Sari la conținut

3 Zile Fara Rip Pe Forum


mihaiborodi
 Share

Postări Recomandate

Or fi citit toti sectiunea de accidente si si-au luat echipament :kiss:

si-au pierdut cheile de contact de la mobre...

 

asta nu o sa fie niciodata, bine ar fi sa nu mai vedem pe aici R.I.P. uri dar vor fi tot mai multe crescand proportional cu numarul

de autovehicule in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Or fi citit toti sectiunea de accidente si si-au luat echipament :kiss:

 

 

 

au citit pe dracu. l-am vazut ieri dimineata pe un kamikaze pe un fireblade chiar si fara casca la 6 dimineata pe grivita si ma intrebam daca mai are mult pana la cimitir ..........

 

 

eu cred ca unii sunt chiar idioti si o cauta, iar daca o cauta atent si cu mult interes chiar o gasesc

Editat de BigNC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baieti nu cobiti :kiss: ... dea Domnu' cat mai multe ... dea Domnu' sa scoata adminii sectiunea Accidente de pe forum pentru nefolosinta !!! Doamne Ajuta !!! Aveti grija de voi ca nu are nimeni pentru voi... Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multe accidente care nu apar aici....sa fim seriosi...si sigur sunt cativa care se zbat intre viata si moarte acum in spitale ( motociclisti fiind )...forumul nu este ziar sau televiziune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca cioclii si bocitorile se cam plictisesc si daca nu-i "marfa" pe sectiune incep sa bage topicuri. Ce de rahat sinteti.

ba ce om... ne strici noua celebrarea... "marfa " este... doar ca ce nu stim nu ne doare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce om... ne strici noua celebrarea... "marfa " este... doar ca ce nu stim nu ne doare..

ar trebui oprita circulatia conservelor.....ar fi sanse mai multe

ce fain ar fii.....numai motociclisti........raiul nostru

cred ca neam ciocnii noi intre noi....de dobitoci ce suntem :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altu care are 2 clase ca trenul .... :kiss:

 

 

Inteligentilor! Cultilor. Cultivatilor!

O dati aiurea de gard. Ideea era ca cineva se lamenta ca n-a mai vazut sange pe forum de multicel si a inceput sa se minuneze de mama focului. Cand se va intampla probabil ca va face alt topic de genul "Fuck, s-a rupt vraja si s-a terminat gazu'".

Folositi fiecare sectiune in scopul destinat. Minunati-va ca n-a mai murit nimeni pe la Diverse sau adminii sa bage sectiunea ABERATII unde sa bagati posturi pana va iese fum din degete.

Hai ca-mi pierd aiurea timpul cu voi. Ramaneti in lumea voastra. Stati mai bine in casa, nu iesiti pe strada sa nu dati ocazia sa se creeze topicul cel nou. Ciao!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi sunteti barbati sau muieri d-alea super-mega sensibiloase? Ca va smiorcaiti si va vaicariti mai rau ca ele. Aveam si eu alta parere despre baieti. In general se aplica insa nu si pe forumul asta. Parca ati fi trecut toti aceeasi preselectie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citez:"Cealalta intrebare care-mi vine in minte are un raspuns mult mai greu de dat:putem face ceva concret sau suntem sortiti sa fim simpli contabili ai tragediilor rutiere?"
Un pact cu Diavolul!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@moroiu:

 

Apucatule,

 

Nu erau nici lamentari nici minunari ca nu s-a vazut sange..

 

..erau multumiri.

 

 

l.e. Mai mult, daca as putea sa dau party in fiecare zi in care n-a mai murit un cunoscut, as face-o.

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...