Sari la conținut

am avut un super noroc


bavareze
 Share

Postări Recomandate

Si nu-i asa ca ai vrut sa ne arati din nou ce shmecher esti si ce laude astepti ?  :crack:  :crack:

212219[/snapback]

:crack:

 

Cam asa se face de apoi povestesc altii de belele voastre ..... :crack:

 

 

 

 

Viteza si inconstienta ucid!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vezi la profil  :crack:  auzisem eu ca a trecut ama la motor  :crack:  se pare ca BMW-ul nu i-a fost de ajuns :crack: sa nu  uit omu cred ca a facut ce a povestit cel putin cei care l-au cunoscut au zis ca e dus :crack:

212634[/snapback]

 

@alex230ro, sa fim seriosi. I-am demontat povestea pas cu pas, inca de acum 2 pagini. Prosteala pe fatza.

 

 

Cat despre www.b66ama.com...

Domain Name: B66AMA.COM

Created on: 21-Jan-05

Expires on: 21-Jan-06

Last Updated on: 23-Jan-05

 

Administrative Contact:

georgescu, radu skoola@go.ro

220 magnolia rd

ramsey, New Jersey 07446

United States

(201) 818-4534

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu sit-ul asta se numeste motociclism.ro nu pescaru.ro; tu crezi ca esti singurul care atinge viteze de astea? Cui incerci tu sa-i vinzi povesti ca mergi cu 250km/h fara casca? Nici cu ochelari nu poti tine ochii deschisi la viteza asta.

 

In fine, bine ca ai scapat. Asa, ca fapt divers, daca fratemiu nu avea costum la ora actuala era mort asa ca ai grija cum mergi pe motoreta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

Din cate stiu sit-ul asta se numeste motociclism.ro nu pescaru.ro; tu crezi ca esti singurul care atinge viteze de astea? Cui incerci tu sa-i vinzi povesti ca mergi cu 250km/h fara casca? Nici cu ochelari nu poti tine ochii deschisi la viteza asta.

212891[/snapback]

eu cu scuterul la 70 cand nu am viziera pusa imi lacrimeaza ochiul,dar la 250 km/h? :crack: :crack:

povesti de adormit copii...

 

p.s.bavareze ai murit ? nu mai dai nici un semn? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat o musca mare in ochi la 80km/h si :crack: sm vazut stele verzi. Bune ca un reflex de aparare m-a facut sa inchid pleoapa inaimte de impact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat o musca mare in ochi la 80km/h si  :crack:  sm vazut stele verzi. Bune ca un reflex de aparare m-a facut sa inchid pleoapa inaimte de impact.

212983[/snapback]

Ai avut noroc,si eu am lua una,era noapte si am merg cu viziera trasa ca e neagra si nu prea vad si eu am ichis pleoapa dar oricum m-a lovit tare,am oprit imediat pana mi-am revenit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti nu pot sa va spun decat ca povestea este cat se poate de reala cunoscandu-l pe autor personal, acuma ca avea sau nu avea 250 nu poate stii nimeni si nici macar el pt ca bordul la acel VTR se termina la 180 ca e model de japonia adica il termini lejer cu a treia, de acolo inainte D-zeu cu mila. Iar cat despre cei care dau cu chestii de genul :crack: , mai abtineti-va fratilor ca pt astfel de reply-uri exista www.budoar.ro nu site-ul asta. Forum-ul e ca sa povestesti intamplari care unora li se par interesante iar altora nu.NU pt ca sa va intreceti voi astia care mergeti numai ca la carte si nu incalcati niciodata legea in spurcaciuni. Unora a incalca legea si a merge un pic mai tare inseamna mersul cu 70-80-90 iar altora 200. Asta este de aia nu toti oamenii sunt la fel.

O saptamana cat mai placuta in continuare la toti!!!

Editat de mms
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mms, tu chiar nu stii ce scrii ? Ori esti acelasi cu bavarezee asta ori bagati impreuna SF-uri la greu sa va creasca cotele de audienta. Hai bah, lasati-o moarta-n porumb, ca sunteti penibili :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar cu ce te-am suparat frate cu faptul ca mi se par deplasate spurcaciunile alea idioate pe forum, sau cu faptul ca unora li se par viteze mari 70 si altora 200 pt ca nu toata lumea este sau gandeste la fel? Ce din ce am spus nu e adevarat? Sau unde gresesc? :crack:

Editat de mms
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar cu ce te-am suparat frate cu faptul ca mi se par deplasate spurcaciunile alea idioate pe forum, sau cu faptul ca unora li se par viteze mari 70 si altora 200 pt ca nu toata lumea este sau gandeste la fel? Ce din ce am spus nu e adevarat? Sau unde gresesc? :crack:

213387[/snapback]

 

 

E nu...că unii chiar sunt :crack: ...chiar nu înțelegi că nu este un forum de disperați, că este normal să se ia atitudine împotriva unui inconÂştient care declară cu mândrie oligofrenică că a "fript-o" cu 250 în oraÂş....Ce vină ar fi avut un oarecare altul care ar fi fost spulberat de aÂşa un handicapat mental, incapabil să proiecteze în viitor consecințele acțiunilor sale....poate reuÂşeÂşti să-ți convingi protejatu' că este cool Âşi de bon-ton trasul cu revolverul în timp ce numeri, uitându-te pe țeavă, rotațiile imprimate de ghinturi... :crack: ..da' cu ochelari de cocalar, să nu-i intre praf în ochi.. :crack:

Editat de nflt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar cu ce te-am suparat frate cu faptul ca mi se par deplasate spurcaciunile alea idioate pe forum, sau cu faptul ca unora li se par viteze mari 70 si altora 200 pt ca nu toata lumea este sau gandeste la fel? Ce din ce am spus nu e adevarat? Sau unde gresesc? :crack:

213387[/snapback]

 

Hai sa-ti explic eu unde gresesti! Indiferent din ce unghi privesti situatia, indiferent care viteza ti se pare tie mare, cand pilotezi cu 250 km/h prin oras NU AI CUM SA ZICI CA-I PROBLEMA TA, PT CA NU E! Ca vrei tu sa te simti bine si doar 250 la h te face sa te simti cel mai tare e un lucru. DAR CAND PUI IN PERICOL INTEGRITATEA FIZICA A CELORLALTI PARTICIPANTI LA TRAFIC, DEJA NU MAI ESTE ACELASI LUCRU. NU E STRADA TA, FACUTA CADOU DE TATA: ''IA-O SI DA-TE PE EA, CA A TA SI NUMAI A TA E!'' NU POTI SA TE COMPORTI CA SI CUM ESTI SINGUR IN TRAFIC SI ACTIUNILE TALE NU POT DAUNA CELORLALTI.

Atata timp cat neprevazutul exista, mai ales la o viteza la care nici nu mai vezi pe ce banda te afli, atata timp cat rulezi cu viteza asta in oras, atata timp nu poti invia eventualii morti si atata timp cat nu poti da timpul inapoi, o astfel de viteza nu poate fi catalogata de nici un om intreg la cap, in deplinatatea facultatilor mintale, ca fiind o viteza ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea.Vad ca lumea are alergie cand aud de viteza de 250km/h, am patit si eu la un topic inutil.Dar in oras aveti dreptate omul e super inconstient si ca el sunt multi alti dar lasati fratilor jignirile si nui mai doriti sa-l vedeti mort ca doar stiti vorba aia cu cine sapa groapa altuia..... si doar stiti ca se moare si la 40 la ora nu mai jigniti lumea, poate omul se grabeste sa ajunga departe la capatul tunelului dar asta nu inseamna ca e smecher!!!!

 

 

 

P.S. La 250km/h pe ora ti se lipeste casca pe fata iar fara casca sigur nu putea sa mearga, am probat cu geamaul deschis la viteza de 160km/h si nu poti tine ochii deschisi asa ca sunt doar povesti de adormit copii!!!!

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu exact ce viteza aveam, cert e ca motocicleta prinde 160 cu a 2a iar eu eram deja intr-a cincea aproape de limitare. probabil 240-250 la ora. neavand casca, aveam numai lacrimi in ochi si ochelarii lipiti de gene. ma rog, fiind amurg, parca mai zaream un pic strada. tineam pe banda din stanga unde mi se paruse ca era mai liber. de fapt, ma bazam pe acest lucru!

212207[/snapback]

te-am trecut pe lista mea personala de cretini, fiule. acum astept warningul de la moderatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca pe semnul ala ramanea imprimata fata ta?

asa, ca sa stie si altii cine e ala mare si tare care se da cu 240-250 intr-a cincea aproape de limitare prin oras

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma da ce repede saritzi la jugulara la saracu copil(unii)!

Ca baga din top, aia se vede din avion...da chiar sa ii uratzi sa moara?!

Facetzi umpicutz de bashcalie, radetzi, spunetzi de tranvaie care baga 160 shi intorc neregulamentar pe linie continua dar nu trecetzi la chestii urate!

Hai noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AMA iar aud de tine...pt cine nu stie cu cine are de-a face sa mai citeasca si alte topicuri puse de el... :crack:

 

Eu tin sa te felicit pentru curajul de care dai dovada intre noi forumistii care dau doar din gura si nu si din gaz, din punctul meu de vedere ai doaua variante:

 

 

1 Iesi din Bucuresti si aici iti recomand: Cheia, Brasov sau Sibiu, trasee foarte frumoase unde dupa ce ai luat cateva curbe cu bine la viteza mare o sa te consideri un zeu.... si te astept cu povestiri la intoarcere - daca te intorci :crack:

 

2 Intoarce-te la 4 roti

 

Te-am pupat sanatate si multa minte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma da ce repede saritzi la jugulara la saracu copil(unii)!

Ca baga din top, aia se vede din avion...da chiar sa ii uratzi sa moara?!

Facetzi umpicutz de bashcalie, radetzi, spunetzi de tranvaie care baga 160 shi intorc neregulamentar pe linie continua dar nu trecetzi la chestii urate!

Hai noroc!

213534[/snapback]

 

 

da, de acord... fiecare vatman care merge cu 160 si intoarce pe linia continua o face pe pielea lui, dar ce te faci cand da peste tine? de asta sarim la jugulara, ca mai bine curge sange virtual din orgoliu decat sange adevarat din artere. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mms si bavarezee (care vad ca tace ca muta-n porumb de cand a vazut ca nu ii inghite lumea tampeniile)

 

Daca unul din voi (sau amandoi) imi explica ce e gresit in rationamentul de mai jos (postat anterior) si dovedeste contrariul, va jur ca imi mananc casca pe paine.

 

"Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul" - asta e cu dedicatie pt voi 2 :crack:

 

" Ia-ia-ia....

 

Se dau datele problemei:

de la mihai bravu am plecat spre timpuri noi in tromba...tineam pe banda din stanga unde mi se paruse ca era mai liber

Deci tu mergeai pe mijlocul drumului, mai pe romaneste. Atunci cum pana mea se face ca semnul din poza ta, care

era pur si simplu AMBUTISAT dupa forma manerului dar nu se daramase.
este in poza ta pe partea stanga a carosabilului, LIPIT DE TROTUAR ? Asta e o poza cu expunere mai mare de lumina, post-2950-1122882384_thumb.jpg sa se vada trotuarul de vis-a-vis de sensul tau de mers :crack: . Mai mult, daca tu ai fi lovit la viteza aia acel semn care a ramas pe loc, deci exact in acel unghi, ai fi lovit masinile parcate dupa intersectia cu magazinul pe colt. (se vad parcate si in poza) Ba mai mult, semnul nu este fixat cu nimic de pamant, are doar 3 picioare chioare de sustinere.

 

La pariu ca daca o iau pe Mihai Bravu, seara, nu gasesc reclama acelui magazin din fundal pe-acolo ? Pentru ca tu de fapt nu ai fost pe Mihai Bravu in vecii tai ?

 

Asa ca, mincinosule, mai taci in pielea mea iar daca vrei sa minti, mai invata.

:crack: "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Extract din Guestbook-ul de pe www.b66ama.com (pagina web a lui cacareze):

 

"Bolo (bolosolo5@yahoo.com) - Mai ti minte ma cand ne-a scos politia cu pistolu' din masina , ce tare .... din pacate s-a terminat doar cu 2 sau 3 beri pentru gabori ! as fi vrut sa mai continue si pe la sectie :crack:"

 

Sunteti patetici :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas, cred ca te agiti degeaba. Pun pariu ca in acest moment micutzul bavareze jubileaza de bucurie ca a reusit sa starneasca un mic scandal pe forum. E din nou in centrul atentiei. Doar atat isi doreste omul. Nu conteaza ca isi ia injuraturi si mustrari. El e miezul.

 

Din acest moment promit sa nu mai raspund nici unui mesaj postat de acest individ. Care oricum n-are nici o sansa sa se schimbe. In schimb voi urmari cu atentie rubrica accidente. Pentru ca pana la urma tot i se va infunda.

212270[/snapback]

 

 

Meyyyy, da' chiar asa ... ce-i dati atat atentie!??

I s-a zis ce trebuia, sper ca a bagat la cap, iar data viitoare ma rog lu'D-zeu sa-l prinda Politia-rumena si sa-i ia si ventilele si carnetu' ...for-ever!! In rest e chiar problema lui ca indoie si dezdoaie ..(--ie)..cele doua. Oricum este un MARE INCONSTIENT CARE PUNE SI VIATA ALTORA IN PERICOL!! :crack:

Editat de DDU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... 2 Intoarce-te la 4 roti....

213547[/snapback]

 

Doamne fereste! Ramai ma la bicicleta... asta merge pe motor cu 250 si e mare pericol... da' apoi in masina...

Doamneeee mare e gradina ta...

(poarta laaarg deschisa si prostii sar gardu')

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ ninja_skija: "Intoarce-te la 4 roti"

 

WAHAAAT???????

Mai bine NUUUUUUUUU!!!!!!!!......... Vrei sa ne omoare pe toti???????

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...