Sari la conținut

Deluxe 125 (firstbike)


Many_TDi
 Share

Postări Recomandate

Esti sigur ca vrei First Bike ? Mai bine citeste intai parerile de pe forum (daca nu ai facut-o deja); eu personal nu am experienta cu FB, nici pretul nu il am la indemana acum.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

many tdi ..dak vrei scuter si nu vrei sa dai pe el mai mult de 60000000 nou...eu zic sa iti iei...

si eu am vrut sa imi iau acelasi model...dar aku cred k o sa fac un salt un piq mai mare.la o aprilia rs125...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie actele mi-au venit in 2 sapt!

dar sa te duci repede la fisc sa il declari ca iti da amenda !mie mi-a dat 500 si ceva de mii nu mai sunt sigur! te duci la o chestie dasta de facut acte...copii...si iti pregatesc aia dosarele....te trimite doar la rar si sa [platesti cateva taxe....eu l-am inmatriculat in 2 sapt (cu nr in mana)

oricum sunt multumit de el ,acum la inceput merge putin mai bine ca ala de 50 pe care l-am avut dar se aude super mistoo frate si nu i-am dat decat 5-6mii

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care l-am avut dar se aude super mistoo frate si nu i-am dat decat 5-6mii

 

 

Nici nu o sa sara de 6500. Are o reductie pe teava de esapament care nu-i permite sa evacueze gazele bine. Practic joaca rol de limitator.Eu am comandat o teava si o fac asa cum vreau eu. Va salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca nu sare de 6500 in mers dar pe loc l-am turat pana la 7000 si mai vroia dar nu i-am dat!!

vezi si tu peloc cat se duce acul!

asa ce viteza prinzi?nu ma intereseaza pa mine viteza dar asa ca chestie

 

sallve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10000? eu tre sa fac rodajul si nu i-am dat mult (o sing data pana la 7000) tu i-ai facut rodajul calumea?

sa-mi zici si mie ce ai facut la toba...

ziceai ca iti cumperi alta?sa fii atent sa fie compatibile sau nu stiu sigur dak conteaza....ai vazut ca mai intra o chestie in ea si scrie REEcat - nu stiou ce e

 

salut mc pt succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...