Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 240
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va multumim tuturor pentru ca ati participat, si va multumim si pentru aprecierea efortului nostru! Am invatat foarte multe lucruri la aceasta prima editie si suntem siguri ca la urmatoarele vom reusi mult mai multe. Avem placerea sa le multumim inca o data fratilor de la Seawolves pentru ajutorul uman dar si logistic dar si pentru gulas-uri, lui Doru, Lui Dori, Razvan si gasca de la Magurele, vrem sa le multumim si celor de la “Parcul de Distractii” in frunte cu domnul Cristian, care ne-au pus la dispozitie locatia, lui Alex Ticaloiu si fetelor de la Rebel, care ne-au ajutat cu promovarea evenimentului, partenerilor media, comerciantilor de moto si accesorii care ne-au ajutat sa putem oferi premii la cele cateva concursuri pe care am avut timp sa le facem (mentionez aici: Motor Team Celani, Moto Fly, Inter Motorcycle, One Motors), plus D-sign, Fashion Art si domnul Nicu din Timisoara, ii multumim si lui Costin de la “spalatoria fara smirghel -Valentino’s” care a sprijint evenimentul prin acordarea de spalare gratuita a motocicletei- celor care aveau bratara. Pentru un festival organizat fara sponsori sau parteneri , am fost si suntem foarte bucurosi de toate aceste colaborari care ne-au ajutat sa avem success cu aceasta prima editie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim tuturor pentru ca ati participat, si va multumim si pentru aprecierea efortului nostru! Am invatat foarte multe lucruri la aceasta prima editie si suntem siguri ca la urmatoarele vom reusi mult mai multe. Avem placerea sa le multumim inca o data fratilor de la Seawolves pentru ajutorul uman dar si logistic dar si pentru gulas-uri, lui Doru, Lui Dori, Razvan si gasca de la Magurele, vrem sa le multumim si celor de la “Parcul de Distractii” in frunte cu domnul Cristian, care ne-au pus la dispozitie locatia, lui Alex Ticaloiu si fetelor de la Rebel, care ne-au ajutat cu promovarea evenimentului, partenerilor media, comerciantilor de moto si accesorii care ne-au ajutat sa putem oferi premii la cele cateva concursuri pe care am avut timp sa le facem (mentionez aici: Motor Team Celani, Moto Fly, Inter Motorcycle, One Motors), plus D-sign, Fashion Art si domnul Nicu din Timisoara, ii multumim si lui Costin de la “spalatoria fara smirghel -Valentino’s” care a sprijint evenimentul prin acordarea de spalare gratuita a motocicletei- celor care aveau bratara. Pentru un festival organizat fara sponsori sau parteneri , am fost si suntem foarte bucurosi de toate aceste colaborari care ne-au ajutat sa avem success cu aceasta prima editie.

la mai multe...ca mai venim........si unde drak a fost gulas-ul ala ??????.....ca l-am ratat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mai multe...ca mai venim........si unde drak a fost gulas-ul ala ??????.....ca l-am ratat :banana:

 

Cred ca a fost doar pentru organizatori gulas, ca mirosea la un moment dat sambata, dupa concursuri, si am vazut si ceva strachini si borcane cu muraturi.... Dar nu cred de vanzare. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VREAU SA MULTUMESC TUTUROR MEMBRILOR SI PROSPECTILOR CLUBULUI PENTRU EFORTUL DEPUS CA ACEASTA INTRUNIRE SA IASA PERFECT.SUNT CEL MAI MANDRU PRESEDINTE DE CLUB.VA IUBESC ENORM.

RESPECT!!!

 

TIN SA MULTUMESC CLUBULUI SEAWOLVES CONSTANTA CARE NE-A AJUTAT MULT CU ORGANIZAREA SI LOGISTICA,FARA DE CARE NU REAUSEAM SA FACEM FATA.

RESPECT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUUUPEEER O FOST FESTIVALUL BAIETI ! :friends: :blbl: :banana:

GATA primul slide, astept poze si clipuri in continuare, ca prea a fost fain la HEAVY RIDERS. :cheers:

Pozele in slide, aici: http://chopperacademy.ro/vizionati.html ...al 3-lea player.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am venit,am muncit,ne-am si distrat,apoi....ne-am luat ramas bun de la prieteni free rideri si cluburi (HEAVY RIDERS,DAC MOTORS,CHOPPER ACADEMY,KRONSTAD BIKERS,TRUST,ETC.ETC-sorry daca am omis vre-un club !). felicitari tuturor inca o data ! cam rare astfel de momente.....

 

 

p.s. strigatul de lupta al LUPILOR-DE-MARE MOTOCICLISTI...''ROOOOCK 'N' ROOOOOOOLLLLL!

post-27468-1220310345.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim tuturor care ne-au ajutat si au facut ca totul sa iasa extraordinar ,si multumim si participantilor pentru intelegerea de care au dat dovada si ne cerem scuze daca am avut si lacune in organizare o sa incercam sa ne revansam la urmatoarele editii.

 

Incaodata mii de multumiri tuturor!!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am trezit azi de dimineata cu o curiozitate...pana la urma cati oameni au venit ? stiu ca initial asteptarile erau undeva in jur de 1000, dar avand in vedere faptul ca nu mai era loc sa arunci un ac in campinguri, cred ca s-a sarit bine de cifra propusa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste 1500 dar sub 1600 de oameni daca ar fi sa ne luam dupa numarul bratarilor date la poarta..dar au mai fost si bratari inlocuite (fiindca s-au rupt) sau bratari date celor care ne-au ajutat cu generatorul etc, si carora nu am mai avut timp sa le dam ecusoane . si am mai fost noi si lupii de mare + fetele noastre ~50/60 persoane + comerciantii, invitatii, presa, artistii, si stafful acestora, jandarmii si politia cam inca 250 de persoane daca nu si mai multi...

Editat de Heavy Riders M.C.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste 1500 dar sub 1600 de oameni daca ar fi sa ne luam dupa numarul bratarilor date la poarta..dar au mai fost si bratari inlocuite (fiindca s-au rupt) sau bratari date celor care ne-au ajutat cu generatorul etc, si carora nu am mai avut timp sa le dam ecusoane . si am mai fost noi si lupii de mare + fetele noastre ~50/60 persoane + comerciantii, invitatii, presa, artistii, si stafful acestora, jandarmii si politia cam inca 250 de persoane daca nu si mai multi...

 

 

in concluzie, un succes, pentru ca in mod cert ati depasit cifra propusa :cheers: :banana: :blbl:

 

ps : am uitat de cei care au intrat prin gard :friends:) ; 3 infractori - prieteni de-ai mei - i-am interceptat si li s-au pus bratari pana la urma

Editat de want3D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun si eu o poza din padure de la Paulesti. Era ora 12 noaptea, luna plina si cineva m-a fotografiat in timp ce o dadeam afara pe Scufita rosie pentru ca nu avea bratara galbena. A incercat sa ma mituiasca cu sticla de bautura din cosulet, insa nu am cedat ispitei ( de fapt eram in drum spre sectorul de Burn Out Pit) wink.gif

post-12286-1220383183_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

speram ca la anul sa iasa mult mai bine.

inca odata multumiri celor care ne-au ajutat si mai ales felicitari celui mai nou membru: BUIAKA

( si sa-mi dai si mie sa fac o tura cu "mobra" pe care vrei sa o iei :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
speram ca la anul sa iasa mult mai bine.

inca odata multumiri celor care ne-au ajutat si mai ales felicitari celui mai nou membru: BUIAKA

( si sa-mi dai si mie sa fac o tura cu "mobra" pe care vrei sa o iei :) )

lasa ca m-am dat eu cu motoreta lu buaka :grinbandit: aveam senzatia ca strica asfaltul in urma ei :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...