Sari la conținut

Accident Policlinca Titan


bogdancbr
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 228
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e motor cik..... si p mine m`a sunat mama sa`mi spuna..... am inteles d la ea k ar fi o moto neagra sau gri, da nu a reusit sa vada prea multe k era zona inconjurata si nebunie mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a sunat si pe mine tata acum si mi-a zis de accident...cica unu cu un chevrolet kalos nu a dat prioritate motoristului. si acum era smurdul acolo si se agitau. sper ca baiatul sa fie bine! insanatosire grabnica.

 

accidentul a avut loc fata in fata cu mega-image-ul de la titan daca stiti. fix peste drum in dreptul stradutei, nu`i stiu numele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: majoritatea accidentelor de pe forum vad ca sunt din Bucuresti, ce-i fratilor la voi, jungla??? ; mi-e si frica sa trec prin Buc.

 

 

 

da, ba poate chiar mai rau decat in jungla.... plus k aci sunt cele mai multe masini si cei mai nesimtiti shoferi......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate barbatul nu a mai reusit sa scape acum vin de la locul accidentului

Il chema Teo statea in zona acolo avea un cbr-600 cu nr de Germania mai exact :AA-G-49

Am facut si cateva poze le voi pune imediat :kiss:

Da,masina era un chevrolet kalos culoare alba la volan o femeie incepatoare din cate am inteles avea carnetul de 2 luni..nr de la masina : B-09-DRJ

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
:kiss: majoritatea accidentelor de pe forum vad ca sunt din Bucuresti, ce-i fratilor la voi, jungla??? ; mi-e si frica sa trec prin Buc.

 

Pai la 2 milioane de vite cat are Bupoponeataestiul si un tranzit destul de mare de alte porcine e normal sa se-ntample cate ceva prin zootehnia asta, unde mai pui ca majoritatea (nu toti) celor care au accidente deschid gazul cam mult. Zilnic evit cel putin un accident in Bucuresti.

Am facut un drum pana in delta, mai aveam 20 km pana la mare si n-am avut nici macar o situatie de accident in 700 de km din care doar 100 de autostrada.

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: majoritatea accidentelor de pe forum vad ca sunt din Bucuresti, ce-i fratilor la voi, jungla??? ; mi-e si frica sa trec prin Buc.

e cea mai mare aglomeratie de idioti pe metru patrat...

 

asteptam detalii, si sper ca motociclistul e ok...defapt, sper sa nu fie nimeni ranit...

la policlinica aia am vazut 3 accidente la trecerea de pietoni, datorita faptului ca e un bulevard destul de lat, pe care se cam alearga, si se franeaza intarziat...la stradutele marginase care sunt in zona, prisaca dornei, burdujeni si rotunda, nu prea au loc accidente deoarece sunt semafoare in fata clinicii si permit ca oricine sa se bage lejer pe bulevard, fara a fi nevoie de mare asteptare si risc de accident

 

Pai la 2 milioane de vite cat are Bupoponeataestiul

stai linistit...2 milioane in acte :P

 

Din pacate barbatul nu a mai reusit sa scape acum vin de la locul accidentului

ai de capu meu :lol:

ceva detalii despre cum s-a petrecut, ai aflat?daca tot ai fost la fata locului...

 

dumnezeu sa-l odihneasca

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce a facut, cum nu a scapat...? Cumva...? Mai fratilor, multe iau masini pe sex, oral sau nu. Pe strada nu-i ca in pat, sunt si alte pericole. Asta cum l-a luat oare? Toate panaramele cu masini. Or crede ca masina e ca si cratita. Asteptam amanunte inainte de a ne pronunta, e mai bine asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neacordare de prioritate din partea soferitei incepatoare...

R.I.P. TEO!!

sa inteleg ca tipa venea de pe una din stradutele alea si n-a mai asteptat un amarat de semafor care sa opreasca pe cei ce veneau de pe bulevard?

sau a iesit aiurea fara sa se asigure, din parcarea de pe marginea strazii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Dumnezeu sa-l ierte!

Aveti detalii de la accident? banuiesc ca soferita este vinovata... dupa atatea accidente soferii astia chiar nu invata nimic, nu sunt in stare sa deschida ochii ???

Numai noi trebuie sa ne ferim de conservele lor?

Saracul baiat...

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catul motociclistul nu e ok ...o sa iti pun o poza cu el sa te convingi..:

 

6gyo2w.jpg --- In masina smurd

 

 

 

 

 

Mai am 3 poze dar site'ul care il stiu eu sa pun poze vad ca nu mai merge....daca stie careva altul sa imi spuna ca sa pun si restul de poze

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum vi de la titan la policlinica inainte de semafor se face un squar si proasta a vrut sa o ia pe langa parcul titanel si ca sa o iei pe acolo tre sa mergi pe squaru ala si sa o iei pe contrasens vreo 5-10m ..motociclistul mergea regulamentar ...

o sa incerc sa fac si un desen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catul motociclistul nu e ok ...o sa iti pun o poza cu el sa te convingi..:

Mai am 3 poze dar site'ul care il stiu eu sa pun poze vad ca nu mai merge....daca stie careva altul sa imi spuna ca sa pun si restul de poze

 

http://imageshack.us/

http://photobucket.com/

 

Din pacate in Bucuresti nu trebuie numai sa stii sa conduci, ci trebuie sa stii cum sa te feresti de idiotii din trafic :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o mica explicatie...daca nu merge linkul e si atasata...

nu prea sunt bun la desenat!

accyj2.th.jpg

 

Si cum se vede pe harta masina era orientata si un pic spre dreapta, deci avea vizibilitate sa vada daca vine ceva... clar nu s-a uitat, sau nu a vazut (citeam un articol intr-un ziar, 50% din cei cu permis nu ar trebui sa circule deoarece au probleme grave cu vederea, era interviu cu directoarea spitalului de Oftalmologie).

 

Trist cum se duc oameni nevinovati din cauza prostiei altora... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratioare,puscarie pentru retardata,la cum se circula sa mai vrei sa mergi si pe contrasens...crima!

Pacate de motociclist,dar iarasi viteza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut din masina accidentul ....

 

 

tipul mergea regulamentar pe banda 2 (din 3 benzi pe sens) a iesit kalosu din scuar (probabil venea de pe strada cu cofetaria VIO) si a facut stanga sa mearga spre titan (direct pe banda 2 ) ..... motorul a franat cam 12 metri din ce am vazut eu urme pe asfalt .... si a intrat in aripa fatza dreaptaa masinii .... din cate vedeti si voi din poze .... fatza e cam praf ..... :kiss:

 

ma gandesc asa .... eu luni cred k termin de reparat motoru .... si pot iar sa ies la drum cu el .... cum pot sa fac sa nu dau si eu de nebuni dinastia ? :lol:

 

 

Dumnezeu sa il odihneasca in pace :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey p mine zilele trecute, cu masina fiind p stefan cel mare, m`a lovit un camion militar... si cand l`am intrebat, mi`a zis k nu m`a vazut.... deci dak ai inceput sa primesti raspunsuri d genu "nu te`am vazut " si cand esti cu masina..... c sa mai zicem d motoare?????deja ar insemna k sunt invizibile... cel mai bine cred k trecem p tiruri k poate asa nu mai primim astfel d raspunsuri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...