Sari la conținut

Pasionati de fotografie


urzica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Teaser la... ai facut poza prea aproape de plafonul masinii si de-aia ti-au iesit pozele jumate luminate. Ori folosesti capacelu ala alb pe care cred ca l-ai primit la blitz, ori te lasi mai jos, ori schimbi unghiu de bounce al blitz-ului, ori... gasesti o scuza pt care n-ai facut una din cele zise de mine :laugh: .

 

Sunt curios daca iar o sa te plangi de ceva :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Teaser la... ai facut poza prea aproape de plafonul masinii si de-aia ti-au iesit pozele jumate luminate. Ori folosesti capacelu ala alb pe care cred ca l-ai primit la blitz, ori te lasi mai jos, ori schimbi unghiu de bounce al blitz-ului, ori... gasesti o scuza pt care n-ai facut una din cele zise de mine :laugh: .

 

Sunt curios daca iar o sa te plangi de ceva :D

 

Teaser la Bentley Continental GT Coupe ( am uitat eu să menționez la al 2 lea set ) ....pozele aÂşa am vrut eu să iasă că maÂşina era puțin murdară în interior Âşi n-aveam chef să stau să o photoshopez maxim ...:D Nu mă plâng cu nimic , n-am de ce :laugh: am trecut de faza aia ..cui îi plac bine cui nu ata ete :laugh:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ MirceaB : Felicitari,prea tare poza,lumina,lacul,totul e perfect

 

Imi place si mie fotografia ca hobby,mai mult natura,iata si niste poze de prin Tara Hategului (facute cu tel ca nu am aparat) :

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Method: multumesc mult de aprecieri. a fost o chestie si de noroc, am fost la momentul potrivit la locul potrivit (am stat vreo ora sa astept momentu :laugh: ) insa cel mai greu mi-a fost sa conving ratele sa nu se mai plimbe pe lac.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Teaser la Bentley Continental GT Coupe ( am uitat eu să menționez la al 2 lea set ) ....pozele aÂşa am vrut eu să iasă că maÂşina era puțin murdară în interior Âşi n-aveam chef să stau să o photoshopez maxim ...:laugh: Nu mă plâng cu nimic , n-am de ce :laugh: am trecut de faza aia ..cui îi plac bine cui nu ata ete :laugh:))

sincer, pe mine ma dispera banda aia pe care ti-o tragi pe mijlocul pozelor. daca e pe post de reclama, pune-o in tr-un colt citet.

daca e pt copyright, mi se pare fix de rahat. sunt altii cu poze muuult mai misto, care au postat aici si nu s-au complicat.

mai stiu cativa care fac chestii din astea. daca tot va temeti sa nu va fie furate pozele, mai bine le tineti ascunse in seif, nu sa le publicati pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer, pe mine ma dispera banda aia pe care ti-o tragi pe mijlocul pozelor. daca e pe post de reclama, pune-o in tr-un colt citet.

daca e pt copyright, mi se pare fix de rahat. sunt altii cu poze muuult mai misto, care au postat aici si nu s-au complicat.

mai stiu cativa care fac chestii din astea. daca tot va temeti sa nu va fie furate pozele, mai bine le tineti ascunse in seif, nu sa le publicati pe net.

 

 

Asta e

Mesaj completat

dsc0357e.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. subexpusa - intr-adevar

2. evita copacii, dau reflexii nedorite peste tot. - incearca filtrul de polarizare

3.spor - mult in continuare.

 

:laugh:

 

corect.

desi, sincer cred ca in situatia respectiva, polarizarea nu te scotea.

eu pur si simplu fug de copaci ca de dreacu, cand vine vorba de masini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate baietii buni mi-au saltat permisul,lasandu-ma usor emotoinat intr-o situatie sumbra in special in privinta serviciului care si asa atarna in suvita lui base...cum asa din senin am aflat ca timpul trece defapt greu ,am sa incerc sa va plictisesc cu ceva poze pe care chiar va rog sa le comentati pt a-mi da seama ce ar trebui sa repar ...

post-8168-1300984422_thumb.jpg

post-8168-1300984434_thumb.jpg

post-8168-1300984453_thumb.jpg

post-8168-1300984468_thumb.jpg

post-8168-1300984506_thumb.jpg

post-8168-1300984526_thumb.jpg

post-8168-1300984557_thumb.jpg

post-8168-1300984573_thumb.jpg

post-8168-1300984605_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e

Mesaj completat

dsc0357e.jpg

 

 

am o intrebare "la" tine

 

asta e un forum de MOTOCICLETE

 

de ce nu vrei sa ne uimesti cu pozele tale cu MOTOCICLETE

 

cred ca r fi mai de impact niste poze dintr.un FOFOshuting cu MOTOCICLETE

 

pozele tale cu masini paraca sunt paginile de reclama cu DACIA din revistele moto

 

intelegi ideea? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-46539-1301235596_thumb.jpg

 

post-46539-1301235608_thumb.jpg

 

post-46539-1301235616_thumb.jpg

 

comentati :)

 

 

Parerea mea de incepator in ale fotografiei: In prima poza soarele o pozitionat prea central iar linea orizontului imparte poza exact in doua. Ceea ce nu-i prea ok dar vrei sa respecti "regulile" de incadrare intr-o poza. Pentru ultimele poze sa-si dea cu parerea cei mai experimentati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Pasionati de fotografie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...