Sari la conținut

Pasionati de fotografie


urzica
 Share

Postări Recomandate

Acuma ca ai zis de defect, am observat umbrela. :laugh:

 

Prin naturala desemnam atitudinea modelului si faptul ca scena pare desprinsa din realitate. E o diferenta mare cand subiectul se uita in obiectiv, stie ca e fotografiat si se comporta ca atare sau cand se comporta cat mai natural. In cazul acesta, atitudinea modelului da o nota de veridicitate clipei surprinse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Superbe pozele .Pentru un incepator care nu prea a invatat multe din arta fotografiei mi se par...superbe. :hug:

MDB nu este o incepatoare in fotografie , nu ai accesat blogul ei inca si nu i-ai vazut posturile pe nikonisti.ro unde lucrarile sale sunt foarte apreciate , eu trag cu ochiul in stanga si in dreapta pe forumuri ca poate mai bag ceva la cap despre fotografie, asa am dat peste operele MDB ....

 

imi cer scuze ca te-am dat de gol :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superbe pozele .Pentru un incepator care nu prea a invatat multe din arta fotografiei mi se par...superbe. :hug:

 

MDB nu este o incepatoare in fotografie , nu ai accesat blogul ei inca si nu i-ai vazut posturile pe nikonisti.ro unde lucrarile sale sunt foarte apreciate , eu trag cu ochiul in stanga si in dreapta pe forumuri ca poate mai bag ceva la cap despre fotografie, asa am dat peste operele MDB ....

 

imi cer scuze ca te-am dat de gol :)

 

Ce Âşobolani încuiați doamne , bă voi chiar nu aveți viață pe cuvântul meu . În acest topic sunt postate fotografii de la telefon mobil la aparat foto mai mult sau mai puțin performant . Eu bag aici pozele că sunt în temă cu forumul nu ca să mă laud eu cu ele , nu am zis niciodată că fac poze bune sau proaste eu doar am postat , dar ce să facă unii ca voi , deja întreceți femeiile , MAI RĂU CA NIÂŞTE ĂAĂE =)) ...vă invit să mai ieÂşiți Âşi voi din casă , la o shaorma în lipie de piele cu de toate ( fac cinste ) eventual dau Âşi autografu' meu dacă ne vedem că în general n-am timp :-s Apropo , apreciez mult Hitlerică că te uiți pe forumuri Âşi îmi vezi operele de artă ...să-mi laÂşi adresa să-ți vând câteva să ai pe ce să-ți freci " furtunu' din grădină " , poate aÂşa vei reuÂşi să dai Âşi tu drumu' la " apă " :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda..amandoi ati inteles gresit.M-am referit la mine ca sunt incepator,din punctul de vedere al unui incepator(eu) mi se par ..superbe.Imi pare rau daca am ofensat pe cineva.

 

Replica ta din pacate era putin cam ambigua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce Âşobolani încuiați doamne , bă voi chiar nu aveți viață pe cuvântul meu . În acest topic sunt postate fotografii de la telefon mobil la aparat foto mai mult sau mai puțin performant . Eu bag aici pozele că sunt în temă cu forumul nu ca să mă laud eu cu ele , nu am zis niciodată că fac poze bune sau proaste eu doar am postat , dar ce să facă unii ca voi , deja întreceți femeiile , MAI RĂU CA NIÂŞTE ĂAĂE =)) ...vă invit să mai ieÂşiți Âşi voi din casă , la o shaorma în lipie de piele cu de toate ( fac cinste ) eventual dau Âşi autografu' meu dacă ne vedem că în general n-am timp :-s Apropo , apreciez mult Hitlerică că te uiți pe forumuri Âşi îmi vezi operele de artă ...să-mi laÂşi adresa să-ți vând câteva să ai pe ce să-ți freci " furtunu' din grădină " , poate aÂşa vei reuÂşi să dai Âşi tu drumu' la " apă " :(

da interesant ce zici tu aici , remarc un mod ciudat de a primi un compliment ( era o parere sincera cea ce am scris anterior)!!

scuze pentru postul anterior daca te-a ofensat atat de mult incat sa scrii postul de mai sus , mult succes ....

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Schumy CJ

 

Hm... feedback-ul tau m-a facut sa-mi dau seama de o chestie. Pana acum lucram pe recuzita si atitudini cand pozam. Dar vad ca tu ai observat o "situatie". Pe viitor o sa adaug in lista si anumite situatii ca precis va ajuta la creativitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana trecuta:

 

5872333266_67ab4845c1_z.jpg

 

5872333444_953b2fc5ea_z.jpg

 

5871775235_4776fe4a9a_z.jpg

 

5871775369_94ea4b6b9e_z.jpg

 

Imagini din calatoria de saptamana aceasta.

 

Belis-Fantanele:

 

5871805907_b9e0534063_z.jpg

 

5872364050_fded8b05a3_b.jpg

 

Marisel:

 

5872364186_73ca45cab9_z.jpg

 

5871806477_8823f0ee04_z.jpg

 

5872364814_ceca1076ff_z.jpg

 

5872365120_f6b7031a37_z.jpg

 

5872365298_a55d086278_z.jpg

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DSC_5583.JPG

 

SL378678.JPG

 

SL378808.JPG

 

SL378832.JPG

 

DSC_6200.JPG

 

SL378931.JPG

 

DSC_6211.JPG

 

DSC_6214.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, are careva de vanzare un CF card de minim 8GB la o viteza cat de cat buna? minim 133X

Cumpar si UDMA daca pretul este bun. Eventual, sunt dispus si la schimburi. Am o gramada de acareturi foto pe acasa.

 

0766.569.300 Gabi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Pasionati de fotografie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...