Sari la conținut

am avut un super noroc


bavareze
 Share

Postări Recomandate

draga lory rs, eu nu concurez la postat msj....si daca spun acelasi lucru, ma scuzi ma enerveaza prostia. si se tot repeta. si prefer sa ma plimb decat sa scriu pe site. am gasca de plimbari si nu trebuie sa ma produc pe site ca sa concurez cu un user nou. ma da mai aveti multe talente din astea? s-a varsat conducta cu voi ma si ne-ati inundat. eu zic sa ai grija cum vorbesti. cei care ma cunosc stiu destule despre mine si nu trebuie sa iti demonstrez tie ceva. nu te-am jignit asa ca mai bine taci din gura si ai grjia ce vorbesti. tu de respect ai auzit? se castiga. si ar trebui sa respecti inainte sa ceri sa fii respectat. asa se face cand vii intr-o comunitate. incerci sa te integrezi nu sa dai cu batul. si apropos de vtr sa stii ca am incercat si eu senzatii de vtr gratie unuia din membrii de pe site, prietenul meu a avut si el moto de viteza, dar ptr oras si ptr siguranta noastra preferam enduro. in opt ani de can are el carnet stie mai multe decat tine nenea care abia ti-ai luat scuter. no ofence dar ai tupeu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai gresit spunand

maimutzico daca mi-am facut user abia acum cand mi-am cumparat si io scuter tre sa te iei de mine???? intzeleg k esti de 2 ani pe forum dar in acesti 2 ani ai trimis doar 146 de mesaje si in toate spui acelasi lucru....io in 3 zile am trimis 1/4 din cat ai trimis tu in ultimii doi ani....numai bine si asfalt uscat!

 

Nici nu ai inteles ce vrea sa spuna, maimutzica! Crezi ca motor/scuter ai e problema?! Asta impune respectul p-aci?! Ei as!

Ai mai gresit cu: "spui acelasi lucru". Ai stat tu sa cauti tot ce a zis?!

Si de fapt, ce-are asta cu apa din beci?! Ce are 1 cu ailalta?! Posturi, ce se zice prin ele...? :D despre ce era vorba aici?!

 

Aaa. despre: Daca tii mortis sa forjezi motorul, du-te pa autostrada, si n-ai decat sa mergi cum te taie bila. In orash, mergi frumos. Daca esti fara casca, mergi si mai incet. De ti-o intra o musca in ochi dai dreq peste niste pietoni, care trec "ca au prioritate ca trec pe la trecere", sau cine stie ce se mai intampla cu tine si motorul tau, cat tu mori de durere!

+

PS: Propun ca acest topic sa fie inchis! Nu s-a ajuns la vreo concluzie clara, dar nici nu vad ca s-ar ajunge. Poate unii au invatat ceva... daca n-au invatat nimic din toata povestea asta (cei care au citit), nici mai incolo n-or sa invete!

Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa cunosti oamenii de pe site, personal, invata sa ceri ajutor frumos, sa capeti experienta, sa ajuti atunci cand sunt diverse actiuni si dupa aia sa iti permiti sa arunci cu vorbe. sunt oameni super printre ei si nu merita bascalia de doi bani a lui bavareze sau a ta. pe prietenul meu il stie o gramada de lume, e motociclist vechi, si totusi nu scrie pe site. mai intra cand are nevoie de cate ceva si intra pe nick-ul meu. de ce? tocmai din cauza unora ca tine si pentru ca nu are nevoie de afirmare. e deja mare mah. e pacat pentru ca te-ai distra mai bine cu cei de aici la o bere in etrusco decat debitand diverse si enervand lumea. sincer. incearca sa ii cunosti. eu am avut surprize placute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate! :D .... nu am tupeu...dar in rest ai dreptate.....daca sunt nou pe site nu inseamna k sunt interesat sa va mint cu ceva sau sa ii iau apararea lui bavareze sau sa il incurajez...am spus doar ca il cunosc foarte bine...si in 8 ani cat ai spus tu k ai condus banuiesc ca esti profesionista si ar trebui sa sti ca exista si motociclisti care ruleaza cu peste 200 in oras....asfalt uscat...si nu interpreta gresit ce am spus :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-as intalni cu ei...dar din pacate inca sunt ocupat cu scoala.....avand in vedere k sunt intr-un liceu cu nivel inalt de invatatura nu prea am timp de plimbareala prin baruri...desi mi-ar placea sa fac asta...poate dupa ce o sa termin liceul o sa am timp sa va cunosc mai bine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tata deschide ochii si citeste atent, vorbeam de prietenul meu nu de mine. eu doar sper sa ajung la un moment dat sa stiu macar pe jumate din cat stie el. e o lume frumoasa. sunt multi inconstienti, dar daca tot incercam sa ne facem auziti si sa mergem mai in siguranta pe sosele ar trebui sa constientizeze si bavareze ca bravade de genul asta nu isi au locul in oras. si vtr de care vorbeam eu a prins viteza dar pe autostrada nu in oras. daca citesti ce am postat eu ai sa vezi ca pe langa faptul ca ma repet am avut si o patanie cu un sofer imbecil. una din multele pe care nu m-am apucat sa le postez repede ca sa adun posturi. ca nu am timp. dar ideea e ca imaginea e destul de proasta si crosetatul printre masini si viteza excesiva prin oras nu ne va face mai simpatici. crezi ca e placut sa te priveasca lumea ca pe un pericol public si sa ii doara undeva pe toti daca dau peste tine doar pentru ca ei stiu ca oricum noi suntem o adunatura de inconstienti si sinucigasi? mie nu imi convine si da imi permit sa condamn. si de laudat imi laudam prietenul nu pe mine. el merita eu sunt invatacel. eu zic sa ne vii la o bere in etrsuco. ai mai multe de invatat si garantat te simti mai bine decat la tastatura. pe noi ne gasesti dupa moto. toate bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei lasa ca vineri seara poti sa iti rupi o ora ca si capul ala trebuie aerisit. strumfule lasa-l ma ca e mic.

p.s. off topic - strumfule ghiic ce - ieri am fost la avioane....am prins klm, lufthansa si 3 taroame la aterizare. m-am gandit sa sun dar era deja 11 noaptea cand am iesit din casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic: am si io o intrebare daca ar fi sa imi iau ceva de 125cmc ce ar fi mai recomandat...enduro,supermoto,viteza,"choperas"???? ms pt sfat maimutzica si tie toate bune....as veni in etrusco dar nu cred ca e locul meu acolo... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sfarsit epopee.

 

Pentru limbajul folosit, citez: "stai mai handicapatilor", bavareze are contul suspendat pentru o saptamana.

 

@lory_rs: pentru intrebarile tale exista topicuri dedicate, nu mai posta mesaje offtopic.

 

Din moment ce acest topic a fost evident epuizat, se inchide.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...