmatia ta,ti-s fi promis ca nu ai fi intrat in camping nici macar un pas...dar din pacate,ca gazda,a fost nevoie de prezenta noastra permanenta in tabara...se pare ca ai vrut sa faci o gluma,dar nu ai facut decat sa jignesti oameni fara nicio vina,oameni care,poate si-ar fi dorit sa vina la intrunire dar din motive independente de ei,nu au putut...astept zilele astea 2 lucruri:

1.sa-ti cer scuze intregii comunitati moto pt vorbele tale...si daca nu se intampla asta,astept..

2.ca moderatorii sa-ti dea un timp cat mai lung de gandire,pana iti vine mintea la cap si inveti sa vb si mai ales sa respecti pe cei din jurul tau...

Pana atunci insa,imi cer eu scuze tuturor pt imbecilitatea unora...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu .

A fost fain ... Ploiestiul e cel mai tare, ca in fiecare an ...

Nu ma intereseaza ce club organizeaza :rock: trebuie sa aiba grija si sa se dedice vizitatorilor.

Cei de la Heavy Riders au demonstrat ca se poate !

 

Sariti cu poze !

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuse, fuse si se duse. Ce-i frumos in viata tine si putin. Importanta e calitatea, iar asta a fost pe deplin. Bravo baieti.

La mai mare la anu'! :cheers: Poze avem...din pacate prea mari ptr a fi postate. Maine comprimam si revenim cu atasarea lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumim si ne bucuram ca v-ati simtit bine! :cheers: pt ce nu vi s-a parut in regula ne cerem scuze! am incercat sa fie cat mai bine pentru toata lumea.Inca o data multumiri pt participare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumim si ne bucuram ca v-ati simtit bine! :cheers: pt ce nu vi s-a parut in regula ne cerem scuze! am incercat sa fie cat mai bine pentru toata lumea.Inca o data multumiri pt participare!

 

n-aveti pentru ce sa va cereti scuze, totul a fost ok :blbl: noi va multumim ca ati muncit din greu pentru ca noi sa ne putem distra la greu :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo domnilor ,jos palaria ,a fost altceva asa cum ar trebui sa fie peste tot , sunt sigur ca or sa se gaseasca destui comentatori frustrati ca nu au putut sa-si manifeste veleitatile in a forja motoarele pe acolo dar ar fi bine sa le treaca . Inca o data felicitari si cateva poze de la mine plus un filmulet.

 

nu stiu frate cum sa bag filmuletul aici ,poate ma sfatuieste cineva va rog.

post-14485-1220206059_thumb.jpg

post-14485-1220206122_thumb.jpg

post-14485-1220206374_thumb.jpg

post-14485-1220206437_thumb.jpg

post-14485-1220206516_thumb.jpg

post-14485-1220206576_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo baietii.foarte tare.daca mai faceti noi mai venim.super locatie, super organizare, oamenii mai civilitati ( cu putin ajutor din partea organizatorilor) , in mare aveti un mare plus.numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.filebox.ro/video/play_video.php...9a802d510f8d8d3

 

Multumiri Dac Motors, Heavy Riders, Seawolves si prietenilor ptr complicitate!

 

Sa fie intr-un ceas bun! Felicitari :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...